Kafam çok karışık fikirlerinize ihtiyacim var

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
357
76
27
Sevgilimle 1 ay önce ayrildik. Memleketine taşındığı icin ayrildik uzaktan yapamicamiizi düşündüm sıkıntılar olcakti şartlar izin vermeyecekti zaten sürdürmeye. Çünkü evlenince oraya gitmemi isticekti vs baska konularda vardi. Ve artik ailesinin yaninda olmak istiyordu. Ben uzaktan zor dedim o da yapamicami anlayınca uzak davrandı gerçekten olmazdi gitseydi. Karar senin dedi bende bitsin dedim oda hicbisey demedi. Sonra gitmeden son kez bulusmak istedi görüşmedik. Bana mesaj attı şimdi napiyorsun vs. Ben buraya alisamadim şartlar çok zor dedi. Oraya gelicem dedi tekrar İstanbula. İsteyince gelebiliyor demekki. Ailesi de farkındaymis yapamadığınin. En cokta ailesi için gitmek istiyordu yaslilar artik ordw olmak istiyorum dedi ve isleri vardi orda ailesi çağırdı mecbur gitti. Bende gelince beni aklindan cikar olmaz daha dedim. Bitti dedigimde hicbisey demedin dedim. İsteyerek gelmedim dedi. Gelince hayatımda seninde olmani istiyorum dedi adi konulmus bir şekilde. Bende artık olmaz dedim. Ozledim dedi sen ozlemedin mi falan dedi hayir dedim. Daha da yazmadi neden yazmıyor sizce. Yine yazar eminim de niye arq ara yazıyor terslicem diye de olabilir. Gelince konusmak isterse sizce nasil tavır sergilemem lazım. Daha hayir gelir mi

Çocuk zaten biseylere zorlanmış bence bide sen zorlama. Nedir bu aşkta yokuş sürmeler seviyorsan He de geç bitti gitti plana gerek yok.

Hayır gelip gelmeyeceği belli olmaz onu bilemem ama daha yazmaması çok normal.adamı ortalama 4-5 defa reddetmişsin yani gurursuz yüzsüz bi tip olması lazım dahada yazmak için.
Bi kere adamın üstünde baskı kurmuşsun ta en baştan eğer gidersen beni sil diye.
yani ona rağmen sana yazması veya görüşmeye çalışmak istemesi bi kere seni istediğinin bi göstergesi.
sen hala daha ne kanıtı istiyorsun acaba bunu bi sorgula kendinde?
geri döndüğünde görüşüp görüşmemek sana kalmış tabi. Eğer hiç dönmeseydi senin için duygusal açıdan birşey ifade etmiyorsa dahada hayır gelmez.
ama geri dönüyor olması seni heyecanlandırıp umutlandırıyorsa, gittiğindebir yerlerin kırılmışsa ve dönüşü bu kırılan yerlerini onaracaksa umut var demektir.

Çocuk zaten biseylere zorlanmış bence bide sen zorlama. Nedir bu aşkta yokuş sürmeler seviyorsan He de geç bitti gitti plana gerek yok.
Bilerek gitmedi evet ama. Bitti dedigimde de hicbisey yazmadi seven oyle yapar mıydı dedim. Burayı bilmiyorsun dedi. Simdi niye yazmıyor istiyorsa

Hayır gelip gelmeyeceği belli olmaz onu bilemem ama daha yazmaması çok normal.adamı ortalama 4-5 defa reddetmişsin yani gurursuz yüzsüz bi tip olması lazım dahada yazmak için.
Bi kere adamın üstünde baskı kurmuşsun ta en baştan eğer gidersen beni sil diye.
yani ona rağmen sana yazması veya görüşmeye çalışmak istemesi bi kere seni istediğinin bi göstergesi.
sen hala daha ne kanıtı istiyorsun acaba bunu bi sorgula kendinde?
geri döndüğünde görüşüp görüşmemek sana kalmış tabi. Eğer hiç dönmeseydi senin için duygusal açıdan birşey ifade etmiyorsa dahada hayır gelmez.
ama geri dönüyor olması seni heyecanlandırıp umutlandırıyorsa, gittiğindebir yerlerin kırılmışsa ve dönüşü bu kırılan yerlerini onaracaksa umut var demektir.
Gidersen beni sil demedim. Uzaktan zor dedim. Çünkü gidince ist a hic gelmicekti ve sürekli konusamicaktik orda elektirik net kisitliymis. Onceden de bir kere ayrildim isyerime kadar geldi o zaman ki konu da beni sürekli eve çağırıyordu diye ayrilmistim. Sonra bu gitme konusu açıldı. Olmicani anlayıp uzak davranmam ne kadar doğru.

Bilerek gitmedi evet ama. Bitti dedigimde de hicbisey yazmadi seven oyle yapar mıydı dedim. Burayı bilmiyorsun dedi. Simdi niye yazmıyor istiyorsa
O zaman sende bitti diyebilmissin sevgi bunun neresinde? İki tarafta kendi çıkarını düşünmüş sende uzak mesafe ilişkisi istememissin.

Hakkarili bu kişi. Gidince ist a gelemeyecekti artik. Ve evlenince oraya gitmemi isticekti adetleri de o şekilde uc yil birlikte yasıyorsun. Ben zor dedim kendi de hemen uzak davrandı seven orta yolu bulurdu. Bu şartlara kim evet der aramayı bile kesmisti karar senin deyip hergun düşündün mu diyordu

Hakkarili bu kişi. Gidince ist a gelemeyecekti artik. Ve evlenince oraya gitmemi isticekti adetleri de o şekilde uc yil birlikte yasıyorsun. Ben zor dedim kendi de hemen uzak davrandı seven orta yolu bulurdu. Bu şartlara kim evet der aramayı bile kesmisti karar senin deyip hergun düşündün mu diyordu
Kim olsa istemez ama sende kabullenmemissin bence şuan bu soru işaretlerinin sebebi de bu.

Karşı taraf derken ben mi
erkek arkadaşınızdan bahsediyorum. yanlış anlamayın ama seven adam ne yapar eder kalırdı. gitmek zorunda kalacağı bir durum yok ortada sizi tercih etmemiş sadece. evlnince yaşmanaızı istediği şehirde hakkari yani kolay değil. fikrinizi bile sormaması ben evlenince burda yaşarım sende kararını ver demesi çokta seven birinin davranışı gibi değil

Neyi kabullenmemisim yani haksiz tamamen ben miyim. İsteyince gayette yazıyor istemesem bile burda olsa daha cok yazardi
ben sizi haklı buluyorum valla. ben olsam uzak mesafe ilişkisi asla istemezdim. yaşadığım şehirden başka şehirde yaşamayada mecbur bırakılmayı kabul etmezdim. tavrım net olurdu ya kal devam edelim gidersen ayrılırız nokta

erkek arkadaşınızdan bahsediyorum. yanlış anlamayın ama seven adam ne yapar eder kalırdı. gitmek zorunda kalacağı bir durum yok ortada sizi tercih etmemiş sadece. evlnince yaşmanaızı istediği şehirde hakkari yani kolay değil. fikrinizi bile sormaması ben evlenince burda yaşarım sende kararını ver demesi çokta seven birinin davranışı gibi değil
Gitmem gerekiyor evim ailem orda oraya aitim dedi. Ailesi çağırdı çünkü orda kendi isleri vardi ve bakacak kimse yoktu abisi evlendiği için gitmesi gerekiyordu

Neyi kabullenmemisim yani haksiz tamamen ben miyim. İsteyince gayette yazıyor istemesem bile burda olsa daha cok yazardi
Bence sizin sorununuz şuan yazıp yazmamasından daha fazla. Sen bu çocukla oraya gitmeyi göze almamışsın gidebilme ihtimalini düşünüp geri vites olmuş sende ki bu düşüncelerini eminim onunla da paylaştın neden seni zorlasin ki oraya gelin götürmek için? Onun kendi geleneği. Başından bunu düşünmen gerekirdi sorun olacaksa. Çocuk geliyor öyle ya da böyle şimdi sorun yazmaması mi? Bnce gayet dargın alınmış bir halde olan kendisi geri gelince de bu kdr sorunsa istemezsin zaten istememissin yani

X