İzmir’de tüp bebek merkezi ve doktor konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varmııııı

Arkadaşlar 38 yaşındayım 4 ay sonra 39 olacağım eşimde de bende de bir sorun yok ama tüp bebek aşamasına geçmek istiyoruz artık İzmir’de tavsiye edeceğiniz bir merkez ve doktor var mı acaba. Adlında doktorum şirinyerde Ahmet seçkin Önoğlu ama aşılama da başarılı olamadık malesef. Tınaztepe ve Ahmet bey tecrübesi olanlarda varsa fikir sunarsa sevinirim
Merhaba ben İrenbe ümit İnceboz hastasıydım ikizlerim oldu ben doktorumdan da merkezden de çok memnun kalmıştım

Hayırlı olsun, sağlıkla birlikte uzun ömrünüz olsun dilerim. Peki, sizin tüp bebeğe başvurma sebebiniz neydi?
Bende polikistik över vardı ilk denemeyi Tınaztepe d yaptım taze transfer yapıldı negatif oldu aradan 1 seneye yakın zaman geçti irenbeye gittim ümit hanım ile yeniden tedaviye başladık ümit hanım dondurulmuş embriyo yapmanın daha doğru olacağını söyledi ilk transferimde 3. Gün çift embriyo koydu ve ikisi de tutundu şu an 4.5 yaşında oldular bende bu ay kendiliğinden hamile olduğumu öğrendim🙈

Bende polikistik över vardı ilk denemeyi Tınaztepe d yaptım taze transfer yapıldı negatif oldu aradan 1 seneye yakın zaman geçti irenbeye gittim ümit hanım ile yeniden tedaviye başladık ümit hanım dondurulmuş embriyo yapmanın daha doğru olacağını söyledi ilk transferimde 3. Gün çift embriyo koydu ve ikisi de tutundu şu an 4.5 yaşında oldular bende bu ay kendiliğinden hamile olduğumu öğrendim🙈
Sağlıkla gelsin:))Yaşınız kaç şu an?

Şöyle tedaviden önce Anadolu sigorta ile anlasma yaptim gerekli şartlara uyuyorsaniz tüp bebek ve doğum teminatli sigorta yaptirabiliyorsunuz o şekilde ilk tüp bebek ücretini sigortam karşılamış oldu. Tutmadi ikinci transferi kendimiz ödedik oda yarisi kadardi zaten sigortam bitmeden dogum yaparsam dogumumda ücretsiz olacak. Favoriye ekledigim bir çok kadin dogumcu var benim doktorumda özel klinige gececekmis o yüzden egepolden bir doktorla devam etmeyi düşünüyorum bakalim hayirlisi. Buca kadin doğum doktorlarini da çok övüyorlar.
Merhaba, bende özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorum. Normaldr eşimin iş yeri acıbadem yapıyor. Ama tüp bebeğe başlicaz bir iki aya o yüzden kaşılayan bir tane yaptırmak istedim. Ama bu işler nasıl oluyor anlamadım. Anadolu sigortası yaptırdıktan sonra mı gidip devlet hastahanesinden rapor çıkarmam gerekiyor yoksa öncesinde mi tüp bebek raporu çıkarmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler cevap için☺️

Özelden yazdim size ama şöyle ben iki aşılama yaptırdığım için rapor çıkardılar doktorlarımdan imzali kağıt aldim aşılama yaptirdigima dair raporu ilaclar icin almistim ama eczaneler kota var deyip vermediler yine de ücretli aldim. Tüp bebek teminati icin extra rapora ihtiyaciniz yok ozelde yaptiracaksaniz ama dedigim gibi sigortayi ararsaniz daha ayrintili bilgi verirler size

X