Kaburga kıkırdağı ile revizyon burun ameliyatı

sone_07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
90
34
Burun ameliyatında kullanılan kaburga kıkırdağının zamanla erime çökme riski var mı yıllar sonra kaburga ve burunda sağlık sorunu yaşama riski var mı? ameliyat olanlar süreçle ilgili bilgilendirme yapabilir mi?

Burun ameliyatında kullanılan kaburga kıkırdağının zamanla erime çökme riski var mı yıllar sonra kaburga ve burunda sağlık sorunu yaşama riski var mı? ameliyat olanlar süreçle ilgili bilgilendirme yapabilir mi?

Bende oldum ameliyat ama boyle değil neden kaburga kıkırdagı bir sorun mu olustu ilk ameliyat ile ilgili

Malesefki başarısız burun ameliyatı geçirdim hem burnum çok küçüldü hemde asimetrik kaburga kıkırdağıyla büyütülüp yeniden şekil vermek gerekiyor
Ya çok geçmiş olsun benim burnum da suan orta ama daha kuçulur diye korkuyorum ödemler inince 12 gun oldu ameliyat olalı

Benim ödemler varken büyük gittikçe küçüldü dua ediyordum her gün dahada küçülmesin diye ama malesef minnacık bir sey 1 yıla kadar azda olsa yine incelip küçülecek sizin henüz çok erken 6 7 ayda baya fark edecektir

Benim ödemler varken büyük gittikçe küçüldü dua ediyordum her gün dahada küçülmesin diye ama malesef minnacık bir sey 1 yıla kadar azda olsa yine incelip küçülecek sizin henüz çok erken 6 7 ayda baya fark edecektir
Umarım küçülmez benimki de😂çok ödem yok gibi ama bilmiyorum yine dw

İnşallah küçülmez umarım mutlu olursunuz ben çooookkkk pişmanım ameliyat olduğuma eski burnumu çok özlüyorum hemde çok içim acıyor
Ben pişman değilim çok şükür umarım siz de sağlıgınıza kavusursunuz bir an once ama canınızı bence çok sıkmayın o kadar kotu oldugunu dusunmuyorum

Kimse yok mu konuya cevap verecek lütfen ya biri deneyimlerini benimle paylaşsın kafayı yemek üzereyim

Merhaba hangi dokyora revizyon olmayı düsunüyorsunuz bendede aynı sorunlar var

X