Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Allah' ım bu mübarek gecede el açıp dua eden tüm arkadaşlarımın dua kardeşlerimin dualarını kabul etsin. Gönüllerinizden geçenlerin en hayırlısı ne güzeli en iyisi nasip olsun.
Evlat sahibi olmak isteyen kardeşlerimin önlerindeki tüm engeller kalKsın hayırlı sağlıklı evlatlara sahip olsunlar.
Allah' ım kimseyi kimseye muhtaç etmesin kimsenin hakkını kimsede bırakmasın son nefeslerimize kadar bizlere sahip çıksın koruyup kollasın . Bizleri ve evlatlarımızı hayırlı insanlarla karşılaştırsın
AMİN

Sana da hayırlı kandiller abim tüm kk ailesinin kadir gecesi mübarek olsunnn Rabbim bugün ettiğimiz güzel duaları kabul etsin

Amin amin...

Burada oturan biri çıkacak benim bu mesajın altına Başiskele Belediye Başkanı bilmem ne yazacak diye çok tırsıyorum. Zira bu metinleri belediye emlak abonelerine yolluyor bende beğendim buradan yolluyorum. Adamın adı Yasin de soyadını bilmiyorum :))))

Ya da diyecek ulen bu Kazen yoksa bizim belediye başkanı mı? :))))

Ahahahahahaha ama sana bi belediye başkanlığı yakışırdı kabul edelim

Özlü ymüş siz misiniz yoksa?

Kadir gecemiz muberek olsun

Ya Rabbim açtık ellerimizi duaları kabul edensin
Tüm hastalarımıza şifa ,dertlilerimize deva,borçlularimiza eda, eşi olmayanlara eş,işi olmayanlara iş,aile huzuru olmayanlara aile huzuru,kavuşamayanlara kavuşmayı ve bilmediğimiz ne dertleri varsa benim ,ailemin ,tüm dostlarımın ,burdaki bütün arkadaşların ve Müslüman kardeşlerimizin maddi ve manevi tüm sıkıntılarını gider yarabbim.
KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

Hayırlı kandiller herkese bayramınızda şimdiden kutlu olsun herkesin musmutlu, sıhhatli güzel geçsin

Allah bu gece hürmetine hepinizin gönlünden geçenleri hayırlısıyla nasip etsin, seneye tekrarını sağlık sıhhat mutluluk içinde bizlere göstersin Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecemiz mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…