Kafam oldukça karışık ve nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum, hikayeme bakıp fikir verir misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
teşekkür ediyorum, nasip ötesi:)
Canım yorulmuyo musun bu kadar belirsizlikten en az 5 kişi evlidir demiş bir kaç kişi seni yedekte tutuyo demiş birsürü şey denmiş bir erkek birini istiyosa öyle yada böyle belli eder anlarsın hissedersin kafan bu kadar karışmaz bu çocuğun ne ayak olduğunu sen bile anlamamışken nasıl değerli psikolojini onunla bozuyosun çevrende birsürü erkek vardır tanı tanış özellikle görüş sonra değerlendir bir kere gördüğün bir insanı netten yada telden tanıyamazsın sen onu tanımıyosun kafanda bir profil oluşturdun onu o sanıyosun görmeden çevresine girmeden asla tanıyamazsın eminim düşündüğün gibi biri değildir psikolojini yıpratma gönder gitsin

Bir yıl önce forumdan biriyle tanıştım. Kendisi benden 8 saat uzaklıkta bir ilde yaşıyor. Bu bir yıllık süreçte iletişimimiz devam etti ne onun ne de benim ilişkim oldu. Flörtleri olmuş mudur bilmiyorum bana bahsetmedi ve online da pek görünmezdi. İlk birkaç aylık dönemde sürekli beni aradı. Güncel konulardan yaptıklarımızdan bahsederdik, özel konulardan konuşmazdık vs. sonrasında da telefon konuşmalarımız haftada bir ya da ikiye düştü. Mesajlaşma konusunda her zaman çok kötüydük. Bana hep çok geç döner ya da akşam arar sohbet ederdi. Mesajlarıma geç dönmesi hep irrite ederdi. Bu konudan rahatsızlığımı dediğimdeyse başta dikkat ediyor sonrasında da yine eskisi gibi oluyordu. Onunla yazın buluştuk planlı değildi ailesinden birini görmeye bulunduğum ile geldi ve görüştük. O zaman asıl etkilendim bakışları çok saf ve utangaç bir erkek profili oluşturdu bende. Zaten beğeniyordum görünce emin oldum. Buluştuktan birkaç ay sonraysa ailemin yaşadığı ile yakın yerde çalıştığından ben onunla görüşmek istedim. O da işle ilgili olan sorunlardan dolayı bana gününü diyeceğini dedi. Ben ailemin yanına gittim falan ama bana çok geç haber verdi. Arkadaşından aracını istedi gezelim diye ondan haber bekledi o yüzden bana geç döndü bir şekilde görüşemedik. Aramızda bu büyük bir sorun oldu. Benimle aslında benimle görüşmek istemediğini vs. dedim (çünkü bir insan bir şeyi gerçekten isterse yapar diye düşünüyorum) kızdım geç dönmesine. O da sana değer veriyorum senden başkasıyla bu kadar konuşmadım, keşke yakınımda olsaydın beni ve sana değer verdiğimi anlardın, sözüm olsun ilk iznimde istediğin bir yerde ilde buluşalım geleceğim dedi. Bir şekilde aramız düzeldi.
Bunları genel durumu özetlemek için ve önemli ayrıntıları aktarmak için yazdım. İlişki tecrübem pek yok ve duygusallık ağır bastığı için düzgün değerlendirme yapamıyorum. Ben bu erkeğe aman aman ölüyorum değil ama beğeniyorum ve hoşlanıyorum. Efendi duruşu beni hep etkiledi. Fakat aramızda ne olduğunu anlayamıyorum. Bir yandan arkadaşım bir yandan değil gibi. Onun benim hakkımda ne düşündüğünü de tam bilmiyorum. Bir iki kez anlamak için yakın durdum beğenimi anlamasını sağlamaya çalıştım ama devamı gelmedi. Bir yandan da bana laf arasında kimseye bu teklifi etmem benimle evlen diyen biri aynı zamanda. Hani desem aramızda flörtleşme durumu da hiç olmadı. Ne ondan ne benden net bir adım oldu.
Aklımı karıştıran şeyse ben başka biriyle olma düşüncesine de pek sıcak bakamıyorum. Çünkü onunla olmayı merak ediyorum, nasıl olur diyorum içten içe. Başka iyi biriyle karşılaşsam da muhtemelen aklımın bir köşesinde duracak. Bir yandan da benden uzakta yaşıyor kendisi kolluk kuvveti görüşmemiz çok sınırlı olur ya da öyle çok ilgili bir sevgili olur mu onu da tahmin edemiyorum (çok fazla çalışıyor bazen çoğu şeyi unuttuğunu fark ediyorum, sürekli işte, mesaisi çok fazla).
Ondan gelen bir adım yok ve olacağını da sanamıyorum ki olsa da bir şeyler benden kaynaklı olur diye düşünüyorum. Bunlar kafamı karıştırıyor bazen de böyle ilgisiz kalınca aman sil gitsin iletişimi kopar diyorum kendime. Sana ilgisi olsa erkek sonuçta belli eder diyorum ama bir yandan da iletişimi koparmak beni üzer diye düşünüyorum. Oldukça uzun ve karışık oldu ama beynimdekilerin yansıması bunlar ve uç noktalarda düşüncelerim. Siz ne düşünüyorsunuz?
Erkekler normalde biraz agırdan alır. Sizin aranızda birde mesafe var. Üstelik pandemi ve yoğun çalışma temposunda belki cok düsünecek fırsatı olmamıştır. Yani erkekler bazı şeyleri biz kadınlar kadar ince ayrıntısıyla düsünmüyor malesef. Ama söyle de bir durum var, bu kadar mesafeye rağmen hala sizinle bir seyler paylasmak istedigini hissediyorsanız paylasın. Bunu kendiniz anlarsınız ancak. Mesela uzak mesafede belli bir süre sonra erkekler genelde dağıtıyor sapıtıyor falan. Ne bileyim ufak detaylar bize cok sey söyler. Kendinizi cok kaptırmayın farklı bir deneyim. Olursa devam ama olmazsa kendinizi cok üzmeyinn

Erkekler normalde biraz agırdan alır. Sizin aranızda birde mesafe var. Üstelik pandemi ve yoğun çalışma temposunda belki cok düsünecek fırsatı olmamıştır. Yani erkekler bazı şeyleri biz kadınlar kadar ince ayrıntısıyla düsünmüyor malesef. Ama söyle de bir durum var, bu kadar mesafeye rağmen hala sizinle bir seyler paylasmak istedigini hissediyorsanız paylasın. Bunu kendiniz anlarsınız ancak. Mesela uzak mesafede belli bir süre sonra erkekler genelde dağıtıyor sapıtıyor falan. Ne bileyim ufak detaylar bize cok sey söyler. Kendinizi cok kaptırmayın farklı bir deneyim. Olursa devam ama olmazsa kendinizi cok üzmeyinn
uzaklığın çok olumsuz etkilediğini ben de düşünüyorum. çünkü uzaktan ilişkisi olmuş, zorlanmış demişti. ben de bıraktım üstüne düşmüyorum şu an

E bu adam sizi arkadaş olarak görüyormuş, geç cvp vermeler de ondandır.
Ve o arkadaşlar kaç tane acaba?
Bir de Allahtan en öndeymişsiniz, öyle olmasanız nasıl olur acaba?
Ben bana önem vermediğini düşünmüyorum da beni arkadaş olarak görüyor sanırım bunu anladım. Artık üstüne de düşünmüyorum.

Belirsizlik içinde olan durumların hepsi de aslında olumsuz olduğu için belirsizlikte kalıyor. Hepsi mi derseniz evet hepsi. Olumlu olacak olsa böyle olmuyor çünkü.

Bu adam küçükken havale mi geçirmiş ağırrr bir şekilde !? Normal değil bu davranışlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X