İzmir'de Tüp Bebek Doktor Ve Merkez Önerisi

Nurettin Ersöz İnce’yi arastır derim ben ona gidiyorum.Ve hayatımda gördüğüm en iyi doktor o kadar bilgili ve anlayıslıki aklımdaki tüm soruları 7/24 ceavp bulabiliyorum.Bazı korkularım vardı hepsini onunla yendim.İsinde cok basarılı Bi bak canım arastır onu.
canım muayene ücreti ne kadardı?

Yaa gerçekten mi ikinci surece başladığını görmüştüm ☹️😐 ayni merkezde miydin yine ? Doktor bir sey dedi mi ikisinin de basarisz olmasindan dolayi
Genetikte sorun olabilir dedi kuzu. Dün regl oldum zaten. Yine kimyasal oldum üst üste. Kafayı yiyeceğim canım çok acıyor. Kimyasal yaşayıp sağlıklı gebelik elde eden var mı acaba 🥺

Genetikte sorun olabilir dedi kuzu. Dün regl oldum zaten. Yine kimyasal oldum üst üste. Kafayı yiyeceğim canım çok acıyor. Kimyasal yaşayıp sağlıklı gebelik elde eden var mı acaba 🥺
😐😐☹️☹️☹️ Nedesem bilemedim. Yorum yapmak bile cok zor. Muhakkak vardir yazan birisi cikar 🙏 iyo olmaya çalış olur mu

Merhaba hakkınızda hayırlısı olsun. Benim doktorum izmirde irenbe tüp bebek merkezi doç. dr. Alper Biler. Kesinlikle tavsiye ederim. Bi ücretsiz ön görüşme sağlayın derim. Benim önemli sorunlarımı kendisi çözdü.
Alper beye gitmeyi düşünüyorum bende maliyet nedir tüp Bebek ücreti acaba ben ilk deneme yi Denizli'de yaptım burdan geleceğim için ön görüşme olmadan gelmem gerek iletişim bilgisi de yok direk hastane numarası var

😐😐☹️☹️☹️ Nedesem bilemedim. Yorum yapmak bile cok zor. Muhakkak vardir yazan birisi cikar 🙏 iyo olmaya çalış olur mu
bende tüp bebek denemesinden sonra dinlenme aşamasında kımyasal gebelik yaşadım.2 ay oldu hamile kalamadım süreci açıkçası bende merak edişyorum canım Allah yardımcımız olsun

X