Kadin dogum muayene

nerminis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
75
28
Merhaba kizlar,
En son yillar once muayene olmustum bi rahatsizligim vardi o zaman. Simdi bi check up yaptiricam ve icinde kadin dogum da var. Ve ben cook geriliyorum o koltuktan. belli bi yas sonrasina direkt alttan muayene mi yapiilir. sonucta genc kiz da degilim artik, yasim 35. ultrason istiyorum diyebilir miyim? Ultrason kisitli kalir diye dusunuyorum bi yandan da. Tavsiyelerinizi, goruslerinizi, deneyimlerinizi alabilir miyim? Tesekkur ederim simdiden.

Merhaba kizlar,
En son yillar once muayene olmustum bi rahatsizligim vardi o zaman. Simdi bi check up yaptiricam ve icinde kadin dogum da var. Ve ben cook geriliyorum o koltuktan. belli bi yas sonrasina direkt alttan muayene mi yapiilir. sonucta genc kiz da degilim artik, yasim 35. ultrason istiyorum diyebilir miyim? Ultrason kisitli kalir diye dusunuyorum bi yandan da. Tavsiyelerinizi, goruslerinizi, deneyimlerinizi alabilir miyim? Tesekkur ederim simdiden.
Genellikle karından bakıyolar. Kist veya tedavi sürecindeyken alttan daha net görüldüğü için vajinal ultrasondan bakıyolar. Tabi gideceğiniz doktorda önemli bazıları direk çatala oturtuyor.
Ben 25 yaşındayım. 6 kez çatala oturdum. Yarın tekrardan kontrole gidicem vajinal ultrasonla bakıcak.
35 yaşındaymışsınız bence smear testi bile verin senede bir kere mutlaka muayene olunması gerekiyor

yaptırdınız mı muayeneyi, ben 19 yaşındayım ama ilişkim olduğu için direkt alttan muayene etti ultrason spekulum ile. ağrı acı olmadı hiç. ben de çok gergindim ama rahat geçti onlar sizi yönlendiriyor ne yapmanız gerektiğini yanınızda durup. geçmiş olsun

X