Selülit Kabak Lifi Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canm bnde selülit yok denecek kadar azdı ama ısrarla görmeye çalışınca görüyodum onlarada çok iyi geldi.bence artmamıştr sendede.bişeyi kafamıza takınca öle gbi gözüküyo gözümüze.devam et bırakma arada spor ypmaya çalış yada dans:)duşta bolca masaj yap bide cıkmadan soğuk su gezdirebilirsen gezdir gecer gder bişeyin kalmaz :Saruboceq:

sıkılaştırdığı kesin cnm. kollarım sallanırdı resmen. artık daha sıkı.. ve inceldiğimi de düşünüyorum. ama selülitlerde sonuç nasıl onu bilmiyorum çünkü gözüme batıyor hala..

iyiki almisimmm sempatiksalakcinni devam devam devam o zaman kaydirigubbakcemile3

kizlar gecen sene gazetede bir doktorun yazisini okumustum. selulit icin kese yapin diyodu. ama su sekilde: oncelikle kuru kese yapilacak kalbe dogru yani bacaklara yapiyorsaniz asagidan yukariya dogru yapmaniz gerekiyor ve cok sert olmuycak fazla sert olunca cilde zarar veriyor. kuru keseden sonra dusta ayni sekilde islak kese en son soguk-sicak su uygulayarak kan dolasimini hizlandiriyoruz.

kızlar ben mecitefendi nin selült sabununu aldm aslnda yosun sabunu almaya gtmstm ama yokmus bu warms bunu aldım..bıde kabak lıfı alcam ama cildim pürüzsüz benim dgru dzgn tüy de cıkmyo tek sorunum selulıt..onlar da sıkınca bellı oluyo ama taktım bikere..işe yarayan var mı bu konuda??

Uzun zamandır kullanıyorum cok memnunum:)
Cildim yağlı ve sivilceli onun sayesinde dustan tertemiz cıkıyorum hiç bi sivilcekabugu olmadan pürüzsüz olarak :)
Tavsiye edermm

uuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffff bende varis problemi var yaaa :S ince ince damar çatlagi gibi ama çok fazla simdi ben kullanamicakmiyim bunu :S

kızlar valla şimdiye kadar 1 kere kullandım üstelik yosun sabunsuz etki etti.sıkılaştırdı.öneririm

bende kabak lifi diye bi lif aldim ama ustunde baskabisi yaziodu kabak lifi degilmis yani :KK70: daha ikinci kullanisim hergunde skilastirici yag kullaniyorum =) bacaklarim 4 gunde baya toparladi ondan burdan sonrasi biraz daha yavas gelisir diye dusunuyorum =) ama ben mutluyum yaaaa bacaklarim daha guzel artik =) birde varislerim olmasa =)

bende kabak lifi diye bi lif aldim ama ustunde baskabisi yaziodu kabak lifi degilmis yani :KK70: daha ikinci kullanisim hergunde skilastirici yag kullaniyorum =) bacaklarim 4 gunde baya toparladi ondan burdan sonrasi biraz daha yavas gelisir diye dusunuyorum =) ama ben mutluyum yaaaa bacaklarim daha guzel artik =) birde varislerim olmasa =)

sıkılaştırıcı yağ demişsin canım... markasını öğrenebilirmiyim. nerden aldın? bide fiyatını söylerssen canım.. çok olmazsa tabi a.s.

canim ben destek markasinin sklastirici yagini almistim içine biberiye ve kirmizi kantoran yagida ekledim ole kullaniyorum ve 15 tl ye almistim ama bi yerde ayni yagi çok etkili bir yag diye 25 tl ye satiolardi :S alicaksan iyi bi fiyat arastirmasi yap derim =)

canim ben destek markasinin sklastirici yagini almistim içine biberiye ve kirmizi kantoran yagida ekledim ole kullaniyorum ve 15 tl ye almistim ama bi yerde ayni yagi çok etkili bir yag diye 25 tl ye satiolardi :S alicaksan iyi bi fiyat arastirmasi yap derim =)

teşekkür ederim canım.. selülitlerime taktım bu ara ama çok kilo verdiğim için oldu sanırım... çok gevşek görünüyorum.. spor yapmayada üşeniyorum açıkcası :)))))

teşekkür ederim canım.. selülitlerime taktım bu ara ama çok kilo verdiğim için oldu sanırım... çok gevşek görünüyorum.. spor yapmayada üşeniyorum açıkcası :)))))

bende ondan kullaniyorum canim =) spor yapmak hakgetire :KK70: napalim bizde yaglara basvuruyoruz =) destek e baska yaglarda ekliyorum :KK70:

X