kaç aylık hamileyim ben şimdi??

• Konu Sahibi manolya_16
6,5 olmuyor mu yahu yanlış mı hesapladım 24 hafta diyor 6,5 işte.

• Konu Sahibi manolya_16
benn de uzman tv de izledim doktor 7.aya 24-28 hafta 8.aya 28-32 hafta 9.aya 32-36 hafta dedi o zaman geri kalan 4 hafta ne oluyor

ay bak şimdi kafam karıştı ben 7. ayımı dolduruyorum diye biliyorum yani 6 buçuk ayım bitti diye. bugün itibariyle 28+6 günlüğüm eeee şimdi ben kaç aylık oldum 8. ayda mıyım ki yani:)

• Konu Sahibi manolya_16
yok yok ben en iyisi kendi hesabımla devam edeyim:). yani benim SAT ım 4 mart . 4 eylül itibariyle altı ayım bitti bugün itibariyle 6ay 17 günlüğüm:)

• Konu Sahibi manolya_16
bunda anlaşılmayacak ne var anlayamadım:26:
hamilelik 9 ay 10 gün olmuyormu.yani kısacası 10.ayın içerisinde doguruyoruz tabi miadında dogarsa...
28.haftada 7'ye girilliyor,32 de 8.aya giriyorsunuz.36 da ise 9.aya giriyorsunuz.dolayısyla 37-38-39.haftalarda 9 bitiriyorsunuz 40.haftada dogum oluyor....
burda zannedersem 36.haftda nasıl 9 ay oluyor derken 9 aya girildigini unutuyor arkadaslar.siz 9.aya 36.haftada girip 39.haftada 9.ayı bitiriyorsunuz...
hatta bu kadar kafa yorcagımıza doktorumuza sormamız bile kafi...

• Konu Sahibi manolya_16
Bende bilmiorum kac aylik oldugumu ya snlamiorum nasil hesablaniyor:S suan 31+5 haftaligim kac aylik oluyor?

• Konu Sahibi manolya_16
Bende bilmiorum kac aylik oldugumu ya snlamiorum nasil hesablaniyor:S suan 31+5 haftaligim kac aylik oluyor?

7 ayını tam doldurmak üzeresin canım 32. haftadan sonra 8 ci ay başlıyor 36 cı haftada da 9 aya giriyoruz

• Konu Sahibi manolya_16
eylullulun 10 son adet tarıhım doktora gıdıyorum 27 haftalık dıyo bende anlamadım vallla
bebeğim aşirı salanmıyo belım cok ağrıyo

• Konu Sahibi manolya_16
29 hafta kac aylik oluyor etrafimdaki herkes farkli bisey soyluyor kafam karisti iyice

• Konu Sahibi manolya_16
Haftada da gün önemli canım, ben 29.hafta içerisindeyim ama 28+3 'üm. Senin nasıl?

• Konu Sahibi manolya_16
29 hafta kac aylik oluyor etrafimdaki herkes farkli bisey soyluyor kafam karisti iyice

7 ay dasın canım ay çok önemli değil 40 hafta olarak takip et yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…