Jillian Michaels "6 Week, Six Pack" ve "Killer ABS" ile Dümdüz Göbişler :)

Kizlar napiyorsunuz? Ne durumdasiniz? Bende pazartesi killer abs ye baslamayi dusunuyorum.

Ama şunu da söyliyim 6 week 6 pack düzenli yapıldığında harbi işe yarıo 6 7 ay arası hamile gibiydim önceden diet ve bu videoyla 3 aylık gibi oldu göbeğim 😃😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar napiyorsunuz? Ne durumdasiniz? Bende pazartesi killer abs ye baslamayi dusunuyorum.

günde 50 sabah 50 akşam squat yapıyorum haftanın 2 gunu fıtness ve 1 gunu platese gıdıyorum..ama sekere dayanamadıgım ıcın pek de etkısı yok gıbı :2::KK43:

arkadaşlar meraba

killer abs ve 6 week six pack ' ı nasıl yapıyoruz? kaç gün? yani shared gibi 10'ar gün mü? yardımcı olabilir misiniz? :26:

arkadaşlar meraba

killer abs ve 6 week six pack ' ı nasıl yapıyoruz? kaç gün? yani shared gibi 10'ar gün mü? yardımcı olabilir misiniz? :26:

Killer abs haftada 3-4 gun yapiliyor, diger gunler de de cardio vb. Gibi baska bir programla destekleniyor.

6week 6pack haftada 5 gun yapiliyor.
Her level 3 hafta.

Killer abs haftada 3-4 gun yapiliyor, diger gunler de de cardio vb. Gibi baska bir programla destekleniyor.

6week 6pack haftada 5 gun yapiliyor.
Her level 3 hafta.

o zaman 6week 6pack 2 level dan oluşuyor??

Cevap için teşekkür ederim. çokkk mutlu oldum...

şu anda 30 day shared yapıyorum... 1/4'teyim.. bitince ripped 30 yapacağım ve sonra da kiiller abs ve 6 week 6 pack'i bir arada yapacağım. bu yüzden bu bilgi benim için çok önemliydi... çok sağol :)

o zaman 6week 6pack 2 level dan oluşuyor??

Cevap için teşekkür ederim. çokkk mutlu oldum...

şu anda 30 day shared yapıyorum... 1/4'teyim.. bitince ripped 30 yapacağım ve sonra da kiiller abs ve 6 week 6 pack'i bir arada yapacağım. bu yüzden bu bilgi benim için çok önemliydi... çok sağol :)

Kolay gelsin, ama 6 week ve killer abs yi birarada yapma, ayni kas grubunu hergun calistirmak cok dogru
Degilmis, dinlendirmek gerekiyormus ayni olcude. Diger gunler cardio falan yapmak lazim bos durmamak adina.
O yuzden jillian bu videolari haftada 4 gun civari onermis.
Benimde gobek problemim var. Killer abs ye basliycamm bende onumuzdeki gunlerde.
Birgun pilates yada lesli, birgun killer abs olacak sekilde yapmayi dusunuyorum.
Haftada 3-4 jillian kalan gunler pilates yani.

Kolay gelsin, ama 6 week ve killer abs yi birarada yapma, ayni kas grubunu hergun calistirmak cok dogru
Degilmis, dinlendirmek gerekiyormus ayni olcude. Diger gunler cardio falan yapmak lazim bos durmamak adina.
O yuzden jillian bu videolari haftada 4 gun civari onermis.
Benimde gobek problemim var. Killer abs ye basliycamm bende onumuzdeki gunlerde.
Birgun pilates yada lesli, birgun killer abs olacak sekilde yapmayi dusunuyorum.
Haftada 3-4 jillian kalan gunler pilates yani.

Evet... aslinda her birini tek seferde yapmak lazim... yani biri bitince digerine gecmeli.... ama ben cardio yu spor salonunda yapmayi sevmiyorum. Daha cok evde yapiyorum.. killer abs ya da 6 week yaparken cardio yapabilecegim bir jillian videosu var midir acaba? Cardio olayi disarda ya da spor salonunda zor is maalesef :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet... aslinda her birini tek seferde yapmak lazim... yani biri bitince digerine gecmeli.... ama ben cardio yu spor salonunda yapmayi sevmiyorum. Daha cok evde yapiyorum.. killer abs ya da 6 week yaparken cardio yapabilecegim bir jillian videosu var midir acaba? Cardio olayi disarda ya da spor salonunda zor is maalesef :KK43:

Artik salona gitmek yok, evde hersey daha iyi :KK1:
Jillianin no more trouble zones cardio gibi yanlis bilmiyorsam, tum vucuda yonelik.
Leslie ile evde yuruyus yapabilirsin, o da cok terletiyo.
Bunlari indir keyfine gore yap. :KK16:

Artik salona gitmek yok, evde hersey daha iyi :KK1:
Jillianin no more trouble zones cardio gibi yanlis bilmiyorsam, tum vucuda yonelik.
Leslie ile evde yuruyus yapabilirsin, o da cok terletiyo.
Bunlari indir keyfine gore yap. :KK16:

Evet canim sanirim oyle yapicam... cok tesekkur ederim bilgilerin icin... :)

Şu an dışarıdayım. Limona evdeyken atmıştım. Akşam atabilirim. Yada limon okuyorsa ona gönderdiğim linki hemen gönderebilir. Yolladığım link telde video olarak görünüyor, kopyala yapıştır yapamıyorum. :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba. bütün topiği okudum. bende 6 week six pack 2. leveli bulamadım. banada yardımcı olabilir misiniz?

bişi sorcam ya 6w6p pörtlekleri(yan simitler) de küçültüyormu yoksa sadece göbek mi ben de başlamak istiyorum.

merhaba. bütün topiği okudum. bende 6 week six pack 2. leveli bulamadım. banada yardımcı olabilir misiniz?

Ilk sayfadaki linki denedin mi? Ikinci mesajdaki tek link 6 week 6pack icin.
Onda iki level birden iniyor. Biz ordan indirmistik, yine de sorun olursa soyle, baska bi yer bakariz.

ben de başlıcam 6 weeks e yanında squat programı yapmayı düşünüyorum, uyusuk bir anıma denk geelmezse tekrar 30 days shrede başlayabilirim:KK1:
fazla problemim yok vücudumla ilgii ama son aylarda ayı gibi yemeye başladım belim incecikti biraz yanlarım çıktı gibi hissediyorum umarım işe yarar :nazar:

ben de başlıcam 6 weeks e yanında squat programı yapmayı düşünüyorum, uyusuk bir anıma denk geelmezse tekrar 30 days shrede başlayabilirim:KK1:
fazla problemim yok vücudumla ilgii ama son aylarda ayı gibi yemeye başladım belim incecikti biraz yanlarım çıktı gibi hissediyorum umarım işe yarar :nazar:

Yara tabiki. Bende killer abs yapacaktim ama bu ara sicak diye gozum pek yemiyo jillian yapmayi.
Pilates ve leslie ile idare ediyorum.

Killer abs ye basladim. Haftada 3-4 gun yapiliyor killer abs, bende o yuzden
1 aksam killer, bir aksam pilates ve pazari da tatil birakicam. Haftada 3 gun.
Level 1/1 tamamdir. :KK8:

Killer abs ye basladim. Haftada 3-4 gun yapiliyor killer abs, bende o yuzden
1 aksam killer, bir aksam pilates ve pazari da tatil birakicam. Haftada 3 gun.
Level 1/1 tamamdir. :KK8:

Killer absyi izledim, çok iyi hareketler var. 1 güne de kalça hareketleri yap, kalça gününde de göğüs, kol, sırt çalış. :KK1: Bütün vücudu çalıştır, anladım ki vücudu bir bütün olarak çalıştırmak gerekiyor, tabii ağırlığı sorunlu bölgeye vererek. Mesela biz seninle ağırlığı göbek bölgesine vermeliyiz. :KK1: Haftada 3-4 gün.

Bu arada kendi programıma ara verdim, vücut alışmıştır 2 ay oldu. Şu an brazil butt lift, Leandro'nun programlarını yapıyorum. Onların takvimine uymuyorum, kendime göre ayarladım. Sonra belki tekrar kendi programıma dönerim.

Son düzenleme:
Killer absyi izledim, çok iyi hareketler var. 1 güne de kalça hareketleri yap, kalça gününde de göğüs, kol, sırt çalış. :KK1: Bütün vücudu çalıştır, anladım ki vücudu bir bütün olarak çalıştırmak gerekiyor, tabii ağırlığı sorunlu bölgeye vererek. Mesela biz seninle ağırlığı göbek bölgesine vermeliyiz. :KK1: Haftada 3-4 gün.

Bu arada kendi programıma ara verdim, vücut alışmıştır 2 ay oldu. Şu an brazil butt lift, Leandro'nun programlarını yapıyorum. Onların takvimine uymuyorum, kendime göre ayarladım. Sonra belki tekrar kendi programıma dönerim.

Tamam beybim, :KK54:insanity ve pilates ten karistirir dedigin gibi yaparim.
Brazil but da ne kiss, iyi bisey mi :44:gerci sen yapiyosan iyidir kesin.
Agustosta gelince bakarim artik :KK52:
Spor hocam benim :KK16:

Tamam beybim, :KK54:insanity ve pilates ten karistirir dedigin gibi yaparim.
Brazil but da ne kiss, iyi bisey mi :44:gerci sen yapiyosan iyidir kesin.
Agustosta gelince bakarim artik :KK52:
Spor hocam benim :KK16:

Kafam öyle karıştı ki ne yapsam diye. Önce Jilliannın programını denedim 50 dk olan, pazartesi günü. Kalça için indirmiştim Brazil Butt Lift'i, sonra derya ile konuşurken, Brazil Butt Lifti yapmaya karar verdim. İçinde hem karın, hem, kol hemde tüm bölge olan programları var. Tabii birde kalça. Çok iyi hareketeleri var, bana uygun.

X