Saç Kesim Şekilleri Kahküllllll ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Kinglesquen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
24
0
29
Yıllardır percem ve kahkulden uzak duran bir kız olarak birkac gündür nedense bir kahkül kestirme isteği geldi. Çocukken yakisiyodu ama bi ara ortaokulda kestirdim ve iğrenç olmuştu. Saçlarım hafif dalgalı ama kolay şekil alabileceğini düşünüyorum. Sadece alnım yaklaşık üç parmak genişliğinde ve üçgen yuzluyum bana nasıl bir kahkül yakışır sizce kızlar?????( illa önlere dümdüz gelen bir kahkül olmasına gerek yok)

Böyle bir kahkül hoş olabilir bence images.jpg
Ama madem alınınız biraz dar öyleyse birkaç gün daha düşünün derim sonra pişman olmayasınız

Bu bayanınki kadar vardır böylede yaptırabilirim belki begenmezsemde toplarım diye dusunuyorum sonucta uzayan bisey sac

Aşırı derecede hevesim geldiği için istiyorum sonra kotu olsada sanki yaptırıpta kurtulmuşum gibi hissedicem kendimi

Küçük alınlı kadınlara hiç kahkül yakışmıyor bence kestirme, hep arkaya doğru kullan saçını bence

Bence yapma pişman olursun.Çok zor kullanması.Ama yinede cok istiyorsan ve saçların dümdüz ve sorunsuzsa yaptır.

Saçlarım dümdüz değil ama burdaki gbi olursa köpükle sekillendirirm gbi yada fonlerım arada dumduz olmasına gerekte yok dagınıkta yakısır gibi yada dusundugum gibi olmazmı bilmiyorum kafam cok karısıkk : D

Eklentiler

• IMG_2082.JPG
    IMG_2082.JPG
    53,3 KB · Görüntüleme: 40
X