kadının en büyük düşmanı kadındır

guellue güzel yorumun için teşekkür ... ama bu konu çok uzakta kaldı benim için! ama merak edenlere söylim, o adam hergün o sitede aynı şekilde aranıyor.
evet, burdaki yorumlara bakarsak sanal alem dedikleri şey ölmüş olması gerekir ... burda bazı bayanlar dışardaki gerçekleri göremiyorlar! artı bu devirde belirli bir yaşta bekar olmanın zorluklarını anlıyamıyorlar ...
ben 35 yaşındayım, sabah 7 de evden çıkıyorum ve akşam 8 de ancak dönüyorum! haftasonu temizlik alışveriş filan diyoruz ... iş ortamımda bir eş adayı bulmak filan hayal olur ... eh şimdi nerden bulacağız biz aşkı meşki?
benimgibi birsürü kadın ve erkek arayış içinde ... telefonu vermişsen noluyor?açık adres mi verseydim? bende zaten günün 24 saatini koca aramakla geçirmiyorum ... herkez fikrini söylesinde ... ama bana resmen kötü kadın damgası vuranları Allah'a havale ediyorum ...

arakadas ben seni anlamakta zorluk cekiyorum hata yapmak ve bunda bu kadar israrci olmak pes dogrusu!!!!! sana nacizane tavsiyem gazetelerin ekleri var arkadas ariyorum diye bide sansini orada dene.neden olmasin dimiiiiii:kahve:

herşey baştan aşağı yanlış o adamın karısına nasıl kızarsın
ben olsaydım seni bir güzel benzetirdim sonrada o kacayı mahvederdim
ayrıca netten bulunandan ne hayır gelir ki hepsi bu tür kişiler ne kadar güvenebilirsin
eğer biriyle tanışmak istiyorsan bekle kısmetin karşına çıkar sadece zamanı vardır

guellue güzel yorumun için teşekkür ... ama bu konu çok uzakta kaldı benim için! ama merak edenlere söylim, o adam hergün o sitede aynı şekilde aranıyor.
evet, burdaki yorumlara bakarsak sanal alem dedikleri şey ölmüş olması gerekir ... burda bazı bayanlar dışardaki gerçekleri göremiyorlar! artı bu devirde belirli bir yaşta bekar olmanın zorluklarını anlıyamıyorlar ...
ben 35 yaşındayım, sabah 7 de evden çıkıyorum ve akşam 8 de ancak dönüyorum! haftasonu temizlik alışveriş filan diyoruz ... iş ortamımda bir eş adayı bulmak filan hayal olur ... eh şimdi nerden bulacağız biz aşkı meşki?
benimgibi birsürü kadın ve erkek arayış içinde ... telefonu vermişsen noluyor?açık adres mi verseydim? bende zaten günün 24 saatini koca aramakla geçirmiyorum ... herkez fikrini söylesinde ... ama bana resmen kötü kadın damgası vuranları Allah'a havale ediyorum ...
Evlemipte mutlu olanların sayısı ne kadar az sen biliyormusun,kadın erkeğin hizmetçisi kölesi olduğu ve sustuğu sürece herşey güzel gidiyor Türkiyede erkekler kadınlar kadar fedakerlık ediyorlarmı.Ben mutsuzum mesela benim annemde,eşimin anneside aşağı yukarı aynı şeyleri yaşamış ama susmuşlar görmezden gelmişler Burası Türkiye İrandan Farkımız Nekadar Çok Az.İşten gelicen temizlik yapıcaksın,ütü yapıcaksın,yemek yapıcaksın iki kat daha fazla yük binicek sırtına ve susucaksın adam kendi kafasına göre yaşıcak kararlar verivek evde oturup annene babana bak daha iyi.yasakkelimeyasakkelime

kızlar lütfen ısrar eden kim ... neyi ısrar ediyorum ... bu erkekle sadece 2 gün boyunca yazıştım oldu bitti ... görüşmüyorum ki kendisiyle ... hem ben evli kadınlar kötü de demiyorum ... böyle birşeyi nasıl derim ya?biz evli olupta aladattan erkeklerin omuzlarını sıvalayan kadınalrdan değiliz merak etmeyin!benim tek kızdığım şey burdaki yorumlarda resmen bana kötü kadın damgası vurmak isteyenler var!bunu kabul etmiyorum ... sonuna kadar da etmicem!ha hata diyebilirsin, yanlış diyebilirsin ama hakaret etme hakkını vermiyorum kimseye!ya kızlar ben bir kadınım, yarın belki evlencem, ben de aldatılmak istemem ... ben neden evli kadınlara düşman gözü ile bakayım ki... o başlık sadece o anlık öfkeyle yazılmış bir başlık!ama hala şunu savunuyorum kritik durumlarda kadınlar öfkelerini yanlış adrese kusuyorlar ... mesele bu!bekarız diye kadın halini anlamıyormuyuz sanıyorsunuz?yapmayın kızlar yapmayın lütfen ...

emine gülşen: allah yardımcın olsun ... inan benim de düşüncem şu ki ... herşeyin hayırlısını isteyecek insan. evlenmek kolay ama önemli olan doğru insanı bulmak. erkekler çok bencil, evdeki emeği görmüyorlar, kadının ekonomik özgürlüğü yoksa çoğu zaman ezilen taraf o oluyor!ben yıllarca annemim rahatsızlıkları ile uğraştım, o kanserken ona baktım ... annem vefat edince çok yalnız kaldım ... benim tek derdim tekrar bir aile hayatına kavuşmak ... ama zorlamıyorum artık! çünkü gerçekten iyi ve dürüst erkekler çok az ...

valla benim aklım hala almıyo
internetten bi adam bulacam,
buldum yetmiyo bi de telimi verecem
adam arama diyo şüphelenip aricam
şüpheleniyosam nie telimi verim ki,
ayrıca etraftaki erkeklere gıran mı girdi (anecımın lafıdır) de bööle bi arayış içine girecem.
kadına gelince o da ayrı bişey ama ben olsamda haşlardım seni ama önce kocamı tabi,
devirin çok gerisinde kaldım zannımca

off bee off ... etrafda ADAM GİBİ ADAM çok da biz mi tepiyoruz ... ya arkadaşım hayatın zorluklarından etraftaki erkeklerle görüşemiyoruz ki ... 40 yılda bir içimizden geldi birine güvendik telefon verdik netten ... aptal gibi geldik bunu burda paylaştık ... bak burda aptallığımı kabul ediyorum :eek:klava:... neden gelirsin dürüstce birşey paylaşırsın ki ... NEDEN BE KADIN NEDEN?:eek:klava: YA ŞU KONUYU KİLİTLEYİN KAPATTIN ... NE YAPARSANIZ YAPIN ... AMA 1 KİŞİNİN DAHA NEDEN TELİNİ VERDİN DEMESİNE DAYANAMİCAM .... VERDİM İŞTE ... laelaelaelaelae

Ya ne kadar saçmalamış bazı insanlar bu kadının yaşı 35 dul yada hiç evlenmemiş sonuçda kendi yaşına uygun kaç tane evleneceği bekar erkek kalmışdırki etrafda öğrenci değilki okulda bulsun iş yerinde kaç tane yaşına uygun bekar erkek vardır nerde bulsun evleneceği adamı sonuçda oda internette de olsa seveceği evleneceği bir insan arayışı içine girmişdir bu bir suç yada ayıp değildir kimse büyük konuşmasın herkes koca bulmuş olabilir ama kız çocuğu yetiştirecek belki başına ne geleceğini bilemez.Tanıdığım bir kaç kişi vardır netten tanışıp düzgün evlilikler yapan sonuçda bu bir kader kısmet meselesidir.Gelelim ikinci meseleye adamın evli olabileceğini hissetmiş ve yüzüne vurmak istemişdir çünkü kimbilir evli kaç kişi tarafından bekarım diye kandırılmaya çalışmışdır çünkü yaş 35 ve bu tip adamları deşifre etmek rezil etmek istemişdir buda anormal değil adamın karısınında kullandığı uslup çok çirkin arayan kadınla ya muhatap olmayacakdı kocasına soracakdı hesabıki o kadan zaten kocasının ne mal olduğunun farkındadır eminim ama hala o adamla yaşıyordur yada dediği gibi eğer emin değilse birşeylerden açıp kadına yanlışlıklamı aradınız eşimi yada niye aradınız deseydi yani karı koca tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misali bence arkadaşında anlattığında ayıplanacak birşey yok sonuçda kimsenin kocasıyla beraberde olmamış başdanda çıkarmamış evli olduğunu bile bile çıkmamışda.

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu sesini çıkarmadan kapasaydın telefonu bir dahada güvenmediğin kimselere telefon numaranı verme canım evli barklı adamlarlada takılma bence mutluluğu böyle bulamazsın dahada huzursuz olursun alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste çoluk çocuğuda vardır kimbilir

peki ben birsey soracam burda kactane arkadaslar var internetten evlendiler

bazileri yaziyor ay cok güzel ay ne mükemmel falan filan

bazileri yaziyor netten erkek cikmaz (bende katiliyorum ) söyle inanmiyorum güvenmiyorum

o evlenenler ciftleri allah daima mutlu etsin onlari kinamiyorum kizmiyorum ne demek onlar mutlu oldukca internett biraz daha iyi bir isikta kalir

onlarda zamaninda msn vermislerdir tel vermislerdir birbirilerine onlarda belirli bir cesaret koymuslardir ortaya demi

yani bu bayan istedigine verebilir telini kimseyi ilgilendirmez

benim kizdigim nokta neden bu bayanin üzerine bu kadar gidiiliyor

tabiki yaptigini begenmek alkislamak gerekmiyor ama lütfen objektif görelim
ben onun evli bayanlara karsi bir hirs ve ya bir düsmanlik duydugunada inanmiyorum zaten
benim haksizliga tahamüllüm yok herkes icin ayni kurallar gecerli olmali

kactane genc kiz var nette yemedikleri halt yok

ve dünya da kactane insan var sadece arayislari bir mutlu yuva

burda gecende bir topikte bir arkasamiz yazmisti VENUS cok güzel bir yaklasimla

internet bizim hayatimizda artik bunu kabul etmemis lazim (ben cok zorluk cekecem ) ama bir yerden öyle yani

allah cümlemisi iyilerle karsilastirsin

sevgilerle

adamın evlı oldugundan supelenmıssın bu 1 ,arama demesıne ragmen alcalıp aramıssın bu 2,cok ozur dılerım evlı oldugunu soylemedı dıcegıne karısına cok basıt cumle kurmussun bu 3 ha bı de hakkaten kac yasındasın nette sevgılı arıyosun bu da 4 olsun...

X