Çocuk Hastalıkları Kafa Gelişimi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

EU1

Ziyaretçi
ya kızlar benimki hep sağ tarafa yatıyor yaaa...yastıkta koysam itiyo ediyo sağ tarafa yatıyo ben çok rahat bıraktım bide park yatağın deliklerinden beni görüyo ben sağ tarafındayım...beni kesip duruyo ben yatarsam uyuduğu için.çok bana düştü ya bu da ayrı problem.büyüdükçe azalır dedim fazlalaştı ya memede uyuyor yada ben illa yanında yada yakınonda olucammmm:a015:

Benimkide sağa yatmıyor bi türlü kafası yamuk olucak diye korkuyorum ama yastıkla bile desteklesem sağ tarafta tutmuyor kafasını

kızlar bebek yastıklarından kullanırsanız yatış pozisyonu sorununuz çözülür.
egemenciim bebeğin çok küçük henüz.sana düşkün olacak tabiyerimsenibenbırak uyusun memende.benimki 21 aylık,hala mememde uyuyor:roflol:bunlar iyi günlerin yaniisengözlerimebaksanab
yeter ki emsinde yorsun seni biraza.s

benımkıde ne soga ne sola yatmıyor.. kafasının arkasında kı saclar dokuldu surtunmekten... benımkıde ılla memede uyuyor ve dogum iznim doldu inanın napcam bılmıyorum.. aylıksız izin için daha çok hazır degılım ama sanırım alıksız ızın alacagım..

Yok çok zor Allah yardımcımız olsun , ücretsiz izin zor tabi ama baksana ben 1 gün bırakamadım , memede uyuyor yatağına götürürken uyanırsa tekrar alıyor emmese bile ağzında tutuyor

ya kızlar benimki hep sağ tarafa yatıyor yaaa...yastıkta koysam itiyo ediyo sağ tarafa yatıyo ben çok rahat bıraktım bide park yatağın deliklerinden beni görüyo ben sağ tarafındayım...beni kesip duruyo ben yatarsam uyuduğu için.çok bana düştü ya bu da ayrı problem.büyüdükçe azalır dedim fazlalaştı ya memede uyuyor yada ben illa yanında yada yakınonda olucammmm:a015:

yerim ben senin o bufuduk kızını kız çok tatlı oldu maşallah darısı başımıza valla canım bir şekilde alıştırman lazım kafa yapısı için büyümüşde annesini dikizlermiş cadı seni öp yerime....

tamam cnm senin fıstıkta ne tatli olcsak kimbilir kucağğımda dur öpimmmm muckk
sola yastıkla yatırıyorum artıkkkkkk

Bebek yastığımı? nasıl bişi o

Ya Kizlar Bu Bebişlerin Kafalari Biraz Ilginç Dimi Geçen Kafasini çarptim Ağlamadi çok Az Yani Sağlamdir Dimi Kafalari Bide önde 2 Tarafta Sağlarda Koruyucu Gibi Sewrt şişkin Bişeyler Var Dikkat Ettinizmii...

kızlar
o uyuma yastıklarından ablamın var ama acıkca soylemek gerekırse pek ıse yaradıgını gormedım o yastıklar benım bıldıgım kadarıyla bebegın uyku sırasında sırt ustu yatmasını engelleyıp agzındakı suyun genzıne kacıp bogulmaması ıcın.
ama yınede sız bılırsınız aynı sorun bızde de var hepp aynı tarafa yatmak ıstıyor ve memede uyuyor.
benımde dogum ıznım bıttı heyet aldım o da bıttı. sımdı 2008 ın rapor haklarını kullanarak 1 donemı bıtırmeye calısıyorum ıkıncı donem bende ucretsıze ayrılacagım maddı acıdan zorlanacagız bılıyorum ama bebegımız ıcın herseye katlanmalıyız degıl mı guzel anneler...

X