Kafamda gezen Tilkiler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Of ya yine tutamadım kendimi
Ama Aşırı eğlendim
Benim banımda çok uzun sürüyor
Bi gidiyorum gidiş o gidiş

En cıngıllı, polemikli konular da ben banlıyken açılıyor. İçimde patlıyor cevap yazamamak :KK70:
Sorma ya benim banım açılıyor konu bitmiş oluyor zaten bir grup hepimiz aynı anda banlanıyoruz bak en son çok hatırlamıyorum 7 martta gittim galiba 14 -15 gibi geldim 18inde uçtum yine 25 inde geldim korkuyorum bir gün aylarca gelemicem 🤣🤣🤣 bir ara dedim benim kızın hesabından konulara dahil olayım korktum kazen konuşma şeklimden tanır komple hesap gider diye dedim hiç o işe girmeyeyim 🤣 ama cidden efsane konular döndü ya

Arkadaslar sakin olun. Adamı ayartmiyorum ayartma gibi bir düsüncemde yok. Birinin kocanizdan hoslaniyor olmasi düsüncesi tabiiki rahatsiz edici ama etrafdaki bütün kadinlari kontrol edemezsiniz, dolayisiyla kocaniza güveneceksiniz. Rahatliginizi oradan alacaksaniz. Güvenmiyorsaniz bunun acisini benden cikarmanin bir manasi yok.

Ayrica evlilik kurumuna sayginizi takdir etmekle beraber. Madem herkes bukadar prensipli, Seyma subasinin türkiyede metres olarak nasil milyonlarca takipci kazandigina sasiyorum dogrusu. Umarim aranizda beni linc ederken öyle sahislari takip eden iki yüzlüler yoktur. Konudan bagimsiz olarak.

Ayrica ben sadece hayalden bahsettim, cinsel icerikleri hayaller oldugunu kendiniz uydurup birde yükselmissiniz. Hem kendiniz uyduruyorsunuz hemde kendiniz sinirleniyorsunuz ilginc dogrusu.
Evli olmamla alakası yok sizin yaptığınızı ahlaksızlık olarak görmemin. Bekarken de evli erkeklere asla bakmadım heleki hayaller kuracak kadar düşeceğim. 29 yaşında evlendim, bir güne bir gün bırakın evliyi sevgilisi olan adama bakmadım. Bu da beni prensipli yapmıyor. Olması gerekeni yapan alalede bir insanım.
Aynaya, çocuklarınızın yüzüne nasıl bakıyorsunuz sahi. Ben en başta evlatlarımdan utanırım.
Komşunuzun eşiyle karşılaşınca da mı utanmıyorsunuz mesela? Ben bakamazdım çünkü bende ahlak ve utanma duygusu var.
Bunun eşe güvenmeyle alakası yok, ben ahlaksızlıklara sinirleniyorum.
Eşim karşı komşunun karısını hayal etse ona da bu kadar sinir olurum. Erkeği kadını sa yok, evli olmak, kocaya güvenmekle de alakası yok.
Hırsızlık yapan birine bu yaptığın ahlaksızlık, ben utanırım derken kendimin de çalabileceğinden korktuğum için demiyorum. Bunu yanlış bulduğum için söylüyorum.

Mesela gecen esim balkondayken ben kizimla arabayi park ettik, oda ayni anda gelmis. Esime görüyorken hic konusmadi bizle, ileride durdu telefonuna bakti sonra bizimle konustu ve öyle devam gitti. Benim kafamda tilkiler yine dolasmaya basladi acaba odami ayni duygulari besliyor. Bilerekmi bekledi, o yüzdenmi esimin gördügü yerde konusmayi cesaret edemedi vesayri. Mantikli düsününce tabii kendime salak diyorum kendi kendine gelin güvey oluyorsun.

Mantikli düsününce tabii kendime salak diyorum kendi kendine gelin güvey oluyorsun.

Dedigim gibi iffetsiz bir Kadin degilim, bu hayalleri gercege cevirme niyetindede degilim ama davranislarimda birtakimda degisiklik olmuyor degil ona karşı
Niyetinde değilim diyerek kendinizi kandırabilirsiniz.

Mantıklı düşündüm dediğiniz anda, bunun olmaması gerektiğini değil; kendi kendinize gelin güvey olduğunuzu düşünmüşsünz.
Onunda size ilgi duymasını istiyor ve bekliyorsunuz ki hareketlerinden mana çıkarıyorsunuz.
Hani karşı tarafın da niyetinde en ufak bir meyil olduğundan emin olsanız gayette niyetinde olacaksınız emin olun.
Şu anda o kadar kaygan bir zemindesiniz ki, kayarsanız sonunuz hiç ama hiç hayırlı olmayacak.
Aklınızı başınıza devşirip, başkasının kocasıyla süslediğiniz hayallerinize son verin ve evliliğinizi gözden geçirin.

Haddini bil seviyesiz. Sen kimsin ya. İstediğimi yazarım ben senin gibi kimseye hakaret etmedim. Kuyruk gibi takıldın peşime her yorumumn altındasın. Ne bu çekememezlik. Bir de hakaret ediyorsun ne olduğun ortada zaten. Zoruma giden senin gibi seviyesizlerin olması. Görmezden gelmek bile yetmiyor utanmadan hakaret ediyorsun. Asıl sen sosyal mesya kullanma zira hakaret etmeden konuşmaktan bile acizsin. Kuyruk acın var anladık ama hakaret ederek kendini küçük düşürüyorsun iyice.
Alıntı yapınca cevap hakkı doğduğu için olabilir mi ? Gelip alıntı yapıp sonra her yorumumdasın demek nasıl bir kafa ya ? Yapma o zaman alıntı geç git . Görmezden gelseydin yorumumu görmezdin neyin kafasını yaşıyorsun sen cidden kalk git siteyi kullanmayı öğren . Benim kuyruğum olmadığı için kuyruk acım yok ama sen baya iyi biliyorsun ikidir tanımladığına göre en azından ben hakaretimi açık açık ediyorum senin gibi üstü kapalı herkese saldırıp sonra kendimi parçalamıyorum böyle senin ettiğin hakaretler de gayet ortada kendinde aynı tarzda cevap alınca ağlama hadi çok görmek istemiyorsan görmezden gel butonunu kullan sağdan hadi

Güzellik uykusundaydım, rüyamda karanlık bir ormanda gezerken sansar mı desem tilki mi desem bir hayvan çıktı karşıma beni takip et der gibi bakıyordu, hiç tereddüt etmeden takip etmeye başladım, bir mağaranın önüne geldik mağaradan bir ses geldi muneeeee muneeeee sonra yataktan düşmüşüm, rüyamın yorumu bu topiğe düşeceğimmiş, artık size göre bu rüyamın manası nedir bilemem ama geldim mi? Vallahi geldim😏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X