Kadınlar klübünden kıskanan koca 🤣

Yurtdışında yaşadığı için baya bir ayrı kaldık maalesef bazı huylar bir araya gelmeden anlaşılamıyor ,bakalım akşama surat yapmak falan konu nerelere gidecek ben de merak ediyorum,gerçi altta kalmam da ne bileyim özgüven eksikliğimi neden oluyor anlamadım ,neden bir erkek bu hale bürünür :işsiz:
O sana surat yapinca ustune dusermisin acaba totosu kalkmis olabilirmi

Kesinlikle öyle eş olmak kölelik değil ,mesela erkekler klübü olsa kendi üye olsa orda dertleşse hiç karışmam yani bu arada iyi bir fikir :rolleyes::KK9:
Benim esimin facesi inst twitteri hepsi var benim sadece wp ve kk m var valla kariscak olsa hooyytt derim bi dur bakalim derrim karisamazzz :halay:

Benim esimin facesi inst twitteri hepsi var benim sadece wp ve kk m var valla kariscak olsa hooyytt derim bi dur bakalim derrim karisamazzz :halay:
Benim Facebook kapattım evlenince ortak açtık ins kullanmıyorum ama o kullanıyor bakalım bu akşam ben de onun ins kurcalayım bi :KK70:bi de bir açığını yakalıyormuşum olaylar büyüyormuş:rolleyes:

Şimdi eşiniz sahte hesapla burdan size yorum yaparmış falan:KK3: Benim eski eşim de burayı takip ettigimi bilmezdi. Söylesem sen ondan bundan akıl alıyorsun vay efendim niye paylaşıyorsun falan derdi kesin. Bence bu tür erkekler kadınların daha karmaşık düşünce yapısıyla baş edemeyeceği için bu kadar aklın bir araya gelmesinden hoşnut olmuyor. Siz eşinizin yanında takılmamaya özen gösterin. Boşuna aranız bozulmasın.

Şimdi eşiniz sahte hesapla burdan size yorum yaparmış falan:KK3: Benim eski eşim de burayı takip ettigimi bilmezdi. Söylesem sen ondan bundan akıl alıyorsun vay efendim niye paylaşıyorsun falan derdi kesin. Bence bu tür erkekler kadınların daha karmaşık düşünce yapısıyla baş edemeyeceği için bu kadar aklın bir araya gelmesinden hoşnut olmuyor. Siz eşinizin yanında takılmamaya özen gösterin. Boşuna aranız bozulmasın.
Dikkat edicem artık ne bileyim söyledim :KK49:Kadınlar klübü falan anlattım bu kadar büyüteceğini korkuyorlar evet kadınların bilinçlenmesinden hep aptal her şeyi kabullenen kendini ifade edemeyen kadın olsun karşıların da haklısınız.

burayı bılmeyen erkek varmı ya onlar bızden daha hakımler buraya
resmen abartmıs sızdekı tek hata zaten kısıtlı gorustugunuz yanı uzun calısma saatı olan esınızın yanında telefonda oyalanmanız

Dikkat edicem artık ne bileyim söyledim :KK49:Kadınlar klübü falan anlattım bu kadar büyüteceğini korkuyorlar evet kadınların bilinçlenmesinden hep aptal her şeyi kabullenen kendini ifade edemeyen kadın olsun karşıların da haklısınız.
Aynen kadının sesi çıkmasın her şeye tamam desin. Kimseden fikir alışverişinde bulunmasın zihiniyetindeyse ondan istemiyordur. Gerçi sizin duruşunuz da çok önemli. Benim o dönem ayrılık olduğu için zaten hiç haberi olmadı. Ama sizinki zamanla alışır siz kendinizden ödün vermeyin.

Bende yurtdısına ilk çıktığımda facebookta büyük Bi sayfada adminliğ3 başlamıştım. 😂 Yalnızlıkta iyi ugras oluyordu. Şimdi 6 yıldır burdayım 2 tane cocugum var Facebookum bile yok. Zamanım yokki 👀

Var boyle erkekler kk da da çokca okuyoruz ama bu kadar da sacma birşey bilmiyorum nereye girip giremeyeceğime kimse karar veremez

burayı bılmeyen erkek varmı ya onlar bızden daha hakımler buraya
resmen abartmıs sızdekı tek hata zaten kısıtlı gorustugunuz yanı uzun calısma saatı olan esınızın yanında telefonda oyalanmanız
Onun yanına işyerine uğramıştım gündüz kendi çağırdı baya yoğunlardı ben de kenarda takıldım öyle bakıp okuyordum başım da bitti ne bu falan sonra eve geldim laf sokmalı imalı Mesajlar sinir oldum yoksa evdeyken falan dikkat ediyorum tabiki ,eşim bilmiyor Kadınlar klübü falan yurtdışında yaşamış bir de Türk vatandaşı değil türkçesi zayıf anlamaz anlaşıyoruz kendi aramız da da siteyi bilmez yani

X