Jawline yaptıran var mı?

PRETTYCOOL

Guru
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
34
17
Uzun süre çene dolgusu yaptırdım yapıldığında güzel fakat iki yıllık denilen dolgular bile bir kaç ayda erimeye başlıyor ve 6 ay sonra aynı durmuyor. Maliyet de çok. İlk defa yağ enjeksiyonu denedim. Bir kaç gün oldu. Şu an harika duruyor. Fakat bir kısmı eriyecek ve yüzde ellisi kadarı tutunacakmış. Bı şekilde üzerine dolgu yaptırsam dahi süresini bir hayli uzatırım. Dolgu İle yapılan görüntüyü beğenenler bir sonraki sefer yağ enjeksiyonu yaptırabilir.

mssnothing

Dışı Samantha Fox içi Yıldız Tilbe.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
297
356
Uzun süre çene dolgusu yaptırdım yapıldığında güzel fakat iki yıllık denilen dolgular bile bir kaç ayda erimeye başlıyor ve 6 ay sonra aynı durmuyor. Maliyet de çok. İlk defa yağ enjeksiyonu denedim. Bir kaç gün oldu. Şu an harika duruyor. Fakat bir kısmı eriyecek ve yüzde ellisi kadarı tutunacakmış. Bı şekilde üzerine dolgu yaptırsam dahi süresini bir hayli uzatırım. Dolgu İle yapılan görüntüyü beğenenler bir sonraki sefer yağ enjeksiyonu yaptırabilir.
YAğ enjeksiyonu için kişinin kendi yağı şart mı peki biliyor musunuz?

malhunhatun

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
746
172
Kime yaptırdınız yağ enjeksiyonunu acaba?

medila

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
2
0
43
Merhaba. Kime yaptirdiniz? Ben tansel turani arastiriyorum ama bu isler cok dertli. Cok fazla koyarsa erkek gibi dolasirsin

medila

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
2
0
43
Bence kesinlikle aradığınız şey eğer yüzünüzü ince göstermekse amaciniz. Beni gören arkadaşlar ne kadar zayıflamışsın diye tutturdular. Ünlü bir doktorun kendi muayenehanesinde yaptırdım ben. Oldukça temiz çalışıyor ve çok güvenilir. İsterseniz özelden mesaj atabilirim size.
Kime yaptirdiniz? Benim.cok ihtiyacim var ama odum kopuyor

Pocahontas29

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2012
255
377
Merhaba hanımlar.İzmir'de jaw line ve nazolabial dolgu yaptırıp memnun kalan varmı?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 436 gün geçti.