Kaçıncı Denemede Hamile Kaldınız ?

buğun ikinci test oldu 14. gün yani sonuç şimdilik güzel tam 5 yıldır madden ve manen uğraşıyorum.Ama 1-5 yıl fark etmiyor yaşadıklarımız ve hissetdiğimiz duygular hep aynı.
ben hep bir zaman nım var o zaman demiştim kimizin kısa sürüyor kimimiz ise uzun yollar geçirmesi gerekiyor.Ve bunun tek çözümü var sabır ile zamanın gelmesini beklemek ve hayırlısını dilemek.
herşey gönlünüzce olsun .En kısa zamanda mutlu sona gelneniz dileği ile.

yağmurcninşallah Canim... Haberlerini Bekliyoruz.. Zaten Bende Birdahaki Denememde Yine Ayni Dr.ma Gidicem(en Az 1seneyi Bulur Hem Yeni Doğum Yaptim Hem Maddi Hem Manevi Açidan Toparlanmam Lazim) Insan Dr.güvendikten Sonra Değiştirmenin Bir Anlami Yok. Sana Başarilar...... Allah Yardimciniz Olsun..

Canim Kader Arkadaşim Yağmurcn Inşallah Beraber Hamile Kaliriz Ve Bebeklerimiz Olduğunda Da Işte Bizde Anne Olduk Diye Haykiririz Buradan öpüyorum A.e.o

canım Hiç Düşüğüm Olmadı Ama Herşey Yolunda Giderken Birden Sorun Yaşayanları Okuyunca Dikkatli Olmak Istiyorum Açıkcası... Gidince Doktoruma Mutlaka Soracağım...
Ben 15.haftanın Içindeyim 5 Gün Sonra 4 Aylık Olacağız Inşallah...

Inşallah şimdi,ye Kadar Belli Ederdi Kandini Endişe Etme Inşallah Atlattin Diyelim Sen O Siniri Ama Kafanda Soru Işareti Olmasin Herşeyi Söyle Sor Dr Sen Hatirlat Bazi şeyleri Sonrasi Allah Emanet Birşey Olmaz A.e.o

3 mikro denemem oldu...
1. denemem pozitifti çok mutluyduk haberi aldığımızda,malesef 10 haftalıkken yaşambelirtileri durdu ve sonlandırıldı...
2.denemem negatıf
3.denememde negatif

inş 4. hazırlanıyorumm
allahım hepimize yaşatsıno anı, bebişlerimizi kucağımıza almayı

X