Gelinlik Modelleri Kabarık kat kat gelinlik sevenler buraya

gelinliğin çok güzelmiş ; Allah tamamına erdirsin...

benim beğendiğim gelinlik modeli de 3.kısımdaki 3.gibi... yani straplez kısmı düz olup biraz hareketlendirilen...

Son düzenleme:
gelinliğin çok güzelmiş ; Allah tamamına erdirsin...

benim beğendiğim gelinlik modeli de 3.kısımdaki 3.gibi... yani straplez kısmı düz olup biraz hareketlendirilen...

teşekkür ederim canım amin. allah bütünopuyorumnanaktan sevenlere kavuşmayı nasip etsin inşallah

Hepsi birbirinden güzel :) çok zevklisiniz Allah giymek isteyen herkeze nasip eder inşallah.

canım and çarşısında hangi gelinlikciye diktiriyosun bende ankaradayım iyi biyer arıyorum

and çarşısında en alt katta seleyda modaevi var orada diktiriyorum. valla canım ben çok memnunum çok güler yüzlüler ve çok iyi ilgileniyorlar. iş olarakta çok iyi yapıyorlar ben herşeyi onlara bırakıyorum ve harika şeyler çıkıyor ortaya mesela yarın 3. provam var canım

1. kısımdaki gelinlik çok güzelmiş. ankarada mı diktirdin cnm

and çarşısında en alt katta seleyda modaevi var orada diktiriyorum. valla canım ben çok memnunum çok güler yüzlüler ve çok iyi ilgileniyorlar. iş olarakta çok iyi yapıyorlar ben herşeyi onlara bırakıyorum ve harika şeyler çıkıyor ortaya mesela yarın 3. provam var canım

canım bende mart ayında başlıcam diktirmeye nasipse önce seleyda moda evine gidicem :) senin gelinliğin çok hoşuma gitti bi çok arkadaşım and çarşısından memnun kalmamıştı zeyno gelinlikten o yüzden iyi biyer arıyodum önerilen :) bide provalarda resmini çekersen yollarmısın canm

canım bende mart ayında başlıcam diktirmeye nasipse önce seleyda moda evine gidicem :) senin gelinliğin çok hoşuma gitti bi çok arkadaşım and çarşısından memnun kalmamıştı zeyno gelinlikten o yüzden iyi biyer arıyodum önerilen :) bide provalarda resmini çekersen yollarmısın canm

arkadaşların neden memnun kalmamış anlamadım. daha bugun üst kısmın işlemesini göstermek için çağırdılar. yaptıkları işi davranışları çok beğeniyorum ben.

canım 2provaya gittim zaten resim çekmedim.
1.astar provası
2. üst kısmın işlemesini gösterdiler
3. nisan ayında olcak o zaman koplesi bitcek
sonrada teslim alcam.

canım yalnız keşke şimdiden başlasan hem fiyat olarak hemde sıkıstırmamak için düğün ne zamandı

arkadaşların neden memnun kalmamış anlamadım. daha bugun üst kısmın işlemesini göstermek için çağırdılar. yaptıkları işi davranışları çok beğeniyorum ben.

canım 2provaya gittim zaten resim çekmedim.
1.astar provası
2. üst kısmın işlemesini gösterdiler
3. nisan ayında olcak o zaman koplesi bitcek
sonrada teslim alcam.

canım yalnız keşke şimdiden başlasan hem fiyat olarak hemde sıkıstırmamak için düğün ne zamandı

öyle tabide ağustosta düğün olcağı içinb çook erken oluyo canm ya..

öyle tabide ağustosta düğün olcağı içinb çook erken oluyo canm ya..

tabii haklısında canım benim düğünümde haziranda ben aralıkta diktirmeye başladım ve pazarlığımızıda ona göre yaptık etegimi kirlenmesin diye nisanda yapacaklar .

sağlık olsun canım herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

guselmiş gelinligin cnmm inşş ggule gule giyersn opuyorumnanaktan kına içinne dusunuosun peki

fame ya bu kadar olmaz, koyduğun resimlerdeki gelinliklerden en sonuncusun yine bu sitede görüp beğenmiştim :) valla resmi nerden aldığını söylemen çok iyi oldu çok sağol ya :) en beğendiğim gelinlik oydu. 810.jpg kaydirigubbakcemile3 teşekkürler

1. gelinlk benimde gelinliğimm :) çok yakışmış arkadaşım. benimki de onun gibi.ama çok az farkları var sanırım. benim üst tarafın taşları ve işlesei değişik. üstlerde gümüş oarıltılı taşlar ve işlemeler kullanıyoruz eteğide kat kat tül seninki gibi ben bayıldım o yüzden gözüm diğerlerini görmedi. ama ben eteğine de saworosky taşlardan ara ara attırcam öle anlaştık pırılyıyı artırmak için. diktirip oraya bırkıcam ben tamamen almıycam 1500e anlaştım şimdiden fiyat değişmesin diye yazın. düğün temmuzda fiyatı hallettik malzemeler alıncak nisan gibi provalara çağırcaklarmış

X