Tatlı Tarifi Kabak Tatlısı-Kerem Kaymak Sponsorluğunda

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mart 2020
9.751
35.138
31
Selam güzel hanımlar size çok klasik bir tatlıyla geldim. Bebişten dolayı sahalardan uzaktım böyle bir giriş yapmış oldum umarım beğenirsiniz

Malzemeler
Kabak
Toz şeker
Tahin
Kaymak
Ceviz

Kabakları soyup doğruyoruz

Uygun bir tencereye alıp üzerine toz şeker ilave edip kısık ateşte pişiriyoruz. Taşabiliyor kontrol etmek gerekir, çatalla yumuşaklığı kontrol ederek pişirebilirsiniz.

Vee hazır

Sunum kısmı evimde olmadığım için imkanlar el verdiğince oldu

Bizde gaz da yapıyor ama olsun napalım faydası daha çok diye bol bol yiyorum çok severim zaten çok teşekkür ederim

Offfff yine çok sevdiğim bol tahinliiii ağzımın suyu aktı artık çok güzel olmuş wunderim, benim yerimede ye ellerine sağlık başarılar dilerim canım wundercan
Bol bol yedimm sosyalim senin yerine de fazlasıyla yendi çoktan çok teşekkür ederim

Çok güzel olmuş yarışmaya nasıl katılıyorsunuz hep görüyorum bu tarz yemek yarışmaları forumda
Çok teşekkür ederim
Nevreste önderliğinde gerçekleşiyor yarışmalar bu yemek bölümünü takibe alın isterseniz yarışmalar duyrulduğunda dilerseniz katılırsınız daha detaylı bilgiyi sultanım verir size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…