Kadınlar kulübünde hamile

Canım benimkinde yolk sac göründü işte yani bebeği oluşturcak yapı, bebek görünmedi doktor 1 hafta sonra tekrar bakıcaz dedi,inşallah sende görünür yarın :)
Kese boyutunu da benim için yarın doktoruna sorar mısın bebek görünür inşallah sende

Canım benimkinde yolk sac göründü işte yani bebeği oluşturcak yapı, bebek görünmedi doktor 1 hafta sonra tekrar bakıcaz dedi,inşallah sende görünür yarın :)
Sanırım doktordaki cihaza göre de değişiyormuş görünüp görünmemesi birde alttan mı bakti karnından mı

Lekelenme olabılıyor dr un yazdığı progestanı kullanın stres yapmayın dinlenın bol bol
Progestanı kullanıyorm canm uç tane falan günde 200 mg yazdı sabah attım şimdi biseyler yiyip yne icicm ama yani değişik adet kanına da benziyor

Altıncı hafta evet ama kırmızıya döndü kanama alanı da görmüştü doktor
Bol bol dınlen acil ihtiyaç dışında kalkma ayakta fazla kalma otururken bacak bacak üstüne at dr ilacı ağız yoluyla mı kullan dedi
Alttan kullanmak daha etkili direk alttan kullan

Stres çok önemli faktör stres yapma bebegı etkilersin kanama oluyor stres yapma normal bısey bebek tutunurken rahım duvarına yapışıyor orasında kanıyor o yüzden normal bısey bol istirahat mümkünse ayağa hıc kalkma yemek vs ya esım yapsın yada ailenden destek al

Bol bol dınlen acil ihtiyaç dışında kalkma ayakta fazla kalma otururken bacak bacak üstüne at dr ilacı ağız yoluyla mı kullan dedi
Alttan kullanmak daha etkili direk alttan kullan
Ağızdan kullandım alttan nasıl kullanılıyor

X