Kafanızı şişireceğim için şimdiden özür dilerim :(

Medusa0018

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2017
35
41
İyi geceler arkadaşlar..
Sürtünme yoluyla hamile kalınmadığını hatta kalınsa bile milyonda 1 olduğunu biliyorum zevk suyu vesayre vesayre biliyorum yani o yüzden bunu bi geciyorum.
Şimdi ben 8 gündür adet olmadım bildiğim halde kafama taktik falan
Sonra dedim böyle olmaz falan idrar testi yap yaptım negatif çıktı iste simdi sorularını sorayım.
1) Üstünde 5 dakikada sonuç diyordu ben 5 dakika beklemedim sorun olur mu?
2) Adetim hala gelmedi göğüsümde 5 gündür hassasiyet var ama hala olmadım. Stresten olabilir mi?
Yarın doktora gidicem ama belki sizin bir bilginiz vardır?
Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Hamile kalınsa 2 dakikada bile belli olur .
Strestendir adet gecikmesi . Maydanoz suyu içi kanaman başlasın :KK53:

İyi geceler arkadaşlar..
Sürtünme yoluyla hamile kalınmadığını hatta kalınsa bile milyonda 1 olduğunu biliyorum zevk suyu vesayre vesayre biliyorum yani o yüzden bunu bi geciyorum.
Şimdi ben 8 gündür adet olmadım bildiğim halde kafama taktik falan
Sonra dedim böyle olmaz falan idrar testi yap yaptım negatif çıktı iste simdi sorularını sorayım.
1) Üstünde 5 dakikada sonuç diyordu ben 5 dakika beklemedim sorun olur mu?
2) Adetim hala gelmedi göğüsümde 5 gündür hassasiyet var ama hala olmadım. Stresten olabilir mi?
Yarın doktora gidicem ama belki sizin bir bilginiz vardır?
Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
Sen doktora git canım burda artık bu konudan gerçekten sıkılmış durumda herkes. Kimse bunun net cevabını bulamaz burda sorsan da arandığın cevabı bulamazsın cevap gelse de seni tatmin etmeyecektir yine o yüzden sağlıklısı git güzelce bi muayene ol öğren ne var ne yok :KK66:

Sen doktora git canım burda artık bu konudan gerçekten sıkılmış durumda herkes. Kimse bunun net cevabını bulamaz burda sorsan da arandığın cevabı bulamazsın cevap gelse de seni tatmin etmeyecektir yine o yüzden sağlıklısı git güzelce bi muayene ol öğren ne var ne yok :KK66:
Tesekkurler

O da çok etkiliymiş ama soğana katlanamam .:KK43: Maydanoz suyunu kaynatıp içmiştim allahım o da berbattı . Bi bardak ancak içtim 1 hafta mide bulantısı geçirdim :halay:
Valla net sonuç istiyorsanız bi süre yemekten yarım saat önce soğan suyu için adeti getiriyor bi süre sonra adet düzene giriyor tadına da zamanla alışıyorsunuz. Bebek düşürmede de malesef çok etkili tecrübe ettim hamile olduğumu bilemeden kullanmıştım düşük yaptım :KK43:

X