Kadınlar günlük giyim tercihleriniz nasıl?

showingnoemotions

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
897
801
Doya doya moda konuşalım. Sevdiğiniz örnek parçaları atar mısınız? Mesela günlük buluşmalarda gömlek tercih eder misiniz? Ben severdim ama burada bir arkadaş akademisyen gibi olmuşsun demişti. Siz neler tercih ediyorsunuz? Bu ara saten gömleğe taktım mesela ama pijama gibi görünüyor. Çok da pahalılar.

Gömlek hiç giymem, göğüslerim çok kasıyor.

Bedeni büyük alsam bu defa da çok bol duruyor.

Anlatamadım ama biliyorum rahat edemem.

Genel olarak kısa kol ya da kolsuz tişört altına yazın şort, kışın kot, tayt. Yürüyüş yaparken yani.

Bir gezmeye gideceksem kısa elbise tabii ki…

Uzun kollu üstüm ya da elbisem bir kaç tane. Kısa kol ya da kolsuz giyerim, üzerine hırka.

O arkadaş öyle yorum yaptıktan sonra gömlek algım bozuldu. Örnek başka model de göstermedi. Ben de gömlek çok seviyorum. Tarzını ve yorumlarını merak ettiğim bir hanımefendiyi etiketliyim C ceycey0406

Yazın basicler altına bol paça keten pantolonlar ya da momjean ve spor ayakkabılar, kışın salaş kazaklar, genellikle balıkçı yaka, altına tayt ya da skinny jean ve olmazsa olmazım çizmeler🤩 Renk tercihlerim siyah, gri, beyaz ve bej tonlarındadır, hem çok asil duruyo hem de kombinlemesi çok kolay oluyo, sade ama uyumlu giyinmeyi çok severim

X