Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Kac kilo dogar sizce ?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

Chennet

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2020
4
3
31
merhaba ben yeni kaydoldum siteye sizlere bir sorum olucak 33. Haftalık hamileyim bebeğim 2 buçuk kilo doktor kilosu fazla dedi doğum yapana kadar sizce kaç kilo olur benim gibi durumla karşılaşan var mı sezeryan olmak istemiyorum çok korkuyorum 3. Gebeligim bu

merhaba ben yeni kaydoldum siteye sizlere bir sorum olucak 33. Haftalık hamileyim bebeğim 2 buçuk kilo doktor kilosu fazla dedi doğum yapana kadar sizce kaç kilo olur benim gibi durumla karşılaşan var mı sezeryan olmak istemiyorum çok korkuyorum 3. Gebeligim bu
haftada 200 gr alsa 6 haftada 3700 olur 40 a gelse 4 kılo.. 33 . hafdada 2 kg falan ortalama da her bebek bır degıl ki. belkı daha bıle az olur bellı olmaz kı. hemen strese kapılma bence.

haftada 200 gr alsa 6 haftada 3700 olur 40 a gelse 4 kılo.. 33 . hafdada 2 kg falan ortalama da her bebek bır degıl ki. belkı daha bıle az olur bellı olmaz kı. hemen strese kapılma bence.
Yani 4 kilo yu sanırım doğum yapabilirim ama inşallah üstü olmaz ben kendim kilo hiç almadım hep bebeğe gitmiş anlamadım bu işi

Yani 4 kilo yu sanırım doğum yapabilirim ama inşallah üstü olmaz ben kendim kilo hiç almadım hep bebeğe gitmiş anlamadım bu işi
saglıkla buyusun annesı sık kontrol edılcek zaten ogrenırsın:) 38. haftada da norml dogabılır o yuzden korkma allah yardımcın olsun .)

Kilosu fazla değil.
Ölçümler artı eksi 500 değere sahiptir.
Doğumdan önce 3.100 çıkan bebeğim, doğduğunda 2700 dü mesela.
Sağlıklı beslenin, yeterli.

Kilosu fazla değil.
Ölçümler artı eksi 500 değere sahiptir.
Doğumdan önce 3.100 çıkan bebeğim, doğduğunda 2700 dü mesela.
Sağlıklı beslenin, yeterli.
En bastan demisti kilosu onde biraz diye hani acaba makinalar mi hata veriyor dedim her gittiğimde önde gidiyor dedi inş dediginiz gibi olur oldukça sağlıklı besleniyorum bebeğim.icin

Sağlıklı beslenmeye özen gösterin bu süreçten sonra fazla endişelenmenize de gerek yok :) Umarım sağlık lı doğar merak ettiğiniz konular için size faydalı bir link bırakıyım belki hoşunuza gidecek şeyler bulabilirsiniz :)

www.bebekyasami.com

Bazı bebeklerin kilo alması yavaşlayabiliyor o hiç belli olmaz canım ama kilo alırsa da 4 kilo civarı olur 3. Doğumun zorlanmazsın ben 2. Doğumumu 4.250 yaptım

Benim oğlan hep önden gitti. 33.haftada filan sizin bebeğin kilosu kadardı sanırım. Gebelik şekerinden şüphelendiler 2 kez şeker yüklemesi yapıldı şekerim çıkmadı. Ben aldım 11 12 kilo oğlum doğdu 4330. 😂 Sezeryan oldu tabi doğumum.

X