🌼🌹💕Kadir Gecesi Günü Dualarla ve Niyetlerimizle Birlik Olalım 💕🌹🌼

Rabbim senden bu süreçlere vesile olduğun için razı olsun inşallah çok aktif olamıyorum bu ara Allah'tan diğer bildirimleri okumuştum şimdi duamı fatihami okudum ve hepimizin niyeti için bağışladım. Mevlam kimseyi darda zorda bırakmasın gülen yüzümüz hiç solmasın inşallah MssPARE

Bende okumalarımı tamamladım.Tüm listedeki arkadaşların isimlerine okudum.Rabbim kabul etsin.
Emeğiniz için ayrıca teşekkür ederim.
Hepimize hayırlı kandiller hayırlı Cumalar.
Dua ve sevgiyle.

MssPARE can Paremm ne kadar güzel dua böyle insanın okudukça okuyası geliyor her birimize şifa olsun inşallah duada herkesi katmışsın

Sureleri dualari esmaları okudum listedeki tek tek arkadaşlarıma bağışladım Rabbim kabul eylesin bir sonraki Kadir gecesinde dualarımızın kabul olduğu mutluluğunu yaşayalım aminnnn
Hepimizin Kadir gecesi mübarek olsun canlarımm
Hayırlı cumalar

Hayırlı Cumalar Hayırlı Kandiller
MssPARE ben okumalarımı tamamladım Rabbim dua arkadaşlarımın ve benim hepimizin kalbindekileri kabul etsin inşallah Ablacım öyle güzel dualar ettik ki ederken çok duygulandım Allah senden de razı olsun bizi bir araya toplayıp böyle güzel mübarek bir günde bir araya getirdin Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin inşallah

Bitanem Rabbim kabul etsin

Duayı kısa tutayım dedim içimden döküldü geldi kısaltmaya çalışsam da olmadı

Uzun oldu ama dua grupların da niyetlerde olanları genel olarak yazdım herkesin istediği olsun diye

Yılda bir gece ortak duamız oluyor biraz uzun oldu ama isteğimiz amacımız tek yeterki Rabbim sesimizi duysun duamızı kabul etsin ve inşallah yine burda daha önce oldugu gibi kabul olan duaları paylaşıp sevinelim ❤❤❤

Ben regl olurum diye fazladan okumuştum ama regl olmadım benim okuduğum sureleri arkadaş adına bağışlama yapabilirim eğer birini bulamadıysa,kalanları kendi okuyabilir isterse MssPARE sevgisaygidan

Merhaba Bende katılmak istiyorum, niyetimi duamı eklemeli miyim bilmiyorum ilk kez katılıyorum :)

Kadir gecemiz mübarek olsun
Okudum Allah kabul etsin
Allah herkesten razı olsun bugün dualarımızla bir olduk
MssPARE Allah sendende razı olsun bizi bir araya getirdin bu mübarek günde hakkini helal et

MssPARE m valla ağlattın ne güzel dua ettirdin bize Allah senden razı olsun ne duan varsa kabul olsun inşallahKimseyi unutmamışsın Allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah okuyan herkesten razı olsun Bende okudum canım arkadaşlarım da okudum dedikleri an buraya yazarım Hayırlı kandiller hayırlı cumalar herkese

Merhaba Bende katılmak istiyorum, niyetimi duamı eklemeli miyim bilmiyorum ilk kez katılıyorum :)
Bu güne özel okuma, dua grubu idi iki haftadır katılmak isteyenler yazdı ve dün gece liste kapandı. Nasip olursa seneye katılım sağlarsınız inşaAllah

mallaesef duaya ekliyemem çünkü yaklaşık 15 20 gündür liste yapıyorum ve bugün dualar okundu okunuyor listeye önceden yazılmış olsaydınız isminiz geçerdi sizde okumalara katılırdınız

Üzgünüm sizinde ne gibi duanız varsa bu gece bu mübarek gün hürmetine Rabbim duanızı kabul etsin inşallah ömrümüz olursa gelecek yıl listede olursunuz

Arkadaşım dua gruplarını takip edin Ramazan sonrası ben tekrar dua grubu yapicam dua grubu yapan arkadaşlar var o gruplara katılabilirsiniz..

Hayırlı kandiller

Kadir gecemiz Cumamız mübarek olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah kimin nerde ne derdi ne sıkıntısı varsa yardım etsin hepimizin aklımızdan kalbimizden geçen niyetlerimizi nasip etsin inşaallah Dualarımı okudum tüm arkadaşların ismini okudum Rabbim kabul etsin inşaallah MssPARE Rabbim senden Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…