İzmir burun estetiği 2022 (Acil)

Sanırım sen Ahmet İslam'ı kafaya koydun revizyon için. Mehmet azar da revizyonda başarılı diyorlar.
Revizyonda iyi evet daha once gorusmustuk zaten neden ona olmadiysam,pismanim.Benim sectigim doktor benim burna zor dedi😀 Burnum da kırık yok,aks orta hatta daha once hiç açılmamış fıstık gibi burun... bu burnun neresi zor ? ZOR dediğin de içimden "sana zor" dedim. Bunu dışımdan da ona söyleyeceğim tabiki. Yemin ederim Ahmet Islam'in yaptığı revizyonları görse mesleği bırakır.

Revizyonda iyi evet daha once gorusmustuk zaten neden ona olmadiysam,pismanim.Benim sectigim doktor benim burna zor dedi😀 Burnum da kırık yok,aks orta hatta daha once hiç açılmamış fıstık gibi burun... bu burnun neresi zor ? ZOR dediğin de içimden "sana zor" dedim. Bunu dışımdan da ona söyleyeceğim tabiki. Yemin ederim Ahmet Islam'in yaptığı revizyonları görse mesleği bırakır.
Basiretimiz mi bağlandı, ne olduysa artık bunlara denk geldik.

Basiretimiz mi bağlandı, ne olduysa artık bunlara denk geldik.
Olan oldu. Benim hatam ben seçtim bunu, yeteri kadar tecrübesi yok sonradan anladım?olan bana oldu 1.5 2 yil bekle simdi yine ayni sureci yasa...Beceremedi...Basit tarzda burunları yapıyor ancak, tarzı da yok,doktorun zevki denen birşey de var.Bu adam çok zevksiz sadece fonksiyonel burun estetiğinde uzmanlasmis ve yüzlerce operasyona girmis doktor lazım bize. Estetiklenhic ilgisi yok bu sevdiğimin anca fonksiyonel işleri yapıyor bence onları da beceremiyor pek. Ay ben nerden buldum bunu ya o kadar doktorla görüş bunu sec

fonksiyonel burun estetiğinde uzmanlasmis ve yüzlerce operasyona girmis doktor lazım bize.
He ya... Benimki 3 sene önce 5000 küsur burun estetiği yapmıştı :KK70:
Olan oldu, canımızı sıkmadan beklemek lazım galiba...
Doktorunun ismini özelden yazar mısın, İnstagram hesabına bakmak isterim.

Olan oldu. Benim hatam ben seçtim bunu, yeteri kadar tecrübesi yok sonradan anladım?olan bana oldu 1.5 2 yil bekle simdi yine ayni sureci yasa...Beceremedi...Basit tarzda burunları yapıyor ancak, tarzı da yok,doktorun zevki denen birşey de var.Bu adam çok zevksiz sadece fonksiyonel burun estetiğinde uzmanlasmis ve yüzlerce operasyona girmis doktor lazım bize. Estetiklenhic ilgisi yok bu sevdiğimin anca fonksiyonel işleri yapıyor bence onları da beceremiyor pek. Ay ben nerden buldum bunu ya o kadar doktorla görüş bunu sec
Ben çok tecrübeli doktora oldum da noldu 😂

aslında bende merak ediyorum 5sene evvel baska dr olmuştum bende. sonradan begenmemeye basladım. salı günü kardeşimle gidip sorcam bunu :d merak ettiginiz varsa sorabilirim
Revizyon yapıyor mu bu konuda hanimuzman mı bir de fiyatı tabi daha sonra bana özelden yazarsanız çok mutlu olurum

Revizyon yapıyor mu bu konuda hanimuzman mı bir de fiyatı tabi daha sonra bana özelden yazarsanız çok mutlu olurum
fiyatı elbette söylemez :KK70: doktorun işi bu hastayı bağlamak için illaki gelsin görüşelim burnun durumuna bakayım der. birde genelde sabit fiyat söylemiyolar zorluga göre fiyat çıkarıyolar bence

Size dediğinden biraz çıkarım yaparım ya ben İzmir’de yaşamıyorum ama yaşadığım yerde de yok o yüzden

Fiyat aralığınız çok önemli baya uzun süredir araştırma dayım bende şu an iki doktorda karar kıldım ikisininde fiyatı aynı aralıkta
Sosyal medya paylaşımlarına aldanmayın çünkü mutlaka kötü sonuçlar da alınıyor ama paylaşılmıyor. Benim doktorum da çok iyi ve tecrübeli. İnanır mısınız, adam sürekli ameliyata giriyor, başka doktorların yaptığı bozuk burunların revizyonunu çok iyi yapıyor, tanıdığım 3 kişinin burnunu yaptı ve üçü de harika oldu. Gelin görün ki benim burnumu nedense bir türlü havalı yapamadı. Ucu düşük, kemerli burnum vardı ve ince deriliyim, bu burun benim için çok kolay dediği halde olmuyor. Mesela bu adam, yaptığı o harika burunları paylaşıyor ve doğal olarak benim burnumu paylaşmıyor. Yani o "şans işi" dediğimiz şey, aslında sizin kıkırdak ve bünye yapınızla alakalı bir sonucu da doğurabilir. Eski mahallemde bir komşum sırf burun estetiği için Manisa'ya gitmişti. Ablasının burnunu yapan doktora ameliyat oldu. İzmir'den Manisa'ya gitmek kolay zaten. Ablasının da kendisinin de burnu çok güzeldi. Size tavsiyem, aceleye getirmeyin ve bu işin gerçekten şans işi olduğunu unutmayın.
Kime yaptırdınız acaba?

Sanırım sen Ahmet İslam'ı kafaya koydun revizyon için. Mehmet azar da revizyonda başarılı diyorlar.
İki doktorun sayfalarını sık sık ziyaret ediyorum Memed Yazar aşırı defektli burunları paylaşmayı seviyor.Bir yorumunda ben de revizyonluk burunları takıntı haline getirdim demişti.iki isme de güveniyorum ama biraz daha havalı bir burun istiyorum.Ahmet İslam’ın yaptığı burun uçları çok yuvarlak değil mi sizce de?
Bana sırttaki ve sağ kanattaki sorunumu çözüp zarif ve kavisli burun yapacak dr lazım ama kendisi nerededir hiç bilmiyorum 🤷‍♀️

Bana sırttaki ve sağ kanattaki sorunumu çözüp zarif ve kavisli burun yapacak dr lazım ama kendisi nerededir hiç bilmiyorum 🤷‍♀️
Oyyyyy, bana da lazım bana daaaa :))) Ben de aynen böyle bir burun istiyorum ve sırttaki, kanattaki, uçtaki problemlerimi çözecek birini arıyorum. Aradığım bir özellik daha var, paragöz olmaması. :KK70:
Ahmet İslam’ın yaptığı burun uçları çok yuvarlak değil mi sizce de?
Aynen öyle. İki ameliyatımda da sözde burun ucumu sivri yapan doktora bunu anlatmak için bayağı çabalamıştım. Sivri ve kalkık burun ucu istiyorum.

İki doktorun sayfalarını sık sık ziyaret ediyorum Memed Yazar aşırı defektli burunları paylaşmayı seviyor.Bir yorumunda ben de revizyonluk burunları takıntı haline getirdim demişti.iki isme de güveniyorum ama biraz daha havalı bir burun istiyorum.Ahmet İslam’ın yaptığı burun uçları çok yuvarlak değil mi sizce de?
Evet,Ahmet Islam doğal çalışıyor genelde. Alpaslan Yıldırım dediginiz tarzda burunları yapıyor. Burun ucu her burunda sivri olmuyor,derinin müsait olması lazım yoksa göçme ve çökme oluyor

Evet,Ahmet Islam doğal çalışıyor genelde. Alpaslan Yıldırım dediginiz tarzda burunları yapıyor. Burun ucu her burunda sivri olmuyor,derinin müsait olması lazım yoksa göçme ve çökme oluyor
Sayfasına bir bakayım ama burada aman uzak durun diyenler vardı diye hatırlıyorum.
Ben aslında burun ucumun yan görünümünden memnunum.Hatta ilk ameliyatımda daha güzeldi ama sağ çaprazı ve ön görünümü bozuk.Deri deseniz bol bol var.Hatta biraz gerginleşmesi gerekiyor.Hem küçülüp hem nasıl gerginleşecek bilmiyorum 🤷‍♀️
İstediğime yakın bir burun yapan doktora ömrümün sonuna kadar dua edeceğim.

Oyyyyy, bana da lazım bana daaaa :))) Ben de aynen böyle bir burun istiyorum ve sırttaki, kanattaki, uçtaki problemlerimi çözecek birini arıyorum. Aradığım bir özellik daha var, paragöz olmaması. :KK70:

Aynen öyle. İki ameliyatımda da sözde burun ucumu sivri yapan doktora bunu anlatmak için bayağı çabalamıştım. Sivri ve kalkık burun ucu istiyorum.
Evet canım sırf para almak için yapamayacağı bir şeyi yaparım diyen biriyle karşılaşacağım diye çok korkuyorum :/

Benim doktorum da burnuma zor demişti. Şimdiki aklım olsa arkama bakmadan kaçardım oradan .Ama ben gittim bir de revizyon yaptırdım ://
Sizin doktorunuz kim merak ettim. Bana da özelden yazarsanız sevinirim.

Sayfasına bir bakayım ama burada aman uzak durun diyenler vardı diye hatırlıyorum.
Ben aslında burun ucumun yan görünümünden memnunum.Hatta ilk ameliyatımda daha güzeldi ama sağ çaprazı ve ön görünümü bozuk.Deri deseniz bol bol var.Hatta biraz gerginleşmesi gerekiyor.Hem küçülüp hem nasıl gerginleşecek bilmiyorum 🤷‍♀️
İstediğime yakın bir burun yapan doktora ömrümün sonuna kadar dua edeceğim.
Ben doktor önermiyorum asla her doktorun şikayeti var asago yukari ama bir göz atin diye yazdım.. epeyce yüksek fiyata yapıyor bu arada Alpaslan Bey. Sizin burnu biliyorum,özelden atmistiniz. Kuculmese de naif ve daha sivri görüntü verilebilir,derinin gerilmesi için büyük ihtimal kaburga kıkırdağı alacak,burun icinde yeterli kıkırdak yoksa.

Benim doktorum da burnuma zor demişti. Şimdiki aklım olsa arkama bakmadan kaçardım oradan .Ama ben gittim bir de revizyon yaptırdım ://
Sizin doktorunuz kim merak ettim. Bana da özelden yazarsanız sevinirim.
Henüz çok yeni olduğum için doktor ismini paylaşmıyorum, süreç tamamlanınca özelden yazabilirim. 2.ameliyatı olursam bu doktora olmam kessinlikle. 1.nci ameliyat Primer yapamayan doktor bence 2.nci Sekonderi hiç yapamaz. Minimal revizeler hariç... Minimal revize olabilir ama epey ariza varsa doktor yeteri tecrübede değildir. Revizyonda isim yapmış doktorlarda epey yüksek fiyata çalışıyorlar malesef

Ben doktor önermiyorum asla her doktorun şikayeti var asago yukari ama bir göz atin diye yazdım.. epeyce yüksek fiyata yapıyor bu arada Alpaslan Bey. Sizin burnu biliyorum,özelden atmistiniz. Kuculmese de naif ve daha sivri görüntü verilebilir,derinin gerilmesi için büyük ihtimal kaburga kıkırdağı alacak,burun icinde yeterli kıkırdak yoksa.
Göz attım.Tarzı kesinlikle bana uyuyor.İçerde kıkırdak olduğunu sanmıyorum çünkü revizyonda kulağımdan alınmıştı.Çok büyük beklentim yok zaten.Düzgün bir sırt ve daha zarif bir burun ucu istiyorum.
Şikayet konusuna gelince yapılan iş sayısıyla doğru orantılı olarak artıyor ama yine de okumak güvensizlik yaratıp moral bozuyor :/

X