Kadınlar klübünden kıskanan koca 🤣

Angela

Corpse Bride
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
1.459
1.539
43
Arkadaşlar aranıza katılalı bir süre oldu yurtdışına evlilik yaptığımı söylemiş ve bir kaç konu açmıştım .sosyal çevre olmadığını şu an çalışmadığımı ve geldiğim yere bir türlü alışamadığımdan bahsetmiştim :110: Eşimin çalışma saatleri vs bir hayli yalnız kalıyorum .buraya üye oldum açılan konuları takip ediyorum kendimce öneriler de bulunuyorum ,açıkcası bana çok iyi geldi ,fakat eşimin yanına uğruyorum işyerine ara sıra elimde telefon bu sürekli bakıyor ,kiminle yazışıyorsun vs bende gösterdim ,anlattım orda ne yazışıyorsun ne klübü Kadınlar eşlerinimi şikayet ediyor ,sen de sıkıntılarını paylaşıyormusun değişik sorular sormaya başladı ve bir hayli canımı sıktı ,şimdi sürekli gün içinde mesaj yazıyor laf sokuyor sana iyi yazışmalar bu durumun altında birşeymi çıkacak bakalım:işsiz:hayırlısı falan normal de biraz paranoyaklığı var iyice abarttı işi beni sevmiyorsun pişmansın evlendiğine bir de şimdi Kadınlar klübünden kıskanmaya başladı .az önce kavga ettik ne alaka saçmalıyorsun Zaten burda bir arkadaş çevrem yok evdeyim tüm gün ne istiyorsun yani falan dayanamayıp patladım:KK62:sizce bu tutumu normalmi nasıl hareket edeyim fikirlerinizi bekliyorum.En Büyük KK

Abartmış.
Yerinizde olsam onun sıkıntı çıkarabileceğin mesajları ve konuları silerdim.

Sanırım yeni evlisiniz evliligin ilk yillarinda bu tarz seyler olur takmayin. Kendinize meşgale bulun gidin dil öğrenin kursa gidin ama bos durmayin siz bos durdukca bu tarz konusmalar filan normal
Evet yeni evliyiz beş ay oldu dil kursuna yazılcam sadece açılmasını bekliyorum sınıfın teşekkür ederim fikirleriniz için sağolun

Beni sevmiyorsun mu ? 🤦‍♀️Trip atan erkek iticiliği diyorum..
Maalesef öyle Zaten evliliğe uyum sağlama süreci bir de bu tarz yaklaşımlar sekiz sene sonra 2. Evliliğimi yaptım bazen geliyorlar üstüme üstüme hiç trip çekemem derdim başıma geldi :bicak:

Zaten adamın çalışma saatleri uzunmuş, onun yanında da girmeyiverin siteye.
Adam sizi kısıtlı görüyor, onda da elinizde telefonla duruyorsanız haklı..
Yok akşamları takılmıyorum gündüz işyerine çağırıyor bazen ama aktif çalışıyor ben de bir kenarda takılıyorum merak edip başıma dineliyor ben de söyledim Kadınlar klübü var işte ondan sonra orda Kadınlar kocalarınımı şikayet ediyor sen de dertleşiyormusun yok beni sevmedin gereksiz kaprisler yapıyor :KK35:

Belki eşin merak edip okuyodur burayı gizlice. Burdan enişteye sesleniyorum buralar iyi yerler abi merak etme sen
Yani kadın kadına takılıyoruz ben de anlatıyorum da işte kıskanmaya başladı bende haliyle sinir oluyorum ,artık evde olsamda mesaj yazıp laf sokuyor kavga ettik bu yüzden o_O

Normal degil esinizin tutumu, benim esim bilir uyeligimi, sifrelerim de cihazlarda tanimlidir dilerse bakabilir ki oyle huylari yok.
Arada etkilendigim konulari anlatirim onlar uzerinden sohbet ederiz. Soyle bir sey var burdaki bazi kadinlar cok guclu, dik duruslu, hayatla ilgili iyi yol gostericiler ve „bazi“ erkekler eslerinin boyle yerlerden gozu acilir da gider diye korkar, „beni sevmiyor musun?“ sorusunun altinda boyle bir eziklik var.

Normal degil esinizin tutumu, benim esim bilir uyeligimi, sifrelerim de cihazlarda tanimlidir dilerse bakabilir ki oyle huylari yok.
Arada etkilendigim konulari anlatirim onlar uzerinden sohbet ederiz. Soyle bir sey var burdaki bazi kadinlar cok guclu, dik duruslu, hayatla ilgili iyi yol gostericiler ve „bazi“ erkekler eslerinin boyle yerlerden gozu acilir da gider diye korkar, „beni sevmiyor musun?“ sorusunun altinda boyle bir eziklik var.
Kesinlikle size katılıyorum haklısınız 👏🏻Ben de İnan’ın kaprise tribe gelemiyorum bakalım hayırlısı laf sokunca cevap vermeden duramıyorum ,baskıcı veya baskılamaya çalışan erkeklerden nefret ediyorum hayır olacak iş mi bildiğiniz sosyal medya üzerinde kadınlara ait bir platform buradan da kıskanmak pes demeden kendimi alamıyorum

Yani kadın kadına takılıyoruz ben de anlatıyorum da işte kıskanmaya başladı bende haliyle sinir oluyorum ,artık evde olsamda mesaj yazıp laf sokuyor kavga ettik bu yüzden o_O
Isteyken msjla laf sokmak nedir yahuu.Yani sinirlerini bozayimda aksama kavga nedeni hazir olsun der gibi beyfendi.Her zaman hep derim trip atan kusen erkekten ayaklariniz totonuza vurarak kacin cok cekilmez oluyorlar.Seninki baya degisikmis kardes Allah yardimcin olsun

Kesinlikle size katılıyorum haklısınız 👏🏻Ben de İnan’ın kaprise tribe gelemiyorum bakalım hayırlısı laf sokunca cevap vermeden duramıyorum ,baskıcı veya baskılamaya çalışan erkeklerden nefret ediyorum hayır olacak iş mi bildiğiniz sosyal medya üzerinde kadınlara ait bir platform buradan da kıskanmak pes demeden kendimi alamıyorum
Sadece kadinlara yonelik bir platform olunca rahat birakmasi gerekmez ki sozluk uyeligimde mevcut, twitter da da varim yani cogu erkek gozu kor, kulagi sagir, akli kit ve kendi sinirlarinda yasayan kole istiyor, es olmak boyle bir sey degil.

Isteyken msjla laf sokmak nedir yahuu.Yani sinirlerini bozayimda aksama kavga nedeni hazir olsun der gibi beyfendi.Her zaman hep derim trip atan kusen erkekten ayaklariniz totonuza vurarak kacin cok cekilmez oluyorlar.Seninki baya degisikmis kardes Allah yardimcin olsun
Yurtdışında yaşadığı için baya bir ayrı kaldık maalesef bazı huylar bir araya gelmeden anlaşılamıyor ,bakalım akşama surat yapmak falan konu nerelere gidecek ben de merak ediyorum,gerçi altta kalmam da ne bileyim özgüven eksikliğimi neden oluyor anlamadım ,neden bir erkek bu hale bürünür :işsiz:

Sadece kadinlara yonelik bir platform olunca rahat birakmasi gerekmez ki sozluk uyeligimde mevcut, twitter da da varim yani cogu erkek gozu kor, kulagi sagir, akli kit ve kendi sinirlarinda yasayan kole istiyor, es olmak boyle bir sey degil.
Kesinlikle öyle eş olmak kölelik değil ,mesela erkekler klübü olsa kendi üye olsa orda dertleşse hiç karışmam yani bu arada iyi bir fikir :rolleyes::KK9:

X