Gelinlik Modelleri Kadıköy Butik Antik Gelinlik ile Bilgi Verebilecek Var Mı?

kirmizibalikduygu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015
1
0
36
Merhaba Arkadaşlar,

Geçtiğimiz haftasonu kadıköyde bir gelinlik beğendim, ama bu butik mağaza hakkında internette bilgi bulamadım, fikir verebilecek kimse var mı ? Memnun kalan veya kalmayanlar yorumlarını yazabilirlerse sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar,

Geçtiğimiz haftasonu kadıköyde bir gelinlik beğendim, ama bu butik mağaza hakkında internette bilgi bulamadım, fikir verebilecek kimse var mı ? Memnun kalan veya kalmayanlar yorumlarını yazabilirlerse sevinirim.
buraya cevap veren olmamış ama siz gelinliği ne yaptınız acaba. Antik butik ile ilgili ben de bilgi almak istiyordum.

Çanakkaleden gidip gelinliğimi kadıköydeki butik antik magazasına diktirdim. Provaları unuttular. Zamanında almadılar. Hadi bunlar neyse. Gelinlikle ilgili söylediginiz hiçbir şeyi not almıyor unutuyorlar. Aynı şeyi defalarca tekrarlamama ragmen isteyip de unuttukları seyler oldu. Gelinligimi kayık yaka istedim. Ortaya düz bir yaka cıkardılar. Yamuk yumuktu. Düzeltme talep ettiginizde ilgilenmiyorlar. Teslim almada begenmedigim kısımları söyledim. İnsanla dalga geçer gibi cevaplar verildi. "Zayıfla tam olur" gibi. (36 bedenim) Çalışanlar, dikim,her sey ama her sey berbat. Simdi canakkaledeki baska bir terzide düzelttirmeye calısıyorum. Kol altları öyle sıkı ki provalarda yara oldu. Kimseye tavsiye etmiyorum. Demo ürünlerine aldanıp en güzel gününüzü mahvetmeyin. 4500 lira verdim ancak 5 kurusunu haketmiyorlar.

X