Kabak Lifi Mucizesi(gerçekten mucize!!)

klavyemkavalyem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
417
905
(Konuyu nereye açacağımı bulamadım)

6 gün önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile attardan 5 tl'ye kabak lifi kesesi aldım. Bu kabak lifinin upuzun büyük olanları da var, onları keserek kullanıyorlar. Ama ben daha pratik olduğu için kese şeklinde aldım. Şundan; Eki Görüntüle 2013772
Bacaklarımda "inanılmaz derecede batıklar" mevcuttu yıllardır. Tam bir yolunmuş tavuk gibi..o kadar kötü bir görüntüydü ki inanın bir boş yer yoktu batıklardan. Gitmediğim doktor kalmadı, her doktor tek çözüm lazer dedi. Sonra bir arkadaşım bu kabak lifini tavsiye edince son kez son bir ümitle denedim. 6 gündür bu lifi kullanıyorum, fakat sert olduğundan dolayı çok az acıtıyor.

Her gün bacaklarımı fotoğrafladım, ki farkı görebileyim diye.. İnanın fotoğrafa bakmaya bile gerek kalmadı, bacaklarımın ön tarafı "tamamen pürüzsüz" oldu. :KK57:Bir batık dahi kalmadı, sadece bacaklarımın arka kısmında az bir şekilde kaldı. Ki asla bacaklarıma bakamazdınız önceden o kadar kötüydü görüntü.. bu 6 günde sonuç verdiği için günlerdir mutluluktan ağzım kulaklarımda :) İnanamadım gerçekten.. Fotoğrafları karşılaştırdığımda inanılmaz derecede fark var.

Bir de kalçamda küçük küçük bir sürü sivilceler vardı. Belki işe yarar diye oraya kadar keseledim. Bir tane sivilce bile kalmadı, elimi gezdirdiğimde bir pürüz dahi gelmiyor artık. Allah razı olsun o arkadaşımda o kadar dua ediyorum ki:oops:

Size de faydası olur diye paylaşmak istedim. Bu lif selülitleri de tamamen gideriyormuş aşağıdan yukarıya doğru keseleyince. Kullananların yorumlarına baktım, çoğunda selülit dahi kalmamış.. Ki benim bacaklarım aşırı aşırı derecede kötüydü, benim bile düzeldiyse siz de mutlaka işe yarar. İsteyenlere özelden farkı gösteririm bacaklarımdaki.. Gerçekten inanılmaz.. İnşallah size de faydası olur.. :KK54::KK39:

Uc liralik sey bu markasi bile yok aktarlarin tavaninda sallanarak tozlanirlar alemsin :)

Konu sahibi bunun yuz icin olanlarida vsr cok kucuk onlar ne ise yariyor biliyormusun.

Hay ağzınıza sağlık.. O yoruma o kadar şaşırdım ki, pes yani..

Attara ne işe yaradığını sorduğumda bacaklarda selülit ve batıklara, yüzde ise sivilce, kızarıklıkları giderdiğini, deriyi yenilediğini pürüzsüz yaptığını ama asla yüze çok bastırmamak gerektiğini söylemişti. :)

Attara ne işe yaradığını sorduğumda bacaklarda selülit ve batıklara, yüzde ise sivilce, kızarıklıkları giderdiğini, deriyi yenilediğini pürüzsüz yaptığını ama asla yüze çok bastırmamak gerektiğini söylemişti. :)
Tesekkurler alicam yuz icin o zaman en kisa zamanda.
Cildi cizebilir ama nemlendir bol bol.

ısrarla attar yazmasan..
yüz için olan kızarıklığa mı iyi geliyormuş deneyeyim bende tşkler..

(Konuyu nereye açacağımı bulamadım)

6 gün önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile attardan 5 tl'ye kabak lifi kesesi aldım. Bu kabak lifinin upuzun büyük olanları da var, onları keserek kullanıyorlar. Ama ben daha pratik olduğu için kese şeklinde aldım. Şundan; Eki Görüntüle 2013772
Bacaklarımda "inanılmaz derecede batıklar" mevcuttu yıllardır. Tam bir yolunmuş tavuk gibi..o kadar kötü bir görüntüydü ki inanın bir boş yer yoktu batıklardan. Gitmediğim doktor kalmadı, her doktor tek çözüm lazer dedi. Sonra bir arkadaşım bu kabak lifini tavsiye edince son kez son bir ümitle denedim. 6 gündür bu lifi kullanıyorum, fakat sert olduğundan dolayı çok az acıtıyor.

Her gün bacaklarımı fotoğrafladım, ki farkı görebileyim diye.. İnanın fotoğrafa bakmaya bile gerek kalmadı, bacaklarımın ön tarafı "tamamen pürüzsüz" oldu. :KK57:Bir batık dahi kalmadı, sadece bacaklarımın arka kısmında az bir şekilde kaldı. Ki asla bacaklarıma bakamazdınız önceden o kadar kötüydü görüntü.. bu 6 günde sonuç verdiği için günlerdir mutluluktan ağzım kulaklarımda :) İnanamadım gerçekten.. Fotoğrafları karşılaştırdığımda inanılmaz derecede fark var.

Bir de kalçamda küçük küçük bir sürü sivilceler vardı. Belki işe yarar diye oraya kadar keseledim. Bir tane sivilce bile kalmadı, elimi gezdirdiğimde bir pürüz dahi gelmiyor artık. Allah razı olsun o arkadaşımda o kadar dua ediyorum ki:oops:

Size de faydası olur diye paylaşmak istedim. Bu lif selülitleri de tamamen gideriyormuş aşağıdan yukarıya doğru keseleyince. Kullananların yorumlarına baktım, çoğunda selülit dahi kalmamış.. Ki benim bacaklarım aşırı aşırı derecede kötüydü, benim bile düzeldiyse siz de mutlaka işe yarar. İnşallah size de faydası olur.. :KK54::KK39:
Benimde bıyık bölgesibde asiri batık var kararti gibi duruyor asiri rahatsiz ediyor beni doktor banada lazer dedi ama imkanim yok acaba bıyık bolgesindede ise yarar mi yoksa yara falan mi yapae

Ben cok uzun sure kullandim hatta denemedigim yontem kalmadi. Kış gelip pantolon giymeye baslayinca geri olusuyordu cozumu lazer epilasyonda buldum. Batik olayi kılın yapisi ve vucut tipine gore degisiyor bence. Liften memnun kalan bir cok arkadasim var

X