Anti-Aging Kabız yapmayan kolajen tavsiyesi istiyorum

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

m1y1v

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
1.585
1.418
Merhaba, denediğim markalar solgar voonka bu markalardan tavsiye istemiyorum, ne zaman kolajen kullansam çok şiddetli kabız yapıyor. Kabız yapmayan var mı bildiğiniz marka :KK43:

Merhaba, denediğim markalar solgar voonka bu markalardan tavsiye istemiyorum, ne zaman kolajen kullansam çok şiddetli kabız yapıyor. Kabız yapmayan var mı bildiğiniz marka :KK43:
Merhaba, danışanlarıma önerdiğim ve kabızlık problemi yaşatmadi "Hud collagen" kullanabilirsin. İçeriğinde üç tip colajen ve c vitamini var. Piyasada üç tipi bir arada bulunduran nadir hatta tek marka sanırım. Kullanan danışanlarım gayet memnun. Hatta istersen elimde indirim kodu var verebilirim indirimli olarak direk satıcı firmasından orijinalini alabilirsin. Diyetisyen olmanın faydası:))

Üstte yazan mesajı lütfen dikkate almayın, çünkü neredeyse bütün markalar 3 tipi de barındırıyor, sadece mg olarak çok az oluyor (özellikle tip 2 mg)

Solgar'ın hangi ürününü kullandıysam çok memnun kaldım, ama maalesef bıraktığım anda eskiye döndüm, ömür boyu kullanacak halimiz yok sonuçta.

Kendim de bağırsak sıkıntısı yaşadığım için kullandığım markalar ilave sıkıntı yarattı mı hiç farketmedim. Bir de Supra marka var, onu da kullandım, 3 kutu kadar, gittikçe saçma fiyat arttırdıkları için bıraktım. Almadan önce çok araştırmıştım, içinde mg miktarı gerçekten iyi, verim alırsınız.

Artık kendim yapıyorum açıkçası. kasaptan ilikli kemik istiyorum, kaynatacağımı söylüyorum, çok da komik fiyata denk geliyor, aldığınız miktara göre 10-20 tl. En iyi kolajen kemik suyu sonuçta. Kimisi bu suyu her gün içiyor, ben o aşamaya gelemedim açıkçası, kimi de benim gibi yemeklerin içine, çorbalara koyuyor. Bir de ekşi seviyorsanız limonla, sarımsakla karıştırıp tüketenler var. Aklınızda olsun.

Merhabalar
Ben kozmetik ürünler üretici firmada çalışıyorum eğitim sorumlusu olarak, kolajen de çalışıyoruz ve yurtdışından getirdiğimiz markalarını da ithal ediyoruz. Kolajen ile ilgili o kadar çok bilgi kirliliği var ki. Bilindik marka iyi kolajen demek değildir öncelikle bunu söyleyebilirim.

Kolajen proteini başta cilt olmakla birlikte saç,tırnak, eklem, kemik ve kaslara da çok iyi gelir. Ancak ihtiyacınıza göre ek bileşenler ile ihtiyacınızı tam olarak karşılayıp istediğiniz etkiyi alma sürenizi kısaltabilirsiniz.

Ürettiğimiz bir üründen bahsetmek istiyorum, Neopro Collagen ve tamamen yurtdışında çalıştığımız global markaların tecrübesiyle oluşturduk tüm formülasyonu. Bu yüzde çok etkili bir ürün çıktı ortaya.

Cilt için Neopro Collagen PLUS grubunu, eklem-kemik içinse ORTEX grubunu inceleyebilirsiniz.

Tek bir ürünle 13 aktif bileşenin etkisini hissedebilirsiniz.

Bunun dışında mesleki bilgime dayanarak bir kaç bilgilendirme yapayım:
- Cilt için balık kolajeni, eklem-kemik-kıkırdak desteği için sığır kolajeni tercih etmelisiniz
- Teşhisi konmuş bir eklem rahatsızlığınız varsa doğası değiştirilmemiş Tip 2 kolajen (günlük mg) tedavi edici etki sağlar
- Cilt elastikiyeti, nemliliği ve ince kırışıklıkların görünümünün azalması için ise hyaluronik asit, selenyum, biotin desteği mutlaka yanında olmalı
- Glutatyon içeren bir kolajen tercih ederseniz yüksek antioksidan etkisi sayesinde üründen alacağınız fayda artacaktır
- Kullanım sıklığı ise 3 ay kullanıp 3 ay ara verilecek şekilde bir takvim oturtulmalıdır
- Kırışıklıklar oluştuktan sonra onları yok etmek zordur. Ancak kırışıklıklar oluşmadan onları engellemek çok kolaydır. Bu yüzden kolajen kullanımına 30lu yaşlarda en geç başlamak gerekir

Sorularınız olursa cevaplayabilirim :)

Merhabalar
Ben kozmetik ürünler üretici firmada çalışıyorum eğitim sorumlusu olarak, kolajen de çalışıyoruz ve yurtdışından getirdiğimiz markalarını da ithal ediyoruz. Kolajen ile ilgili o kadar çok bilgi kirliliği var ki. Bilindik marka iyi kolajen demek değildir öncelikle bunu söyleyebilirim.

Kolajen proteini başta cilt olmakla birlikte saç,tırnak, eklem, kemik ve kaslara da çok iyi gelir. Ancak ihtiyacınıza göre ek bileşenler ile ihtiyacınızı tam olarak karşılayıp istediğiniz etkiyi alma sürenizi kısaltabilirsiniz.

Ürettiğimiz bir üründen bahsetmek istiyorum, Neopro Collagen ve tamamen yurtdışında çalıştığımız global markaların tecrübesiyle oluşturduk tüm formülasyonu. Bu yüzde çok etkili bir ürün çıktı ortaya.

Cilt için Neopro Collagen PLUS grubunu, eklem-kemik içinse ORTEX grubunu inceleyebilirsiniz.

Tek bir ürünle 13 aktif bileşenin etkisini hissedebilirsiniz.

Bunun dışında mesleki bilgime dayanarak bir kaç bilgilendirme yapayım:
  • Cilt için balık kolajeni, eklem-kemik-kıkırdak desteği için sığır kolajeni tercih etmelisiniz
  • Teşhisi konmuş bir eklem rahatsızlığınız varsa doğası değiştirilmemiş Tip 2 kolajen (günlük mg) tedavi edici etki sağlar
  • Cilt elastikiyeti, nemliliği ve ince kırışıklıkların görünümünün azalması için ise hyaluronik asit, selenyum, biotin desteği mutlaka yanında olmalı
  • Glutatyon içeren bir kolajen tercih ederseniz yüksek antioksidan etkisi sayesinde üründen alacağınız fayda artacaktır
  • Kullanım sıklığı ise 3 ay kullanıp 3 ay ara verilecek şekilde bir takvim oturtulmalıdır
  • Kırışıklıklar oluştuktan sonra onları yok etmek zordur. Ancak kırışıklıklar oluşmadan onları engellemek çok kolaydır. Bu yüzden kolajen kullanımına 30lu yaşlarda en geç başlamak gerekir

Sorularınız olursa cevaplayabilirim :)
merhaba. ben sezeryanla doğum yaptım ve kasların hızlı iyileşmesi için kolajen kullansam faydası olur mu? hangi ürünleri kullanmak gerek

X