Yöresel Tarif Kabak Çorbası - Lazanya - Haşhaşlı Sultan Tatlısı-Ramazan Sofrası

Yöresel Yemekler
Oyyy lazanya bana bakiyooo adeta:KK57: bayilirim:KK72: o tatlı ,üzerindeki fındık, ya hashaslar:cool:süpürgişimm naptin sen 🤷‍♀️ harika gözüküyor 🤤🤤 hep güzeller yanyana gelmiş, ellerine sağlık başarılar dilerim canım benim😍🤤🍒🍒💜😘
Ay çok teşekkür ederim çorbaceziğim de güzel aslında :bicak: Nevreste Nevreste de söyledi değiştirmemi oysa 🤣 zavallı çorbama iltifat bi Oriana Oriana dan geldi:KK70:

Ama ben kabak corbasını cok severim neden kii kimse aevmiyormus mu🙄🙄:deli::deli:
Değil mi ya aslında kabak gibi değil ne olduğunu bilmeden bayıla bayıla içti bir çok deneyen sonra da aaa kabak mıydı dediler genel olarak sebze çorbalarına önyargılıyız brokoli, mantar çorbalarına bayılıyorum ben bakliyat çorbalarındansa sebze çorbalarını daha çok seviyorum ben yalnız değilsin :KK5:

Değil mi ya aslında kabak gibi değil ne olduğunu bilmeden bayıla bayıla içti bir çok deneyen sonra da aaa kabak mıydı dediler genel olarak sebze çorbalarına önyargılıyız brokoli, mantar çorbalarına bayılıyorum ben bakliyat çorbalarındansa sebze çorbalarını daha çok seviyorum ben yalnız değilsin :KK5:
Ellerine sağlık :KK74:

X