🌼🌹💕Kadir Gecesi Günü Dualarla ve Niyetlerimizle Birlik Olalım 💕🌹🌼

hayırlı ramazanlar arkadasllarım sizlerden bir ricam var kadir gecesinde benimde oğluma dua edermisiniz oğlum 2 buçuk yasında bağırsağı uzun sıkıntı çekiyoruz lütfen bizede oğlumada şifa dua ları okurmusunuz.. ben elimden geldiğince hep dualarınıza ortak oldum lütfen sizlerde benim oğluma dua edermisiniz oğlumun adı serkan özgür benim adım esra kübra
Çok geçmiş olsun mevlâm şifa versin oğlunuza 🤲🤲

Kadir gecemize katılın DUA larda bulunun
Bir günlük dua Isminiz geçsin toplu duada

Amin insallah Tabikide katılırım banada özelden duaları atarmısınız

İnsaallah arkadaşım ben elimden geldiği kadarıyla katılmaya çalısıyorum insalĺah bundada katılacağım geçen senede katıldım insallah bu senede katılacağım

Merhaba bana da duaları atar mısınız ben de katılmak istiyorum etiketi yeni gördüm
Duaları atarım önemli değil fakat o gün zaten duaları paylaşıcam

Ve listedeki herkesi tek tek okuyup o geceye aitte dua paylaşacağım için asıl o gün duanın takibini yapmak gerekiyor

Sizi listeye ekliyorum etiket ve bildirimlere dönün takipte kalın lütfen 🌺🌼

❤❤Kadir gecesi dua grubu❤❤

Hayırlı haftalar dua kardeşlerim 🌺🌹

5 nisan günü Kadir gecesi yani bu Cuma günü Rabbim nasip etsin ve dualarla karşılayıp duası kabul olmuş kullar olarak bitirelim inşallah o geceyi 🤲🤲
🌹

❗Daha önce yazdım regli olucak arkadaşlar süreleri daha önce okuyabilirsiniz sadece İSMİ AZAM DUASINI,ESMA TESBIHATINI VE TÖVBE DUASINI kadir gecesi gününe bırakıp o gece okuyup bağışlayacağız ❗

👍Hanımlar altdaki dular ve süreleri sayıları neyse okuyup listedeki arkadaşların isimlerini tek tek okuyup benim paylaşacağım duayı da okuyup bağışlayacağız inşallah 👍

⛔❗Sizden ricam etiketlere bildirimlere dönün takipte kalın bildirim gelmedi, kaçırmışım, unutmuşum, ben bu kadar okuyamam, diyenler varsa, okumalar ertesi güne kalacaksa, lütfen listeden çıkın! çünkü bu hak vebal mübarek gün günaha kul hakkına girmeyin ❗⛔

🌼💜Perşembeyi cumaya bağlayan gece sabah namazından sonra gün ağarırken okumalara başlayacağız ve kadir gecesinin sonuna yine sabah ezanına kadar okumalarimiz bagislamalarimiz devam edecektir ...yani koca bir gün ve gece var duaları okumamız için

Rabbim kabul etsin 🌼💜

👍bu paylaşımi yoklama olarak görün ki her hangi bir sıkıntı yada aksaklık olmasin detaylı ayrıntılı yazmamın sebebi budur👍

HAYIRLI GÜNLER HAYIRLI IFTARLAR

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa okunucak ➡️ Tövbe duası

" Estagfirullah min külli mâ kerihallah Estagfirullahel’azîm ellezî lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyûme ve etûbü ileyh"

Anlami..
Razı olmadığın şeylerden, yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru! Kendisinden başka ilah bulunmayan Hay, Kayyum ve Azîm olan Allah’a istigfar eder ve günahlarıma pişman olup O’na sığınırım.

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 3 defa okunucak ➡️

Şifa DUASI

"Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekam"

Anlamı..Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın"

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 70 defa okunucak ➡️ Esma-ül HÜSNA

"Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir (cc)"

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa Okunucak ➡️

Yasin-i Şerif

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 1 defa okunucak ➡️

Fetih süresi

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 1 defa okunucak ➡️Kadir suresi

KADİR SURESİ OKUNUŞU

Bismillahirrahmânirrahîm.

1• İnna enzelnahü fiy leyletilkadr

2• Ve ma edrake ma leyletülkadr

3• Leyletülkadri hayrüm min elfi şehr

4• Tenezzelülmelaiketü verruhu fiyha biizni rabbihim min külli emr

5• Selamün hiye hatta matle’ılfecr

Kadir Süresi Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.

1- Biz Kur’an’ı Kadir gecesinde indirdik.

2- Sen Kadir gecesinin ne olduğunu bilir misin?

3- Kadir gecesi, bin aydan daha hayırlıdır.

4- O gecede melekler ve Ruh, Rablerinin izniyle her türlü iş için yeryüzüne iner de iner.

5- Bütünüyle esenliktir o gece, tâ şafak atıncaya kadar.

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa okunucak ➡️Insirah süresi

İNŞİRAH SURESİ ARAPÇA OKUNUŞU

1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada'na 'anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa'na leke zikreke
5- Feinne me'al'usri yüsren
6- İnne me'al'usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

İnşirah Suresinin Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- Senin için bağrını açmadık mı?
2- İndirmedik mi senden o yükünü?
3- O sırtında gıcırdamakta olan (ve bu şekilde sana eziyet veren) yükünü?
4- Senin şanını yüceltmedik mi?
5- Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
6- Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!
7- O halde boş kaldığında yine kalk yorul!
8- Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O'na doğrul!

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa okunucak ➡️ Enbiya süresi 88 89 90 91.ayetler

ENBİYA SÜRESİ 88 89 90 91.AYETLER

88.Fеstеcеbna lеhu vе nеccеynahü minеl ğamm vе kеzalikе nüncil mü’minın

89.Vе zеkеriyya iz nada rabbеhu rabbi la tеzеrnı fardеv vе еntе hayrul varisın

90.Fеstеcеbna lеhu vе vеhеbna lеhu yahya vе aslahna lеhu zеvcеh innеhüm kanu yüsariunе fil hayrati vе yеd’unеna rağabеv vе rahеba vе kanu lеna haşiıyn

91.Vеllеtı ahsanеt fеrcеha fе nеfahna fıha mir ruhına vе cеalnaha vеbnеha ayеtеl lil alеmın

AYETLERIN TÜRKÇE AÇIKLAMASI

88.Biz dе duasını kabul еttik vе kеndisini kеdеrdеn kurtardık. İştе biz mü’minlеri böylе kurtarırız.

89.Zеkеriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbinе, “Rabbim! Bеni tеk başıma bırakma. Sеn varislеrin еn hayırlısısın” diyе dua еtmişti.

90.Biz dе onun duasını kabul еttik vе kеndisinе Yahya’yı bağışladık. Eşini dе kеndisi için, (doğurmaya) еlvеrişli kıldık. Onlar gеrçеktеn hayır işlеrindе yarışırlar, (rahmеtimizi) umarak vе (azabımızdan) korkarak bizе dua еdеrlеrdi. Onlar bizе dеrin saygı duyan kimsеlеrdi.

91.Irzını korumuş olan kadını da (Mеryеm’i dе) hatırla. Ona ruhumuzdan üflеmiştik. Kеndisini dе, oğlunu da âlеmlеrе (kudrеtimizi göstеrеn) birеr dеlil yapmıştık.

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 1 defa okunucak ➡️ism-i azam duası

İSMİ AZAM DUASI TÜRKÇE OKUNUŞU

Eûzü bi’llâhimineşşeytanirracim.
Bismillahirrahmanirrahim.

”Allâhümme inni es’elüke bi-enni leke’l-hamdü lâ ilahe illâ ente’l-Mennânü,yâ Hannanü,yâ Mennanü,ya Bedi’as-semâvâti ve’l-ard,Yâ zel celali vel ikram.”Ya Hayyu,Ya Kayyûm.Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin..Allâhümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke ente’l-lâhü lâ ilahe illâ ente’l-Ehadü’s-Samedüllezi lem-yelid,ve lem yüled,ve lem yekûn lehü küfuven Ehad.Elif Lâm Mim,Allâhü lâ ilâhe illâ Hüve’l-Hayyu’l-Kayyûm.Ve ilâhüküm ilâhün Vahidün lâ ilâhe illâ Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim.Yâ zel celâli vel ikram.Yâ Erhame’r-Rahimin.Allâhümme inni es-elüke bi-enneke ente’l-lahu lâ ilahe,illâ entel Vâhidül-Ehadül Ferdüs Samedüllezi lem yelid ve lem yüled,ve lem yekün lehü küfüven Ehad.Lâ İlâhe illâllahu vahdehü lâ şerike leh,lehü’l mükü ve lehül hamdü ve Hüve ala külli şey’in Kadir.Lâ ilâhe illallahu ve lâ havleve la kuvvete illâ billahil Aliyyil Azim.Es-elüke bismike’l-e’azze’l-ecelli’l-ekrem.Rabbi,Rabbi,Rabbi, Ya Rabbi,Ya
Rabbi,ya Rabbi.Lâ ilâhe illallahu Vahdehu lâ şerike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü ve Hüve alâ külli şey’in Kadir.Elhamdüli’llâhi ve Sübhan-Allahi ve’l-hamdülllahi ve lâ ilâhe illâllahu v’Allahhu Ekber,ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim.”

İSMİ AZAM DUASI TÜRKÇE MEÂLİ

“Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak, Celil ve Cebbar olan O'dur. O'ndan başka ilah yoktur. Ancak bütün kullarının hallerine vakıf olan ve kusurlarını örtbas edendir. Allah'tan başka ilah yoktur. Gece ile gündüzü halk eden O'dur. Allah'tan başka ilah yoktur. Tektir, şeriki yoktur, tektir ve birdir. Biz O'na hamdü sena ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir, ortağı yoktur. Tek bir Allah'tır. Biz O'na ibadet ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir ve ortağı yoktur. Tek bir ilahtır. Bizler O'na şükrederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Allah tektir, ortağı yoktur, Muhammed O'nun Resuü'dür. Hay ve Kayyum O'dur. Allah'ın rahmeti mahlukatının en hayırlısı olan Muhammedin al ve ashabının ve hepsinin üzerine olsun. Şehadet ederim ki Sen hem Rabbimiz ve hem de Halikimizsin. Allah'ım, beni mağfiret eyle, ey Allah, ey Allah, ey Allah Rahmetinle beni yarlığa Zira, Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin

🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃

1- Minaa95 Minaa95 -Mira Suna

2- agustos72 agustos72

3- sevgisaygidan sevgisaygidan -Merve

4- penyez83 penyez83

5- Iron Butterfly Iron Butterfly

6- Bonus Bonus

7- dolar milyoneri dolar milyoneri

8- B begonviil

9- B begonviil kızı Büşra

10- Nevreste Nevreste

11- Nevreste Nevreste kızı

12- Nevreste Nevreste kızı

13- A Ada-Anne

14- -kuzeyildizi- -kuzeyildizi-

15- HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel

16- zeyno genc zeyno genc

17- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

18- papatyamm papatyamm

19- ezgiisel ezgiisel

20- MMorsalkimm MMorsalkimm

21- MMorsalkimm MMorsalkimm arkadaşı Neslihan

23- MMorsalkimm MMorsalkimm arkadaşı Merve

23- D E V A D E V A

24- C Caresivarmi

25- Life light Life light

26- dunyadanuzak dunyadanuzak

27- Efnanl Efnanl

28- S selin18

29- YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

30- liberti22 liberti22

31- MssPARE MssPARE

32- MssPARE MssPARE ikinci niyetim

33- MssPARE MssPARE annem

34- MssPARE MssPARE kuzenim

35- Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi

36- KurkmantoluS KurkmantoluS

37- Cuel Cuel

38- RedGirl RedGirl

39- coconatt coconatt

40. Pembe Lotus Pembe Lotus

41. George Mc George Mc

42. C Cittaslow

43- ordinary ordinary

44- iyilik_guzellik iyilik_guzellik

45- G Gunduzguzell1

46- mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma

47- mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma kardeşi

48- esoss88 esoss88

49- B Buluts34

50- Arianaa Arianaa

51- Havva Aras Havva Aras

52- Devitamini Devitamini

53- kavs-i kuzah kavs-i kuzah

54- nursevdi nursevdi

55- B bilgiperi

56- Z Zeynoyi

57- telasememuresi telasememuresi

58- C Cittaslow kızı

59- istbl istbl

60- Lna16 Lna16

61- visnetozu visnetozu

62- littlezelda littlezelda

❤❤Kadir gecesi dua grubu❤❤

Hayırlı haftalar dua kardeşlerim 🌺🌹

5 nisan günü Kadir gecesi yani bu Cuma günü Rabbim nasip etsin ve dualarla karşılayıp duası kabul olmuş kullar olarak bitirelim inşallah o geceyi 🤲🤲
🌹

❗Daha önce yazdım regli olucak arkadaşlar süreleri daha önce okuyabilirsiniz sadece İSMİ AZAM DUASINI,ESMA TESBIHATINI VE TÖVBE DUASINI kadir gecesi gününe bırakıp o gece okuyup bağışlayacağız ❗

👍Hanımlar altdaki dular ve süreleri sayıları neyse okuyup listedeki arkadaşların isimlerini tek tek okuyup benim paylaşacağım duayı da okuyup bağışlayacağız inşallah 👍

⛔❗Sizden ricam etiketlere bildirimlere dönün takipte kalın bildirim gelmedi, kaçırmışım, unutmuşum, ben bu kadar okuyamam, diyenler varsa, okumalar ertesi güne kalacaksa, lütfen listeden çıkın! çünkü bu hak vebal mübarek gün günaha kul hakkına girmeyin ❗⛔

🌼💜Perşembeyi cumaya bağlayan gece sabah namazından sonra gün ağarırken okumalara başlayacağız ve kadir gecesinin sonuna yine sabah ezanına kadar okumalarimiz bagislamalarimiz devam edecektir ...yani koca bir gün ve gece var duaları okumamız için

Rabbim kabul etsin 🌼💜

👍bu paylaşımi yoklama olarak görün ki her hangi bir sıkıntı yada aksaklık olmasin detaylı ayrıntılı yazmamın sebebi budur👍

HAYIRLI GÜNLER HAYIRLI IFTARLAR

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa okunucak ➡️ Tövbe duası

" Estagfirullah min külli mâ kerihallah Estagfirullahel’azîm ellezî lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyûme ve etûbü ileyh"

Anlami..
Razı olmadığın şeylerden, yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru! Kendisinden başka ilah bulunmayan Hay, Kayyum ve Azîm olan Allah’a istigfar eder ve günahlarıma pişman olup O’na sığınırım.

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 3 defa okunucak ➡️

Şifa DUASI

"Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekam"

Anlamı..Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın"

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 70 defa okunucak ➡️ Esma-ül HÜSNA

"Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir (cc)"

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa Okunucak ➡️

Yasin-i Şerif

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 1 defa okunucak ➡️

Fetih süresi

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 1 defa okunucak ➡️Kadir suresi

KADİR SURESİ OKUNUŞU

1• İnna enzelnahü fiy leyletilkadr

2• Ve ma edrake ma leyletülkadr

3• Leyletülkadri hayrüm min elfi şehr

4• Tenezzelülmelaiketü verruhu fiyha biizni rabbihim min külli emr

5• Selamün hiye hatta matle’ılfecr

Kadir Süresi Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.

1- Biz Kur’an’ı Kadir gecesinde indirdik.

2- Sen Kadir gecesinin ne olduğunu bilir misin?

3- Kadir gecesi, bin aydan daha hayırlıdır.

4- O gecede melekler ve Ruh, Rablerinin izniyle her türlü iş için yeryüzüne iner de iner.

5- Bütünüyle esenliktir o gece, tâ şafak atıncaya kadar.

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa okunucak ➡️Insirah süresi

İNŞİRAH SURESİ ARAPÇA OKUNUŞU

1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada'na 'anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa'na leke zikreke
5- Feinne me'al'usri yüsren
6- İnne me'al'usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

İnşirah Suresinin Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- Senin için bağrını açmadık mı?
2- İndirmedik mi senden o yükünü?
3- O sırtında gıcırdamakta olan (ve bu şekilde sana eziyet veren) yükünü?
4- Senin şanını yüceltmedik mi?
5- Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
6- Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!
7- O halde boş kaldığında yine kalk yorul!
8- Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O'na doğrul!

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️1 defa okunucak ➡️ Enbiya süresi 88 89 90 91.ayetler

ENBİYA SÜRESİ 88 89 90 91.AYETLER

88.Fеstеcеbna lеhu vе nеccеynahü minеl ğamm vе kеzalikе nüncil mü’minın

89.Vе zеkеriyya iz nada rabbеhu rabbi la tеzеrnı fardеv vе еntе hayrul varisın

90.Fеstеcеbna lеhu vе vеhеbna lеhu yahya vе aslahna lеhu zеvcеh innеhüm kanu yüsariunе fil hayrati vе yеd’unеna rağabеv vе rahеba vе kanu lеna haşiıyn

91.Vеllеtı ahsanеt fеrcеha fе nеfahna fıha mir ruhına vе cеalnaha vеbnеha ayеtеl lil alеmın

AYETLERIN TÜRKÇE AÇIKLAMASI

88.Biz dе duasını kabul еttik vе kеndisini kеdеrdеn kurtardık. İştе biz mü’minlеri böylе kurtarırız.

89.Zеkеriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbinе, “Rabbim! Bеni tеk başıma bırakma. Sеn varislеrin еn hayırlısısın” diyе dua еtmişti.

90.Biz dе onun duasını kabul еttik vе kеndisinе Yahya’yı bağışladık. Eşini dе kеndisi için, (doğurmaya) еlvеrişli kıldık. Onlar gеrçеktеn hayır işlеrindе yarışırlar, (rahmеtimizi) umarak vе (azabımızdan) korkarak bizе dua еdеrlеrdi. Onlar bizе dеrin saygı duyan kimsеlеrdi.

91.Irzını korumuş olan kadını da (Mеryеm’i dе) hatırla. Ona ruhumuzdan üflеmiştik. Kеndisini dе, oğlunu da âlеmlеrе (kudrеtimizi göstеrеn) birеr dеlil yapmıştık.

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

➡️ 1 defa okunucak ➡️ism-i azam duası

İSMİ AZAM DUASI TÜRKÇE OKUNUŞU

Eûzü bi’llâhimineşşeytanirracim.
Bismillahirrahmanirrahim.

”Allâhümme inni es’elüke bi-enni leke’l-hamdü lâ ilahe illâ ente’l-Mennânü,yâ Hannanü,yâ Mennanü,ya Bedi’as-semâvâti ve’l-ard,Yâ zel celali vel ikram.”Ya Hayyu,Ya Kayyûm.Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin..Allâhümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke ente’l-lâhü lâ ilahe illâ ente’l-Ehadü’s-Samedüllezi lem-yelid,ve lem yüled,ve lem yekûn lehü küfuven Ehad.Elif Lâm Mim,Allâhü lâ ilâhe illâ Hüve’l-Hayyu’l-Kayyûm.Ve ilâhüküm ilâhün Vahidün lâ ilâhe illâ Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim.Yâ zel celâli vel ikram.Yâ Erhame’r-Rahimin.Allâhümme inni es-elüke bi-enneke ente’l-lahu lâ ilahe,illâ entel Vâhidül-Ehadül Ferdüs Samedüllezi lem yelid ve lem yüled,ve lem yekün lehü küfüven Ehad.Lâ İlâhe illâllahu vahdehü lâ şerike leh,lehü’l mükü ve lehül hamdü ve Hüve ala külli şey’in Kadir.Lâ ilâhe illallahu ve lâ havleve la kuvvete illâ billahil Aliyyil Azim.Es-elüke bismike’l-e’azze’l-ecelli’l-ekrem.Rabbi,Rabbi,Rabbi, Ya Rabbi,Ya
Rabbi,ya Rabbi.Lâ ilâhe illallahu Vahdehu lâ şerike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü ve Hüve alâ külli şey’in Kadir.Elhamdüli’llâhi ve Sübhan-Allahi ve’l-hamdülllahi ve lâ ilâhe illâllahu v’Allahhu Ekber,ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim.”

İSMİ AZAM DUASI TÜRKÇE MEÂLİ

“Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak, Celil ve Cebbar olan O'dur. O'ndan başka ilah yoktur. Ancak bütün kullarının hallerine vakıf olan ve kusurlarını örtbas edendir. Allah'tan başka ilah yoktur. Gece ile gündüzü halk eden O'dur. Allah'tan başka ilah yoktur. Tektir, şeriki yoktur, tektir ve birdir. Biz O'na hamdü sena ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir, ortağı yoktur. Tek bir Allah'tır. Biz O'na ibadet ederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir ve ortağı yoktur. Tek bir ilahtır. Bizler O'na şükrederiz. Allah'tan başka ilah yoktur. Allah tektir, ortağı yoktur, Muhammed O'nun Resuü'dür. Hay ve Kayyum O'dur. Allah'ın rahmeti mahlukatının en hayırlısı olan Muhammedin al ve ashabının ve hepsinin üzerine olsun. Şehadet ederim ki Sen hem Rabbimiz ve hem de Halikimizsin. Allah'ım, beni mağfiret eyle, ey Allah, ey Allah, ey Allah Rahmetinle beni yarlığa Zira, Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin

🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃

1- Minaa95 Minaa95 -Mira Suna

2- agustos72 agustos72

3- sevgisaygidan sevgisaygidan -Merve

4- penyez83 penyez83

5- Iron Butterfly Iron Butterfly

6- Bonus Bonus

7- dolar milyoneri dolar milyoneri

8- B begonviil

9- B begonviil kızı Büşra

10- Nevreste Nevreste

11- Nevreste Nevreste kızı

12- Nevreste Nevreste kızı

13- A Ada-Anne

14- -kuzeyildizi- -kuzeyildizi-

15- HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel

16- zeyno genc zeyno genc

17- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

18- papatyamm papatyamm

19- ezgiisel ezgiisel

20- MMorsalkimm MMorsalkimm

21- MMorsalkimm MMorsalkimm arkadaşı Neslihan

23- MMorsalkimm MMorsalkimm arkadaşı Merve

23- D E V A D E V A

24- C Caresivarmi

25- Life light Life light

26- dunyadanuzak dunyadanuzak

27- Efnanl Efnanl

28- S selin18

29- YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn

30- liberti22 liberti22

31- MssPARE MssPARE

32- MssPARE MssPARE ikinci niyetim

33- MssPARE MssPARE annem

34- MssPARE MssPARE kuzenim

35- Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi

36- KurkmantoluS KurkmantoluS

37- Cuel Cuel

38- RedGirl RedGirl

39- coconatt coconatt

40. Pembe Lotus Pembe Lotus

41. George Mc George Mc

42. C Cittaslow

43- ordinary ordinary

44- iyilik_guzellik iyilik_guzellik

45- G Gunduzguzell1

46- mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma

47- mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma kardeşi

48- esoss88 esoss88

49- B Buluts34

50- Arianaa Arianaa

51- Havva Aras Havva Aras

52- Devitamini Devitamini

53- kavs-i kuzah kavs-i kuzah

54- nursevdi nursevdi

55- B bilgiperi

56- Z Zeynoyi

57- telasememuresi telasememuresi

58- C Cittaslow kızı

59- istbl istbl

60- Lna16 Lna16

61- visnetozu visnetozu

62- littlezelda littlezelda
Ben regli oldum malesef ama bildiğim için surelerimi önceden okudum
Kadir gecesi diğerlerini okuyup hepsini beraberce yazarım inşallah

parecim bahsettiğin duayı ne zaman paylaşacaksın
Kadir gecesi günü canım 🌺🌷
Ben regli oldum malesef ama bildiğim için surelerimi önceden okudum
Kadir gecesi diğerlerini okuyup hepsini beraberce yazarım inşallah
Tamam canım Rabbim kabul etsin ⚘🌺
MssPARE MssPARE 'm bütün dua ve esmalar 1 sefere mahsus okunacak değil mi 🤔
Sadece kadir gecesi günü okunucak ne kadar okunacağı duaların yanında yazıyor adacim

70 defa ESMA var

3 defa şifa ayeti var

Diğerleri bir kez okunucak 🌹👍

X