Kadınlar kulübünde hamile

Stres çok önemli faktör stres yapma bebegı etkilersin kanama oluyor stres yapma normal bısey bebek tutunurken rahım duvarına yapışıyor orasında kanıyor o yüzden normal bısey bol istirahat mümkünse ayağa hıc kalkma yemek vs ya esım yapsın yada ailenden destek al
Canm stres yapmıyorum sadece korkuyorum kanamam var diye inan

Hayırlısı canm zaten kalp atışı da yok beş artı beş görünüyor hala
5+5 kalp atışı için cok erken sayilir. Ben 7.haftada duydum. Ultrasonda 6+5 çıkmıştı. Geriden geliyor. Benim de kanama alanım vardı. Şu an 9. Haftadayim ve toplam 3-4 kere kanamam oldu. Onun haricinde sürekli lekelenmem de var.

İçini ferah tut, stres ve korku kanamayi tetikliyor. Hiçbir şey olmaz inşallah. Acil durumlarda yine de kesinlikle doktoruna görün

5+5 kalp atışı için cok erken sayilir. Ben 7.haftada duydum. Ultrasonda 6+5 çıkmıştı. Geriden geliyor. Benim de kanama alanım vardı. Şu an 9. Haftadayim ve toplam 3-4 kere kanamam oldu. Onun haricinde sürekli lekelenmem de var.

İçini ferah tut, stres ve korku kanamayi tetikliyor. Hiçbir şey olmaz inşallah. Acil durumlarda yine de kesinlikle doktoruna görün
Ama benm adet dönemime göre 9 haftalık olması lazım kuzum uç haftadır gidiyorm ve hep beş haftalık

bazen gec döllenmeden dolayi da gecikme göstere biliyor.
bir dahaki randevunuz nezaman? insallah güzel haberler alirsinz.

bak konusu gecti, az önce yine kanamam basladi, canım sıkıdlı :işsiz:
aksam doktora ugrayacagim bakalim hepimiz hayirli sonuclar aliriz insallah..

29 haftalık gebeymişsiniz inşallah dağlıkla kucağınıza alın yavrunuzu🥰 bebeğinizin ilk kalp atışını doktor keseniz kaç mm ken görmüştü hatırlıyor musunuz
Anlasilan 5 haftalik hamilesin :) 7. Haftaya dogru gittiginde buyuk ihtimalle o heyecanli anı yasarsın 🙏

Kızlar benm kanamam var ya igne oldum şimdi bekleyim mi
Yarına doktora gideyim mi yani kaybetmemek icin doktor başka bisey yapıyor mu . Çünkü progesteron iki hap iki igne oldum

Kızlar benm kanamam var ya igne oldum şimdi bekleyim mi
Yarına doktora gideyim mi yani kaybetmemek icin doktor başka bisey yapıyor mu . Çünkü progesteron iki hap iki igne oldum
Bence doktora da git yinede ne olur ne olmaz ihmal etme

X