kafam karısık bana bir yardım edin :(

reluctant

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2015
51
14
ben 1 ay önce çok tatlı ve hep hayal ettiğim gibi sandığım bi adamla tanıştım. başlangıcta hersey güzeldi. kibardı, hoştu. ciddi yönelimler içindeydi. genelde erkeklerin davrandığı o umursamaz tavırlar bende olmasına rağmen cok kibardı. ben rahat yasayan bir insanım tabi biz 2. hafta gibi beraber olduk. o konudada cok iyiydi. ben kariyer hedeflerim oldugunu ve bu yuzden öyle pat diye ciddi bişiler yasamak istemediğimi, aramızda birsey olacaksa zaman içinde olacağını soylemiştim. ailemle falan hemen tanısmasını istemediğimi ve uzun sure de bu yönde bir bilgilerinin olmayacağını soyledim. benimle cok uyumlu davrandı. alevi oldugunu söyledi. bu ilerde sorun olusturacaksa hiç baslamak istemediğini soyledi, bazı kötü bitmiş olaylar anlattı bu konuda. bende bunun benim için önem tasımadığını, zaman gectikten sonra hala yanımda olursa, onunla ciddi adımlar atma eğilimine girdiğim zamanlarda bunu asla umursamayacağımı söyledim. bana ben 34 yasındayım bir kadınla bir ay deneyeyim olmazsa baska bir kadınla denerim kafasında değilim dedi daha ilk bulusmamızda. birden fazla kadına ayıracak ne zamanım ne de enerjim yok dedi. senden de böyle bir yaklasım beklerim dedi. elbetteki normal olanı bu oldugu için aynı sekilde dusunduğumu söyledim. işte 2-3 hafta iyiydik, mutluydum. bu ara da mutluyum yaptığı pek bir sey yok ama, instagram hesabından sürekli orası burası acık kalitesiz görünümlü kadınların fotograflarını beğeniyor. o kadınları takip ediyor ve onlar tarafından takip ediliyor. beraberkenki tavırlarında bir değişiklik yok ama koskoca hafta benimle görüşmek istemedi. sadece 1 kere görüştük tüm gün görüştük. ondada tabi birlikteliğimiz de oldu. bende bazı soru işaretleri oluştu. elbette rahat bir ilşki istiyorum elbette her gun her an onu görmek istemiyorum ama işte içimde değişik bir his var. dolmusa bindirilmek istemiyorum. son görüşmemizdede güzel bir romantik komedi izledik sarmas dolas, orada bir ayrılık sahnesi vardı, bana dönüp kedi gibi bakarak, 'prensesim inşallah olmaz ama eger bir gun ayrılırsak birbirimize durust olalım olur mu? dedi. neden ayrılık konusunu actı bilmiyorum. canım sıkıldı biraz. farketmiş olacakki, baska bir sahnede esas adam kadına 'bir erkek cuma aksamını değil cumartesi tum gununu hangi kadınla gecirmek istiyorsa işte o gercek aşktır' dedi. bizde cumartesi gunu tum gun beraberdik zaten, o lafın ustune bana dönüp gülümsedi öptü beni uzun uzun. E bu da cok hosuma gitti. neyse netice itibariyle kafam karısık. çapkın bir adam olmasından endişeliyim. iyi seyler hissedemiyorum bu ara. ben 25 yasındayım o 34. tecrube farkı var, kandırılıyorsam bilmek istiyorum. bana yardımcı olur musunuz? :KK43:((

Daha ikinci haftadan birliktelik..cok erken degil mi,ondan sonraki bir hafta boyunca gorusmuyorsunuz,sonraki ilk gorusmede yine bir birliktelik...aklina o is dusunce mi gorusuyor sizinle acaba.bilmiyorum ben dogru bulmuyorum bu tip cok erken birliktelikleri..iki hafta nedir ki..ettigi laflara gelince her erkek boyle beylik laflar eder,ama bu hepsinin gercekten sevdigi anlamina gelmez.

yani bu kadar kısa zamanda cinsellik yaşıyorsanız karşıdan beklentiniz olmamalı.

2ci haftada cinsellik yaşamışsınız. biraz fazla erken olmuş gibi. türk erkekleri bu kadar erken yaşanan cinsellikte karı tarafa çok ciddi bakmıyorlar maalesef.
hoşmu bu değil. ama maalesef 2 hafta bu ülke için çok erken.

Daha ikinci haftadan birliktelik..cok erken degil mi,ondan sonraki bir hafta boyunca gorusmuyorsunuz,sonraki ilk gorusmede yine bir birliktelik...aklina o is dusunce mi gorusuyor sizinle acaba.bilmiyorum ben dogru bulmuyorum bu tip cok erken birliktelikleri..iki hafta nedir ki..ettigi laflara gelince her erkek boyle beylik laflar eder,ama bu hepsinin gercekten sevdigi anlamina gelmez.

peki o zaman bu durumu nasıl toparlayabilirim var mı bir fikriniz. benim bundan once 3 senelik bir ilşkim oldu sonradan iş evliliğe giderken bazı tadsız durumlara maruz kaldığım için ayrılık kararı aldım. bu adam benim ikinci birlikte oldugum erkek. bunu da biliyor. ona cinselliğin benim acımdan çok da bir sey ifade etmediğini yemek yemek su içmek gibi bir sey oldugunu henuz ona hiç bir sey vermediğimi, bana kendini açtıkca beni gercekten tanıyacağını ve işte o zaman gercekten birseyler paylaşacağımızı söyledim. 'sen nası bi kadınsın ya, nası muhtesem bir kadınsın dedi öptü defalarca. madem yaptıgım ve dusunce seklim yanlıs bu durumdan nasıl u dönülür nasıl toparlanır?

Ben yaşadığınız cinselliğe takılmadım da adamın açık saçık kadınlarla netten ilgilendiğini farketmişsiniz.
Ben olsam böyle bir adamdan midem bulanır,siz nasıl devam ediyorsunuz,ona şaştım.

peki o zaman bu durumu nasıl toparlayabilirim var mı bir fikriniz. benim bundan once 3 senelik bir ilşkim oldu sonradan iş evliliğe giderken bazı tadsız durumlara maruz kaldığım için ayrılık kararı aldım. bu adam benim ikinci birlikte oldugum erkek. bunu da biliyor. ona cinselliğin benim acımdan çok da bir sey ifade etmediğini yemek yemek su içmek gibi bir sey oldugunu henuz ona hiç bir sey vermediğimi, bana kendini açtıkca beni gercekten tanıyacağını ve işte o zaman gercekten birseyler paylaşacağımızı söyledim. 'sen nası bi kadınsın ya, nası muhtesem bir kadınsın dedi öptü defalarca. madem yaptıgım ve dusunce seklim yanlıs bu durumdan nasıl u dönülür nasıl toparlanır?

ona cinselliğin benim acımdan çok da bir sey ifade etmediğini yemek yemek su içmek gibi bir sey oldugunu henuz ona hiç bir sey vermediğimi, bana kendini açtıkca beni gercekten tanıyacağını ve işte o zaman gercekten birseyler paylaşacağımızı söyledim.

şu lafınız karşınızdaki size ne kadar ciddide baksa fikrini değiştirecek cinsten.
cinsellik peynir ekmek gibi bir şey dediğinizde o 2ci olduğuna inanırmı.
one night stand bile yaptığınızı düşünür
erkeklerin o anlık söylediği 2 3 güzel söze kanmayın. o andaki duygularının etkisiyle denmiştir

Ben yaşadığınız cinselliğe takılmadım da adamın açık saçık kadınlarla netten ilgilendiğini farketmişsiniz.
Ben olsam böyle bir adamdan midem bulanır,siz nasıl devam ediyorsunuz,ona şaştım.
ya acık sacık dediysem hani o işi meslek edinmiş anlamında demedim. sadece yuzlerinden boş oldukları belli guzel kadınlar.

Siz ciddiyetsiz gibi davranıp içten içe ciddi olmasını dilerken, sözlerinizi de ona göre seçmelisiniz.
Bir erkek için cinsellik sıradan olabilir kadın için çoğunlukla duygusaldır.
Sonraki buluşmanızı sevişmeden ve dışarıda takılarak geçirmeyi deneyin bakalım neler değişecek.
Aslında söylediğiniz cümleler tamda karşı tarafı rahatlatacak cinsten ama kötü anlamda.

Adamin tam istedigide bu iste,toplumumuzda bekaret onemsendigi icin bir cok kiz yada kadin hemen iliskinin basinda kendini teslim etmediginden sen bu adama arayipta bulamadini vermisin..cinsellik benim icin onemli degil,yemek icmek gibi birsey diyerek,haliyle adamda seni sevmese bile,seninde onemsiz olarak gordugun bu konuda senden faydalanmak istiyor bence..
Ha ne yapmaliyim diyorsanda,eger gercekten sen bu adama deger veriyorsan,onunda seni gercekten seviyor olmasini diliyorsan,sevgisinden emin ol derim..mesela sen bu adamdan ayrilmak istesen,biraz uzak kalmak istesen,yada her bulusmanizda iliski yasamayip kendini sakinsan yine de senin icin,sirf seninle sohbet etmek,yuzunu gormek icin caba sarfedecek mi,bunun cevabini ogrenrsen o zaman kafan daha rahat eminim..

ona cinselliğin benim acımdan çok da bir sey ifade etmediğini yemek yemek su içmek gibi bir sey oldugunu henuz ona hiç bir sey vermediğimi, bana kendini açtıkca beni gercekten tanıyacağını ve işte o zaman gercekten birseyler paylaşacağımızı söyledim.

şu lafınız karşınızdaki size ne kadar ciddide baksa fikrini değiştirecek cinsten.
cinsellik peynir ekmek gibi bir şey dediğinizde o 2ci olduğuna inanırmı.
one night stand bile yaptığınızı düşünür
erkeklerin o anlık söylediği 2 3 güzel söze kanmayın. o andaki duygularının etkisiyle denmiştir

ya ben böyle bir insanım. evliliğe giden ilşkimdede ilk gun beraber olmustuk. ilkimdi zaten. sonra 3 seneyi aşkın devam etti. aileler tanıstı. nikah gunu alındı mekan ayarlandı. ceyizler tamamlandı. davetiyeler dağıtıldı. dugune 14 gun kala ayrıldım. cok uğrastı ama kararımdan geri dönmedim cunku istediğim kariyeri yapmama izin vermeyeceğini söyledi. hani sandığınız gibi dusunmuyor aslında erkekler; eger siz o durusu gösterebilirseniz.

Siz ciddiyetsiz gibi davranıp içten içe ciddi olmasını dilerken, sözlerinizi de ona göre seçmelisiniz.
Bir erkek için cinsellik sıradan olabilir kadın için çoğunlukla duygusaldır.
Sonraki buluşmanızı sevişmeden ve dışarıda takılarak geçirmeyi deneyin bakalım neler değişecek.
Aslında söylediğiniz cümleler tamda karşı tarafı rahatlatacak cinsten ama kötü anlamda.

işte bu iyi bir tavsiye. o kafada bir adammı yoksa benim gibi ir adammı anlaşılır.

Adamin tam istedigide bu iste,toplumumuzda bekaret onemsendigi icin bir cok kiz yada kadin hemen iliskinin basinda kendini teslim etmediginden sen bu adama arayipta bulamadini vermisin..cinsellik benim icin onemli degil,yemek icmek gibi birsey diyerek,haliyle adamda seni sevmese bile,seninde onemsiz olarak gordugun bu konuda senden faydalanmak istiyor bence..
Ha ne yapmaliyim diyorsanda,eger gercekten sen bu adama deger veriyorsan,onunda seni gercekten seviyor olmasini diliyorsan,sevgisinden emin ol derim..mesela sen bu adamdan ayrilmak istesen,biraz uzak kalmak istesen,yada her bulusmanizda iliski yasamayip kendini sakinsan yine de senin icin,sirf seninle sohbet etmek,yuzunu gormek icin caba sarfedecek mi,bunun cevabini ogrenrsen o zaman kafan daha rahat eminim..

cok mantıklı. kesinlikle deneyeceğim neler olacağını haber veririm.

ya ben böyle bir insanım. evliliğe giden ilşkimdede ilk gun beraber olmustuk. ilkimdi zaten. sonra 3 seneyi aşkın devam etti. aileler tanıstı. nikah gunu alındı mekan ayarlandı. ceyizler tamamlandı. davetiyeler dağıtıldı. dugune 14 gun kala ayrıldım. cok uğrastı ama kararımdan geri dönmedim cunku istediğim kariyeri yapmama izin vermeyeceğini söyledi. hani sandığınız gibi dusunmuyor aslında erkekler; eger siz o durusu gösterebilirseniz.
ilk gün.
valla burası türkiye. tamam ,lk erkek arkadaşınız o kafada değilmişte,türk erkekleri böyle bakmıyor. burası avrupa yada abd değil. o ilk sevgilinizi örnek almayın. istisna.

Ayrica sunlarida eklemeden edemiyecegim,cinselligin senin icin onemsiz oldugunu belirterek,bu adam gozunde belkide sana duydugu guveni enbastan kaybettin,bence her erkek karsisindaki kadinin cinselligi onemsemesini ister ki,her onune gelenle birlikte olma gibi bir durumu olmasin diye.bugun benle beraberse benden sonrada bi baskasiyla,acaba benden ince kimle oldu diye dusunebilir.sen kendini boyle ifade etmisin bu konuda cunki..nasil ki birileriyle yenek icmek normal,iliski yasamamda cok basit olur benim icin imaji vermisin.anlatabiliyor muyum,bu konuyu bu kadar basitlestirmen,adamin gozunde evlilikk yolunnda yada ciddi bir iliski yolunda senin icin buyuk bir eksi olabilir..

iğrenc bir tabir olacak ama yatağa atana kadar dünyanın en harika kadını olduğunu söylemedikleri yoktur sanırım.

bu arada ilk sevgiliniz. ve ilk gün beraberlik. bakiresiniz. cesursunuz

Kendisi 34 yaşında, sen ise henüz 25.
Kendinden oldukça küçük bir kızla birlikte.
Seni bırakmak tabii ki istemez ama gözü de dışarıda.
Cinsellik boyutunu saymıyorum bile, her görüşmenizde birlikte olmanız normal mi?
İnstagramdan onca kadınla takipleşmesi de bunun göstergesi.
Adamın gözü aç bence.

X