Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Jozefin Koltuklar ve Dinlenme Koltukları

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

cherryblossom

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
1.290
2
Jozefin koltuklar birkaç senedir çok moda.
genelde salonda tv karşısına, ya da pencerenin önüne konuluyorlar.
yatak odalarında da yakınına hoş bir abajur konulup, kitap okumak için yeni bir alan yaratmaya vesile olabiliyorlar.
görüntüsü itibariyle çok estetikler ve tercih edilmelerinin belki de başlıca sebebi bu.
çoğu kişi çok kullanışlı olmadığını söylüyor.. onun yenine daha yumuşak ve koltuk/yatak olabilen puflu dinlenme koltuklarını tercih edenler de var..

birkaç jozefin koltuk çeşiti işte:

177192b_josefin.jpg

malta_kosku_jozefin.jpg

pr_01_2760_max.jpg

45josefin.jpg

22.jpg

Kapitoneli-jozefin-koltuk.jpg
ciceka0017.jpg

hizmet2.jpg
p_lui_jozefin_s.jpg
md_aks_3840k.jpg

televizyon koltukları ise amacına daha çok hizmet eden koltuklar sanırım.
beli iyice kavramaları, kimi zaman yaylanır özellikte olmaları, ayağınızı uzatabileceğiniz bir pufa sahip olmaları rahatlık ve konfor açısından dört dörtlük yapıyor bu koltukları.
tv izlerken uyuyakalmak, dinlenmek ve kitap okumak için birebirler...
ayrıca seçenekler de çok olduğundan fiyat aralıkları da çok geniş, ucuza güzel bir koltuk bulabilirsiniz bence.. a.s.

birkaç çeşit:

knp_master_a_mavi_nubuk.jpg

vivaldi_2b.jpg

1%20(14).jpg

JHGYUI.jpg
tv_koltu_u.jpg

mio_dusuk_buyuk.jpg
307_thumb.jpg

1550-1.jpg
alaca_tv_koltuk_o.jpg

ben o birinciden istiyorum josefinlerden bu ara kafaya takmıştım fiyatları ne civardaki bunların

canım piyasada iyi modeller 400 ile bir milyar küsür arasında değişiyor..
ama tabi ki kampanya zamanlarında ya da araştırdıktan sonra uygun mağazalarda daha uyguna da bulunur.. a.s

bu arada bence ikinci el eşya satan yerler hiç ihmal edilmemeli. bazen öyle yeni ve güzel şeyler bulunuyor ki..
ben almadım ama alan arkadaşlarım var.
sadece bu koltuklar için geçerli değil tabi ama bi bakmak lazım. ben ilk fırsatta gidicem.
izlenimlerimi de burada paylaşacağıma.s.

kızlar bende bikaç model koyayım josefin koltuklar pek tarzım değil daha spor seviyorum.işte benim bulduklarım hepsi ikeadan.
pe208319yf1.jpg

499ytl
pe123042mk0.jpg

149ytl
s39825190de9.jpg

129 ytl(benim odamda var çok rahat)
s39825166vg9.jpg

dilerseniz bu pufla tamamlayabilirsiniz bu da 69 ytl
umarım bu kez olmuştur

s39825190de9.jpg

129 ytl(benim odamda var çok rahat)
s39825166vg9.jpg

dilerseniz bu pufla tamamlayabilirsiniz bu da 69 ytl
umarım bu kez olmuştur

eve canım bu koltuklar çok rahat cidden
koçtaşta daha ucuzlardı, pufsuz 99 ytl, pufu da 29 ytl idi..
koştaştaki modellerin resimleri de böyle:

2000007842.jpg

pufuyla buna benzer duruyor:

pandoratv.jpg

benim arkadaşım bir eskiciden almış bu koltuğun aynısını ama ahşap malzemesi daha kaliteliydi, sadece sigara izi vardı kumaşında. çok güzeldi, yepyeniydi. daha ucuza almış..
böyle bir alternatif de var yani yerimseniben

fotoraf0662cw8.jpg

benim sandalyemde kırmızı idi odama uydurmak için üzerine pembe battaniye örttüm ve pembe bi pufla tamamladım.bu puf bim markete gelmişti 17ytl.

cherry bu son yolladıgın sıyahlı gumuslu olan cok guzelmıs yahu kaydirigubbakcemile2 benım de buna benzer bı tane var salonumda. adı prens koltugu dıye de gecıyor sanırım. kendımınkını de eklıyorum. kaydirigubbakcemile5

80376936fy4.jpg

w800.png

televizyon koltukları ise amacına daha çok hizmet eden koltuklar sanırım.
beli iyice kavramaları, kimi zaman yaylanır özellikte olmaları, ayağınızı uzatabileceğiniz bir pufa sahip olmaları rahatlık ve konfor açısından dört dörtlük yapıyor bu koltukları.
tv izlerken uyuyakalmak, dinlenmek ve kitap okumak için birebirler...
ayrıca seçenekler de çok olduğundan fiyat aralıkları da çok geniş, ucuza güzel bir koltuk bulabilirsiniz bence.. a.s.

birkaç çeşit:

knp_master_a_mavi_nubuk.jpg

vivaldi_2b.jpg

Bunlardan var benim ikisinde de kitap okumak ve birz kestirmek harika oluyor evin bir köşesine yakışır kızlar acayip dinlendiriyor insanımirmirmirmir

X