Kadın erkek ilişkileri

Sanki boş değil gibi, bu tarz davranışları flörtleşme olarak değerlendirdim ben. Ama bu kişi sizin üstünüz gibi olduğu için belki “pozisyonunu kötüye kullanmamak” adına adım atmıyor olabilir. Adım atması iş yerinde ikinizin işini de zorlaştıracak diye düşünüyor olabilir. Gözlemlemeye devam edin, dikkatli olun fakat adım atmayın bence.
Ben adım atmıyorum zaten ama kendiliğinden tatlı anlar yaşanınca hoşuma gidiyor:) böyle arka çıkması beni savunması falan da çok tatlı geliyor ne bileyim. Bana da flortlesiyormusuz gibi geliyor ama emin de olamıyorum iste

Ah iste ben de ondan emin olamıyorum:KK43: ama başka kizlara böyle davranmıyor
Işyeri flörtü diye bir tabir var.gende iki taraf da bir sonuca bağlanmasını istemez zaten.aynı iş yerlerinde sorun çıkıyor genelde çünkü.evet boş değildir ama ayaküstü ufak heyecanlar ve flörtleşmelerle sınırlı bir ilişki olarak da bakıyor olabilir.herkesin kafasında farklı farklı tilkiler dolaşıyor.beklentiler farklı olabilir.herkes her etkileşime adamakıllı bir ilişkiye dönüşmeli gözüyle bakmayabiliyor.eee koskoca 4 ay da olduğuna göre dediklerimin isabetli olduğunu düşünüyorum.

Işyeri flörtü diye bir tabir var.gende iki taraf da bir sonuca bağlanmasını istemez zaten.aynı iş yerlerinde sorun çıkıyor genelde çünkü.evet boş değildir ama ayaküstü ufak heyecanlar ve flörtleşmelerle sınırlı bir ilişki olarak da bakıyor olabilir.herkesin kafasında farklı farklı tilkiler dolaşıyor.beklentiler farklı olabilir.herkes her etkileşime adamakıllı bir ilişkiye dönüşmeli gözüyle bakmayabiliyor.eee koskoca 4 ay da olduğuna göre dediklerimin isabetli olduğunu düşünüyorum.
Aynı iş yerinden olmaz, aynı sokaktan olmaz, aynı sınıftan olmaz dbbdhd vallahi yeter ya. Herkese var bize yok. Ben nereden insan tanıyayım ama. İsyanım size değil :)

Aynı iş yerinden olmaz, aynı sokaktan olmaz, aynı sınıftan olmaz dbbdhd vallahi yeter ya. Herkese var bize yok. Ben nereden insan tanıyayım ama. İsyanım size değil :)
Biliyorum canım.şu an ilişkisi olan kadınlar da daha önceden hep bu şekilde düşünüyordu.ben de anlamıyorum valla bu kocalar nereden bulunuyor bu kadar.kim konu açsa hemen yapıştırıveriyor eşim şöyle eşim böyle diye 😂😂.kim kiminle nasıl tanışıp evliliğe gidebiliyor ben de şasıp kalıyorum valla.sanki bizden farklı bir dünyada yaşıyormuş gibi değiller mi 😂😂 kadın yalnızlık diye konu açmış, heh diyorsun tam dert ortağı, bakıyorsun eşim demeye başlamış.eee eş varsa neyin yalnızlığı bu 😂😂

Biliyorum canım.şu an ilişkisi olan kadınlar da daha önceden hep bu şekilde düşünüyordu.ben de anlamıyorum valla bu kocalar nereden bulunuyor bu kadar.kim konu açsa hemen yapıştırıveriyor eşim şöyle eşim böyle diye 😂😂.kim kiminle nasıl tanışıp evliliğe gidebiliyor ben de şasıp kalıyorum valla.sanki bizden farklı bir dünyada yaşıyormuş gibi değiller mi 😂😂
Öyle gerçekten 😂 herkesinki gökten indi bir biz etik dışı hareket ettik herhalde

Yarisindan sonrasını okumadim cok uzun olmus
Biraz hoslaniyor gibi ama net de değil
Ben is yerindeki yakinlasmalara pek sicak bakmiyorum sonra bir sey olsa sen beni yanlis anladin diyerek sizi suclu da cikarabilir
Bir sey hissetmiyorsaniz bırakın arkadas kalsin kafa yormayin sonra platonik aşık olursunuz olan size olur

X