Kafamda gezen Tilkiler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_Mihrimah_27

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
147
-34
Öncelikle lütfen cevap yazmadan önce kirici yorumlar yapmamanizi rica edecegim. Icinde bulundugum durum yeterince kötü.

Iffetsiz bir Kadin da degilim, Kafamdakileri gerceklestirme niyetinde degilim lakin onlari cikarip atamiyorumda kafamdan.

Mutsuz bir evliligin icindeyim. Sirf cocuklarim icin yürütüyorum bu evliligi. Aslinda evlilkten cok ev arkadasligi veya görev dagilimi diyebiliriz. En son nezaman iliskiye girdik hatirlamiyorum bile hatta zannedersem ogluma hamile kaldigimda. Oda benim zorlamalarimla cocuk isteyimden dolayi. Zamaninda duygusal ve cinsel olarak daha fazla ilgi görmeyi arzu ettigimi bircok kez söyledim ama hicbirsey degismedi.

Esim hep stressli ve elestiren bir tutuma sahip. Aramizda siddet icerikli hic hos olmayan seylerde yasandi. Ona karsi sevgimde kalmadi. Öyle ki simdi gelip dokunsa ben istemem artik. Ailemden uzakta yasiyorum bir iki dost edinsemde kendimi cok yalniz hissediyorum.

Bu icine düstügüm bosluk icerisinde gözüm git gide komsumuza kaydi. Sürekli onu hayal ediyorum, sirf onun icin yine kendime bakmaya basladim mesela. Onu görünce mutlu oluyorum gözlerimin ici gülüyor. Zannedersem Adamin kibarligina nazikligine centilmenligine bircok defa sahit oldugum icin. Adamda evli zaten olacagindan degil ama bir Hayal dünyasinin icinde buldum kendimi cikamiyorum.

Hayalle gercek birbirine karisiyor gibi bazen davranislarindan anlam cikarmaya calisiyorum. Onlar cocuksuz bir cift ve belliki Adam cocuklari cok seviyor. Kizimi krese birakirken iki cift laf ediyoruz, daha dogrusu kizimla konusuyor.

Mesela gecen esim balkondayken ben kizimla arabayi park ettik, oda ayni anda gelmis. Esime görüyorken hic konusmadi bizle, ileride durdu telefonuna bakti sonra bizimle konustu ve öyle devam gitti. Benim kafamda tilkiler yine dolasmaya basladi acaba odami ayni duygulari besliyor. Bilerekmi bekledi, o yüzdenmi esimin gördügü yerde konusmayi cesaret edemedi vesayri. Mantikli düsününce tabii kendime salak diyorum kendi kendine gelin güvey oluyorsun.

Dedigim gibi iffetsiz bir Kadin degilim, bu hayalleri gercege cevirme niyetindede degilim ama davranislarimda birtakimda degisiklik olmuyor degil ona karsi. Beni yargilamanizi degil anlamanizi dertlesmenizi istiyorum.

Ya su mutsuzum, siddet de yasandi ama cocugum icin bu evlilige katlaniyorum, ev arkadasayiz zirvaliklarini bir birakin artik ya. Kirici olmak istemiyorum ama bu konuar beni cok sinirlendiriyor. Bu yazdiginizi baska biri yazsa ve bunu yapan kocasi olsaydi ne kadar sinirleneceksem size de ayni olcude sinirlendim. Evlilik bu degil arkadasim bosanin sonra kime gonlunuz kayiyorsa kaysin. Evliligin adini da boyle sacmaliklarla kirletmeyin.

Benim kafamda tilkiler yine dolasmaya basladi acaba odami ayni duygulari besliyor. Bilerekmi bekledi, o yüzdenmi esimin gördügü yerde konusmayi cesaret edemedi vesayri
Öyle bile olsa ne olacak? Boşanıp birbirinizle mi evleneceksiniz? Kaçıp uzaklara mı gideceksiniz? Söner zamanla mecbur. Yolunuza bakın.

Adamdan etkilenmisdiniz,evdeki okuz yerine bu olsa demissiniz bu tipki eski arabaya binip yeni konforlu araba hayali kurmak gibi,
Hayalde kalacaksa sorun yok,
Her insan mutlu olcagi ortamı arar hayal eder,biraz belli etmis olabilir misiniz karsi tarafa ?

kocanızla aranızda ne problem olursa olsun evli bir kadınsınız. Annesiniz. Adamı gördüğünüz yerde konuşsun diye beklemek yerine gözgöze gelmemek için kaçmanız gerekir. Hayal dünyasından çıkın. Mutsuzsanız boşanıp bekar bi adam bulun milletin evliliğinede sebep olmayın

Ya Goz koydugu adam da evli. Insan baska bir kadina nasil bunu yapar hem de bu kadar mutsuzken valla aklimi kaciracagim ben bu kafalara ya.

kocanızla aranızda ne problem olursa olsun evli bir kadınsınız. Annesiniz. Adamı gördüğünüz yerde konuşsun diye beklemek yerine gözgöze gelmemek için kaçmanız gerekir. Hayal dünyasından çıkın. Mutsuzsanız boşanıp bekar bi adam bulun milletin evliliğinede sebep olmayın

Ben konusmak icin beklemedim öyle birseyde yazmadim yalniz.

Empati ya rab dedim! Bir an icin anlamak istedim sizi de..

Birşey diyecegim sürcü lisan olursa affola;

Hayallerinize karsidan bir umut ısıgı gorseniz yürürlüge sokup eşi gectim coluk cocuk düsünmeden koşarsiniz..Aldatma fikir olarak baslamis zaten..
Beyniniz evliliginizle ilgili problemleri ve esinizi kotuleyip düşüncelerinizi haklı cıkartmaya calısıyor.
Kendinizi kandırmayin öncelikle bu islerin he ne olursa olsun bahanesi olmaz ok?
ARAYIS icerisindesiniz..Sevilmek sevmek kötü birşey degil bosanin ve EVLİ ERKEKLERDEN UZAK DURARAK denginizle ask yasayin.

İçinde bulunduğunuz duygusal boşluk sebebiyle bunları hissediyor olabilirsiniz ancak beni rahatsız eden şey adamın evli olması ve acaba o da mı bunları hissediyor düşünceniz oldu. Siz şimdi ikiniz karşılıklı bu hisleri besliyor olsanız bile çevreye diyeceğiniz sey herkesin yaptığı gibi “bizim evliliğimiz zaten bitmişti, aldatma olmuyor ki” bu olacak. Ama öyle bir şey yok. Madem çocuklarınız için evliliğinizi yürütüyorsunuz bunu davranışlarınızın bahanesi yapmayın. Dediğim gibi boşlukta olup da hayallere dalmanızı anlayabilirim, ama evli erkeklere hayallere dalmanızı anlayamam.

Aldatmak sadece fiziksel musasebetle olacak bı şey değil o adami hayal edip onun için giyinip suslenmeniz bile eşinizi aldattığını anlatıyor kusura bakmayın ama eşiniz için üzüldüm madem böyle sıkıcı mutsuz bı evliliğin var bosanin adamın gururunu ayaklar altına almayın

kullandığımız kelimeler de bizi tanımlar bence
iffetsiz ne demek? ne şekilde iffetsiz olunuyor peki?
ya da gözüm kaydı şeklinde telaffuzlar ne bileyim...
yanımda kızımı bırakırken adamın ne düşündüğü neler yaptığını düşünmek çok hoş da değil ki
çocuğumuz var diye hayattan kopmuyoruz da, siz evli çocuklu onlar evli
şimdi buna da hoş diyemeyiz ki.

sirf onun icin yine kendime bakmaya basladim mesela.

bu hayalleri gercege cevirme niyetindede degilim

Siz Zaten Düşüncelerinizi Eyleme Dökmeye Başlamışsınız Bile, Boşuna Kendinizi Kandırmayın. :KK14:

Adamla Görüşebileceğiniz Ortamlar Yaratmayın. Mutsuzsanız Boşanırsınız Olur Biter.!

Başkalarının Evliliğini de Tehlikeye Atmaya Hakkınız Yok. :kahve:

Eşimle mutlu değilim ev arkadaşıyız yine aynı şey buda yeni moda diyorum kızıyorlar

Eşiniz başkasına baksa ortalık yerle bir olur
Bizimde demedigimiz kalmaz

Şimdi sana bir şeyler diyecem dilime gelip gidiyor neyse sus diyor içimden bir ses:eek:

Öncelikle lütfen cevap yazmadan önce kirici yorumlar yapmamanizi rica edecegim. Icinde bulundugum durum yeterince kötü.

Iffetsiz bir Kadin da degilim, Kafamdakileri gerceklestirme niyetinde degilim lakin onlari cikarip atamiyorumda kafamdan.

Mutsuz bir evliligin icindeyim. Sirf cocuklarim icin yürütüyorum bu evliligi. Aslinda evlilkten cok ev arkadasligi veya görev dagilimi diyebiliriz. En son nezaman iliskiye girdik hatirlamiyorum bile hatta zannedersem ogluma hamile kaldigimda. Oda benim zorlamalarimla cocuk isteyimden dolayi. Zamaninda duygusal ve cinsel olarak daha fazla ilgi görmeyi arzu ettigimi bircok kez söyledim ama hicbirsey degismedi.

Esim hep stressli ve elestiren bir tutuma sahip. Aramizda siddet icerikli hic hos olmayan seylerde yasandi. Ona karsi sevgimde kalmadi. Öyle ki simdi gelip dokunsa ben istemem artik. Ailemden uzakta yasiyorum bir iki dost edinsemde kendimi cok yalniz hissediyorum.

Bu icine düstügüm bosluk icerisinde gözüm git gide komsumuza kaydi. Sürekli onu hayal ediyorum, sirf onun icin yine kendime bakmaya basladim mesela. Onu görünce mutlu oluyorum gözlerimin ici gülüyor. Zannedersem Adamin kibarligina nazikligine centilmenligine bircok defa sahit oldugum icin. Adamda evli zaten olacagindan degil ama bir Hayal dünyasinin icinde buldum kendimi cikamiyorum.

Hayalle gercek birbirine karisiyor gibi bazen davranislarindan anlam cikarmaya calisiyorum. Onlar cocuksuz bir cift ve belliki Adam cocuklari cok seviyor. Kizimi krese birakirken iki cift laf ediyoruz, daha dogrusu kizimla konusuyor.

Mesela gecen esim balkondayken ben kizimla arabayi park ettik, oda ayni anda gelmis. Esime görüyorken hic konusmadi bizle, ileride durdu telefonuna bakti sonra bizimle konustu ve öyle devam gitti. Benim kafamda tilkiler yine dolasmaya basladi acaba odami ayni duygulari besliyor. Bilerekmi bekledi, o yüzdenmi esimin gördügü yerde konusmayi cesaret edemedi vesayri. Mantikli düsününce tabii kendime salak diyorum kendi kendine gelin güvey oluyorsun.

Dedigim gibi iffetsiz bir Kadin degilim, bu hayalleri gercege cevirme niyetindede degilim ama davranislarimda birtakimda degisiklik olmuyor degil ona karsi. Beni yargilamanizi degil anlamanizi dertlesmenizi istiyorum.
Boşanın ve ailenizin yanına dönün, siz farketmeden o da sinyalleri alıp size dönebilir, iş çığrından çıkar. En kötü ihtimalle taşının o evden. Hayatınız hiç olmaması gereken noktalara gider. Geç olmadan durdurun kendinizi

Adamdan etkilenmisdiniz,evdeki okuz yerine bu olsa demissiniz bu tipki eski arabaya binip yeni konforlu araba hayali kurmak gibi,
Hayalde kalacaksa sorun yok,
Her insan mutlu olcagi ortamı arar hayal eder,biraz belli etmis olabilir misiniz karsi tarafa ?

Hayir belli ettigimi sanmiyorum. Özel bir konusmaya filan girmedim hic. Gülümser selam veririm sadece. O arada bir kizimi lafa tutar okadar.

Dedigim gibi burada söylendigi gibi kimsenin kocasini bastan cikarmaya calismiyorum. Kendi hayal dünyamda hersey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X