İzmir'de üniversite hastanelerinde botoks ya da dolgu yaptıran var mı?

cileklifrozen

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2018
3
0
36
Devlet hastanesinde botoks ve dolgu yaptırmak istiyorum ama nasıl oluyor hiçbir fikrim yok. Botoksu kendimiz mi alıyoruz, uygulama ücreti veriyor muyuz, hangi hastanede hangi doktor daha iyidir gibi sorularım var. Yaptıran varsa cevaplayabilirse çok mutlu olurum.

9 eylul'de iyi bir doktor varmis. Ismini unuttum ama iyi diye duydum. Kendi Botoxunuzu da alip gidebiliyormussunuz. Ben Turker Ustun'e gittim. Arkadasim tavsiye etti. Hic memnun kalmadim. Benim doktorlarim genelde en az 80 unite yapar ki bu bir erkek yuzu icindir genelde. Cunku yuz kaslarim cok guclu ve cok Botox gidiyor. Doktora bunu acik acik anlattim. Merak etmeyin biz 90-10 unite bile koyariz dediler. Koyduklari tuzlu su resmen. Normalde benim botoxum 3-4 ay gider. Turker beyinki 1 ay bile gitmedi. Ya cok sulandiriyorlar (botox toz halinde gelir biliyorsunuz), ya da bayat urun kullaniyorlar. Fiyat uygun ama ise yaramadiktan sna degmez. Ata Atabey ile ilgili iyi seyler duydum. Antalya'da Kubilay yucel cok iyi ve Istanbul'da genelde Cem Hamidi'ye gidiyorum.

9 eylul'de iyi bir doktor varmis. Ismini unuttum ama iyi diye duydum. Kendi Botoxunuzu da alip gidebiliyormussunuz. Ben Turker Ustun'e gittim. Arkadasim tavsiye etti. Hic memnun kalmadim. Benim doktorlarim genelde en az 80 unite yapar ki bu bir erkek yuzu icindir genelde. Cunku yuz kaslarim cok guclu ve cok Botox gidiyor. Doktora bunu acik acik anlattim. Merak etmeyin biz 90-10 unite bile koyariz dediler. Koyduklari tuzlu su resmen. Normalde benim botoxum 3-4 ay gider. Turker beyinki 1 ay bile gitmedi. Ya cok sulandiriyorlar (botox toz halinde gelir biliyorsunuz), ya da bayat urun kullaniyorlar. Fiyat uygun ama ise yaramadiktan sna degmez. Ata Atabey ile ilgili iyi seyler duydum. Antalya'da Kubilay yucel cok iyi ve Istanbul'da genelde Cem Hamidi'ye gidiyorum.
Ata Atabey mi
E peki sonuçta 1500 dolgu ücreti diye biliyoruz .
Devlet yada üni hastanesi olunca ücret ne kadar değişiyor ki

Ata Atabey mi
E peki sonuçta 1500 dolgu ücreti diye biliyoruz .
Devlet yada üni hastanesi olunca ücret ne kadar değişiyor ki

Turker Ustun botoxa 800 civari aldi hatirladigim kadariyla. Bu Haziran sonuydu. Ama dedigim gibi, degmez o fiyata bence. Dolgu fiyati dediginiz gibi sanirim ama Teosyal falan kullaniyor. Ben sadece Juvederm'e giveniyorum. O biraz daha pahali sanirim. Tabiiki hepsi dolarla baglantili. Hastaneye hic gitmedim botox icin, o yuzden biomiyorum.

X