Popüler Konu Jilet izi giderme

Herkese merhaba bu konu hakkındaki son gelişmeyi yazıp aranızdan ayrılıyorum. Belirttiğim gibi fraksiyonel lazer tedavisine başlamıştım. Birkaç ay uyguladık sonra hücre yenileme gibi eklentilerle devam ettik ancak ben çok yıprandım maddi ve manevi olarak. Sonuca gelecek olursak başlangıçla öyle milletin anlattığı gibi veya benim hayal ettiğim gibi çok da büyük bir fark olmadı. Ben de bıraktım bütün süreci yeni bir kariyer ve hayat sürecine girdim. Güvenlik görevlisiydim, daha sonra meslek değiştirdim gemi makina teknisyeni olarak devam ettim hayatıma. 25 yaşımda çıraklık yapıp sıfırdan başladım gecemi gündüzüme kattım çalıştım. İş bitince dinlenmedim evimde yine çalıştım vs. Ciddi bir emekle kendimi geliştirdim usta dedikleri kişilerden biri de ben oldum. Öyle benim takıntılarım gibi kollarımı görüp sorun eden insanlar da olmadı daha doğrusu ben de buna umursamaz ve pişkin tavrımla fırsat vermedim insanlar yaptığım işle daha çok ilgilendi, bütün bu takıntıların önyargıların üstü kapandı gitti Hayatıma bu şekilde devam ediyorum. Ailevi sorunlar yaşadım, işim yoğun olduğundan sevgilimle tartışmalar yaşadık sonra o da beni terketti ama ben durmadım yıkılmadım sadece işime sarıldım. Kendimi o çok istediğim meslek kollarında değil bu işte buldum. Zengin oldum mu olmadım tabii ki ama huzur buldum Şimdi aylar yıllar sonra bakıyorum da iyi ki böyle olmuş ve her işte bir hayır varmış Hayat kısa arkadaşlar zamanınızın ve sevdiklerinizin en önemlisi de kendinizin kıymetini bilin sizi seveni siz de sevin böyle şeyleri de fazla takmaya değmezmiş gerçekten, bu hayatta ne büyük dertler var Allah beterinden korusun. Esen kalın

Geçmiş olsun izleriniz çok derin miydi acaba bende yaptırdığım onca çare arayışlarından sonra son çare burda ameliyat için form okuyanlardanım şu anki görüntüsü nasıl acaba?

Merhaba sizin için sakıncası yoksa fotoğraf paylaşır mısınız bende sırf psikolojik açıdan rahatlamak için bu ameliyatı olmak istiyorum.Bir de kolunuzun son durumu nedir acaba?

Arkadaşlar merhaba, benim de kollarımda toplamda üç yerde jilet izlerim var. Cengiz beyden ameliyat için gün aldım ama yorumlardan sonra pek emin olamadım. Yakın zamanda ameliyat olan var mı cengiz beye?
Ben önermiyorum kesinlikle. Gözaltı ameliyatımı yaptı ve kesi izleri çok belirgin ve tam kirpik altından kesmediği için herkes soruyor gözünün altındaki beyazlık ne diye? Ameliyatında dikişleri düzgün saklayamayan bir doktorun jilet izini geçirebileceğine kimse inandıramaz beni.

Yaptığı ameliyatlarda etki çok az oluyor ve kısa sürüyor. Göz altı ve göz üstü operasyonu olmuştum. Kısa süre sonra eski haline geldi. Hem çok az deri alıyor hemde sanırım iç kısma müdahale etmiyor. İz olayına katılıyorum. Çok iz kaldı. Hem altta Hem üstte. Yıllar önce kaş kaldırma olmuştum Hem kaşlarım kalkmadı hemde ameliyat yerlerinde saç içinden Yaptığı için kel kaldım. Oralarda bir daha saç çıkmadı.

Bende bu doktoru asla tavsiye etmem, kolumdaki izlerin üstüne yaptığı yamaların altından izler görünüyor. Aylarca uğraş 3000 euro civarı masraf et, birde üstüne kocaman yama tam bir rezillik.

Merhaba kahverengilik azaldı mi? Canan diye biri var Kadıköy civarlarında.. Doktor değil gizli yapıyor büyük ihtimal bu işleri. Kolumdaki izlerin üzerini plazma kalemiyle yaktı. 1 yıl olacak kolumdaki morluklar geçmedi. Ne yapmam gerekli bilgi verebilir misiniz?

Bende kesinlikle yaptırmayın derim eğer yaptırmadıysanız kolumu yakıp mahvetti artık iz olmayan yerlerde bile iz var ve izler mosmor kaldı
Merhaba izlerin üzerindeki morluk azaldı mi? Canan diye biri var Kadıköy civarlarında.. Doktor değil gizli yapıyor büyük ihtimal bu işleri. Kolumdaki izlerin üzerini plazma kalemiyle yaktı. 1 yıl olacak kolumdaki morluklar geçmedi. Ne yapmam gerekli bilgi verebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar ben bursada dr şükrü islere tek iz ameliyatı oldum sonuçtan çok memnunum sayfasında kolumun öncesi sonrası var instagram dan bakabilirsiniz

Merhaba ne yaptınız iz konusunda öğrenmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…