kafam karısık bana bir yardım edin :(

Kendisi 34 yaşında, sen ise henüz 25.
Kendinden oldukça küçük bir kızla birlikte.
Seni bırakmak tabii ki istemez ama gözü de dışarıda.
Cinsellik boyutunu saymıyorum bile, her görüşmenizde birlikte olmanız normal mi?
İnstagramdan onca kadınla takipleşmesi de bunun göstergesi.
Adamın gözü aç bence.

bundan önceki sevgilimle aynı yasta. her bulusmamızda beraber olmuyoruz. son bulusmamızda araya bi sure girdikten sonra beraber olduk, özledik tabi normal geldi bana. ama gözü aç olabilir işte o instagram mevzusunu kafama takıyorum. bu gidişle de bu konuyu konusucam ne olursa olsun ondan sonra da.

ya acık sacık dediysem hani o işi meslek edinmiş anlamında demedim. sadece yuzlerinden boş oldukları belli guzel kadınlar.

Anlatamadım sanırım.
O işi meslek edinsin ya da edinmesin ne farkeder?
Önemli olan açık saçık kadınları takip etmesi diyorum.
Kim o kadınlar kuzeni ya da kankası mı?

bundan önceki sevgilimle aynı yasta. her bulusmamızda beraber olmuyoruz. son bulusmamızda araya bi sure girdikten sonra beraber olduk, özledik tabi normal geldi bana. ama gözü aç olabilir işte o instagram mevzusunu kafama takıyorum. bu gidişle de bu konuyu konusucam ne olursa olsun ondan sonra da.
Bugüne kadar konuşmamanız hata.
Muhakkak sorulması gereken bir mevzu. Ama netliğe kavuşacağını da sanmıyorum çünkü büyük ihtimalle kıskançlıkla suçlayacaktır. Ya da gereksiz evhamla.

Anlatamadım sanırım.
O işi meslek edinsin ya da edinmesin ne farkeder?
Önemli olan açık saçık kadınları takip etmesi diyorum.
Kim o kadınlar kuzeni ya da kankası mı?

en güzelleri hakkaten kuzeni çıktı :) ama öbürleri hakkında henuz bir bilgi edinemedim.

peki o zaman bu durumu nasıl toparlayabilirim var mı bir fikriniz. benim bundan once 3 senelik bir ilşkim oldu sonradan iş evliliğe giderken bazı tadsız durumlara maruz kaldığım için ayrılık kararı aldım. bu adam benim ikinci birlikte oldugum erkek. bunu da biliyor. ona cinselliğin benim acımdan çok da bir sey ifade etmediğini yemek yemek su içmek gibi bir sey oldugunu henuz ona hiç bir sey vermediğimi, bana kendini açtıkca beni gercekten tanıyacağını ve işte o zaman gercekten birseyler paylaşacağımızı söyledim. 'sen nası bi kadınsın ya, nası muhtesem bir kadınsın dedi öptü defalarca. madem yaptıgım ve dusunce seklim yanlıs bu durumdan nasıl u dönülür nasıl toparlanır?
Bir erkeğin duymak istediği şeyi söylemişsiniz,
Tabi kiii size muhteşem bir kadın olduğunuzu söyleyecek neden şaşırdınız buna...

Bu kadar kısa süredir birliktesiniz ve cinsellik yaşadınız. Bende doğru olmyan bu. Keşke birazdaha tanımaya çalışsaydınız, canım iyi düşün taşın o farklı yönden bakıyor olabilir

Bugüne kadar konuşmamanız hata.
Muhakkak sorulması gereken bir mevzu. Ama netliğe kavuşacağını da sanmıyorum çünkü büyük ihtimalle kıskançlıkla suçlayacaktır. Ya da gereksiz evhamla.

evet kıskanç kadın olacak biri değilim, öyle gözükmekten de nefret ederim. kendine guvenmeyen aciz kadın pozisyonuna düşürüyor insanı. tabi burda yasam tarzımdan dolayı yargılanıyor ya da saf gibi görülüyor olabilirim fakat öyle bir durum yok, her seyi tum detaylarıyla anlatamıyor insan. mesela, asırı sahiplenici. dısarı cıktığımda arkadaslarımla görüşmek için arıyor eve gidince haber vermemi istiyor. kendisi de cıktıgında nerde oldugunu ben istemediğim halde fotograf ya da konum atarak gösteriyor. her sabah arıyor gunaydın diyor. her gece iyi geceler diyor. gun içinde telefon ediyor. nezaketinden hiç ödün vermedi. aileni çok merak ediyorum aslında diyor. evin onune kadar gelmesini istememe ragmen inatla gelip arabadan iniyor ben aksam dısarı cıkarken. babama el sallıyor hal hatır soruyor balkondan. ne bileyim çok ilgili. sadece hani son hafta görüşmedik sadece 1 gun gorustuk. ama bu sırada bunları yaptı. beraber bir doğum gunune gittik mesela cts gecesi. ben yoruldum eve gecicem kalmak istermisin dedi. hayır dedim sen yoksan bende giderim dedim. şlap diye öptu hatunum dedi sarıldı, mutlu ayrıldık mekandan. eve cıkana kadar bekledi. camdan el salladım gitmedi telefonla konustuk 10 dk falan. yani işte mutluytum aslında tek sorun instagram....

evet kıskanç kadın olacak biri değilim, öyle gözükmekten de nefret ederim. kendine guvenmeyen aciz kadın pozisyonuna düşürüyor insanı. tabi burda yasam tarzımdan dolayı yargılanıyor ya da saf gibi görülüyor olabilirim fakat öyle bir durum yok, her seyi tum detaylarıyla anlatamıyor insan. mesela, asırı sahiplenici. dısarı cıktığımda arkadaslarımla görüşmek için arıyor eve gidince haber vermemi istiyor. kendisi de cıktıgında nerde oldugunu ben istemediğim halde fotograf ya da konum atarak gösteriyor. her sabah arıyor gunaydın diyor. her gece iyi geceler diyor. gun içinde telefon ediyor. nezaketinden hiç ödün vermedi. aileni çok merak ediyorum aslında diyor. evin onune kadar gelmesini istememe ragmen inatla gelip arabadan iniyor ben aksam dısarı cıkarken. babama el sallıyor hal hatır soruyor balkondan. ne bileyim çok ilgili. sadece hani son hafta görüşmedik sadece 1 gun gorustuk. ama bu sırada bunları yaptı. beraber bir doğum gunune gittik mesela cts gecesi. ben yoruldum eve gecicem kalmak istermisin dedi. hayır dedim sen yoksan bende giderim dedim. şlap diye öptu hatunum dedi sarıldı, mutlu ayrıldık mekandan. eve cıkana kadar bekledi. camdan el salladım gitmedi telefonla konustuk 10 dk falan. yani işte mutluytum aslında tek sorun instagram....
Babanıza el sallıyorr hımmmm :KK59:

En başta açık açık serbest olalım birbirimizi sıkmayalım diyen senmişsin.. Bu ilişkiyide bu duruma sen getirmişsin.. Bana öyle geliyor ki istemediğin halde sanki serbest ilişki istiyormuş gibi yansıtmışsın.. Tekrar al karşına ciddi ciddi konuş.. Ben sana böyle böyle dedim ama.. Artık bu şekilde düşünmüyorum demelisin.. Ve karşına alıp instag. da beğendiği resimleri gördüğünü rahatsız olduğunu söyliyceksin hepsi bu.. Söylediğin halde devam ediyorsa zaten ipler kopmuştur çoktan çabalasanda bişey değişeceğini sanmıyorum..

yaşam sizin.ben yargılamam asla.
hoş bana göre yanlış.(kısa sürede cinsellik.) ama bunu yapanıda yargılamam yalnız, ilk gün yada kısa bir sürede beraberlik olduğu an işi şansa bırakmak zorundasınız.beklentiniz olmamalı.
yaşadığınız ülkeyi biliyorsunuzdur az çok. benim dememe gerek yok.
ha ayrıca, bu dediklerinizi yapması ciddiyet olmasını gerektirmez. bir süre vakit bile geçirmek istiyor olabilir

Son düzenleme:
ben 1 ay önce çok tatlı ve hep hayal ettiğim gibi sandığım bi adamla tanıştım. başlangıcta hersey güzeldi. kibardı, hoştu. ciddi yönelimler içindeydi. genelde erkeklerin davrandığı o umursamaz tavırlar bende olmasına rağmen cok kibardı. ben rahat yasayan bir insanım tabi biz 2. hafta gibi beraber olduk. o konudada cok iyiydi. ben kariyer hedeflerim oldugunu ve bu yuzden öyle pat diye ciddi bişiler yasamak istemediğimi, aramızda birsey olacaksa zaman içinde olacağını soylemiştim. ailemle falan hemen tanısmasını istemediğimi ve uzun sure de bu yönde bir bilgilerinin olmayacağını soyledim. benimle cok uyumlu davrandı. alevi oldugunu söyledi. bu ilerde sorun olusturacaksa hiç baslamak istemediğini soyledi, bazı kötü bitmiş olaylar anlattı bu konuda. bende bunun benim için önem tasımadığını, zaman gectikten sonra hala yanımda olursa, onunla ciddi adımlar atma eğilimine girdiğim zamanlarda bunu asla umursamayacağımı söyledim. bana ben 34 yasındayım bir kadınla bir ay deneyeyim olmazsa baska bir kadınla denerim kafasında değilim dedi daha ilk bulusmamızda. birden fazla kadına ayıracak ne zamanım ne de enerjim yok dedi. senden de böyle bir yaklasım beklerim dedi. elbetteki normal olanı bu oldugu için aynı sekilde dusunduğumu söyledim. işte 2-3 hafta iyiydik, mutluydum. bu ara da mutluyum yaptığı pek bir sey yok ama, instagram hesabından sürekli orası burası acık kalitesiz görünümlü kadınların fotograflarını beğeniyor. o kadınları takip ediyor ve onlar tarafından takip ediliyor. beraberkenki tavırlarında bir değişiklik yok ama koskoca hafta benimle görüşmek istemedi. sadece 1 kere görüştük tüm gün görüştük. ondada tabi birlikteliğimiz de oldu. bende bazı soru işaretleri oluştu. elbette rahat bir ilşki istiyorum elbette her gun her an onu görmek istemiyorum ama işte içimde değişik bir his var. dolmusa bindirilmek istemiyorum. son görüşmemizdede güzel bir romantik komedi izledik sarmas dolas, orada bir ayrılık sahnesi vardı, bana dönüp kedi gibi bakarak, 'prensesim inşallah olmaz ama eger bir gun ayrılırsak birbirimize durust olalım olur mu? dedi. neden ayrılık konusunu actı bilmiyorum. canım sıkıldı biraz. farketmiş olacakki, baska bir sahnede esas adam kadına 'bir erkek cuma aksamını değil cumartesi tum gununu hangi kadınla gecirmek istiyorsa işte o gercek aşktır' dedi. bizde cumartesi gunu tum gun beraberdik zaten, o lafın ustune bana dönüp gülümsedi öptü beni uzun uzun. E bu da cok hosuma gitti. neyse netice itibariyle kafam karısık. çapkın bir adam olmasından endişeliyim. iyi seyler hissedemiyorum bu ara. ben 25 yasındayım o 34. tecrube farkı var, kandırılıyorsam bilmek istiyorum. bana yardımcı olur musunuz? :KK43:((

ikinci hafta birlikte olduktan sonra...ona ben ciddi düşünüyorum.ailemle tanışmanı istiyorum gibi konuşmalar yapmışınız.beraber olduktan sonra onun alevi olduğunu öğrenmişiniz.

keşke beraber olmadan önce ciddi konuşmalar yapsaydınız daha iyi tanısaydınız.

çok erken yaşanmış herşey ve çok çabuk tükenecek ki bu adam bir çok kadını takip edip iletişim haliydeyse bu ayrı sorun,bir hafta ortada yok görüşünce beraberlik oluyor,film izleniyor bir şey deniyor.

ben bu adamın tutumlarını sevmedim,her an sizi bırakabilir.çünkü bu tarz adamların illaki başka biriylede yakınlığı vardır.

hiç güven vermeyen birisi ve sizle sadece hayalleri vede birlikteliği için birlikte oluyor gibi geldi bana

madem sordunuz söyleyim açıkça bu adam sizi bırakır ve çok üzer çok bağlanıp çok hayaller kurmayın ona bir şey olmaz size olur heleki 2.haftada birlikte olmanız onun için başka anlamlar taşır bunu da kullanır erkek bunlar herşeyi yapar

1 ayda insan taninmayacagini 2.haftadan iliskiye girilmeyecegini 25 yasindaki bir kadinin bilmesi gerekiyor. Hizli yasarsaniz hizli biter.

canım sen tabiki konuş tavrını al ne istiyorsun onu söyle bundan da çekinme

ama ne inst..işinde geriye çekilecek nede sana tam anlamıyla aklına yatan sözler söyleyipiçin rahatlıyacakmış gibi gelmedi.

inşallah bizler yanılırız da adam doğru adam çıkar

ama fikrim bu adam dan adam olmaz gibi geliyor.çünkü yaşı 34 koca adam ins.kadın profilleri hiç hoş değil diyorsun.buluştugunuzda genelde birliktelik oluyor ...buda düşündürücü

asabi bir tepki verdi haklı olabilirsiniz kızlar. beni değil o instagramdaki kadınları hak ediyor. onların olsun. :) hoş bir anı olarak kalacak. Bu durumda bağlanmadan unutma ve işe güce dönme vakti gelmiş demektir. Herkese iyi çalışmalar, mutlu günler :)) tavsiyeler için tesekkür ederim. :)

Ben bu adamdan hiç hiç hazzetmedim. Bence ayrıl hemen. 34 yaşına gelmiş adamın etrafında bir saygınlığı, bir itibarı olmalı. Ve imajına önem veren hiçbir aklı başında erkek tutup da millete rezil olmak pahasına instagramdan öyle kişileri takip etmez. Bunu tek arkadaş çevresi kendi gibi 15lik delikanlılar olan liseli ergenler yapar, ya da boş beleş yetişkin adamlar.
34 yaşına gelmiş adam adam olamamışsa, bundan sonra da kendisinden bir cacık olmaz.
Ayrıl gitsin.

asabi bir tepki verdi haklı olabilirsiniz kızlar. beni değil o instagramdaki kadınları hak ediyor. onların olsun. :) hoş bir anı olarak kalacak. Bu durumda bağlanmadan unutma ve işe güce dönme vakti gelmiş demektir. Herkese iyi çalışmalar, mutlu günler :)) tavsiyeler için tesekkür ederim. :)

nasıl yani....:KK53::KK53:

hangi ara konuştun hangi ara bitirdin :KK45:

X