İzmir'e gelin gelenler var mı??

Ankara'dan İzmir Selçuk'a gelin gelicem Haziranda.
Öyle mi hayırlı olsun bende Eylül'de geldim bursadan . Tüm ailem arkadaşlarım orada burda henüz eşimin ailesi dışında bir çevre edinmedim tuhaf olanda edinmeye dair isteksizligim . Çalışıyordum buraya gelince çalışmakta istemedim istediğim zaman git gel yapmak için henüz ona cesaret edemiyorum ama zaman zamanda boşluğa düşüyorum mantığım başka gönlüm başka şeyler düşünüyor bu yüzden buradan benim gibi birilerini bulabilirim diye düşündüm
☺️

Öyle mi hayırlı olsun bende Eylül'de geldim bursadan . Tüm ailem arkadaşlarım orada burda henüz eşimin ailesi dışında bir çevre edinmedim tuhaf olanda edinmeye dair isteksizligim . Çalışıyordum buraya gelince çalışmakta istemedim istediğim zaman git gel yapmak için henüz ona cesaret edemiyorum ama zaman zamanda boşluğa düşüyorum mantığım başka gönlüm başka şeyler düşünüyor bu yüzden buradan benim gibi birilerini bulabilirim diye düşündüm
☺️
İzmir in neresi.Komsularinizla falan tanismadiniz mi ?

İzmir in neresi.Komsularinizla falan tanismadiniz mi ?
Kemalpasda.Hiç konuşmuyor kimse göz göze gelmek bile selam veriyorsun onu alan zor yok. Başka yerde görsem tanımam insanları iletişim kurmak adına herhangi bir şey görsem ben adım atacağım ama kimseden ses seda yok kendi aralarında da muhabbet Yok sanırsam herkes kendi halinde.

X