Kaç kilodan sonra vücudunuzda değişim fark ediyorsunuz?

Yagmur9248

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
447
77
ara ara diyete başlayıp 3 hafta dayanabiliyorum vüdudumda istediim değişimi göremeyince bırakıyorum diyeti. 67-68 kiloyum boyum 164 diyetle genelde 3-4 kilo veriyorum üç hafta da ama vücudumda doğru düzgün fark edilmiyor bu da beni sinir ediyo ve bırakıyorum sonra çünkü kilom başta çok olmadığı için 4 kilo fark edilmeli gibi geliyo. Sizlerin kaçıncı hafta da vücudunda değişim gözle görülür şekilde belli oluyor?

2,5 kilo verdim anında anlaşıldı yüzüm süzülmüş öyle diyolar. Bence diyetle beraber sporda yapmalsinız vücudun şekillenmesi için

ara ara diyete başlayıp 3 hafta dayanabiliyorum vüdudumda istediim değişimi göremeyince bırakıyorum diyeti. 67-68 kiloyum boyum 164 diyetle genelde 3-4 kilo veriyorum üç hafta da ama vücudumda doğru düzgün fark edilmiyor bu da beni sinir ediyo ve bırakıyorum sonra çünkü kilom başta çok olmadığı için 4 kilo fark edilmeli gibi geliyo. Sizlerin kaçıncı hafta da vücudunda değişim gözle görülür şekilde belli oluyor?
Ben 7 kilo verdim bu yaz 2,5 ayda
Bence bayağı fark etti
55 ten 48 e indim
50 nin altına düşünce fark etti yani benim vücudum için bu 5 kilo
Tabi 90 kilo olan birinde bu farklıdır
Vücudunun neresine kilo aldığına göre de fark eder bence

Ben 7 kilo verdim bu yaz 2,5 ayda
Bence bayağı fark etti
55 ten 48 e indim
50 nin altına düşünce fark etti yani benim vücudum için bu 5 kilo
Tabi 90 kilo olan birinde bu farklıdır
Vücudunun neresine kilo aldığına göre de fark eder bence
Ben 5 kilo veremeden bırakıyorum genelde biraz değişim görsem devam edicem ama görmeyince motivasyonum düşüyor bu sefer 5-6 kiloyu zorlayıp bakıcam

Ben 5 kilo veremeden bırakıyorum genelde biraz değişim görsem devam edicem ama görmeyince motivasyonum düşüyor bu sefer 5-6 kiloyu zorlayıp bakıcam

O sırada biraz spor yaparsan fark edersin
Ben 1 ay yüzmeye gittim haftada 2 defa 1 saat
2 gün ip atladım günde 100 kere falan
2 gün de kondisyon bisikletini kullandım yarım saat

Spor yapsanız 3 4 kilo değil 1 kiloda bile farkedersiniz ölçülerinizi alıp yazın 2 3 gün sonra görürsünüz

ben kilo alıp bermede değil de bir dönem spor yaptım çok ciddi olarak yediğime içtiğime dikkat ederek herkes aşırı derecede fark etti ama ben normalde zayıfım. 174 58 kiloyum. yine 1-2 kilo aldım spor yaptığım dönemde. ama belim inceldi kollarım şekillendi sırtım şekillendi popom büyüdü. şimdi 1 haftada mutsuzluktan 7 kilo verdim 51 kiloyum. pantolonlar düşüyor. 3-4 parmak boşluk var. belim incecik. ama yüzüm aynı tombullukta duruyor yüzümden kimse anlamıyor.

67 ile başladım 60 kiloyum. Acayip fark var bunu direkt kıyafetlerimden anlıyorum. İlk anlayışım da spor yaparken taytımın belimden düşmesiyle oldu :KK53: egzersiz önemli. Pes etmemek çok önemli.

X