Tavuk Yemekleri Kahvaltı Tarifleri ve Kahvaltı Sofraları

En başarılı bulduğunuz ''Kahvaltı Tarifi ve Kahvaltı Sofrası'' hangisidir?

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Ahh, gerçekten mi :KK43:(((( bu memleket iyice yaşanmaz bir yere döndü artık
artık ilk buluşmadan korku başlar pınar gültekin cinayet sonrasi...
artık boşanma aşamasindayken eşyalari almaya gitmeye korku başlar bir Sümeyye ateş cinayet sonrasi...
Artık kayınçodan çekinir bi dk yaninda durmaz bir fatma altınmakas cinayet sonrasi..
edit.. kadini döven adamı biçaklayan bi kadin için cezaevine giren kadir şekeri unutmadik.. Kadir şeker gibi adam gibi adam olmayacak o pislik kadin yüzünden...!!!

artık ilk buluşmadan korku başlar pınar gültekin cinayet sonrasi...
artık boşanma aşamasindayken eşyalari almaya gitmeye korku başlar bir Sümeyye ateş cinayet sonrasi...
Artık kayınçodan çekinir bi dk yaninda durmaz bir fatma altınmakas cinayet sonrasi..
edit.. kadini döven adamı biçaklayan bi kadin için cezaevine giren kadir şekeri unutmadik.. Kadir şeker gibi adam gibi adam olmayacak o pislik kadin yüzünden...!!!
Söyleyecek tartışacak hiçbirşey yok artık, ben gerçekten bu durumların bu ülkede artık çözülemeyeceği kanaatindeyim. Olmuyor yani, biz insanca yaşamayı, insan haklarını, saygıyı, sevgiyi öğrenemiyoruz. Sümeyye ilk değildi, son da olmayacak maalesef. Birer birer azalıyoruz ve erkeklere hiçbirşey olmuyor, olan kızkardeşlerimize oluyor.
Başım ağrımaya başladı, migrenim tuttu yine sabah sabah ya:110:

Daha da kahvaltı etmedim ama bu yarışma yapılmaz ben açken :confused:
aslında ben buna katılabilirdim, en azından bi kahvaltı hazırlayabiliyorum koca kazık olarak 😁
ayy iyi ki katılmadın sen döktürürdün valla hepimiz patır patır sonuncu olurduk :KK70:

Oylarım baloncukumlaaaa nanama. Çünküüüüüüğğ yeşil zeytin vs pankek’in askerleriyim :halay:
teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK200::KK200::KK200::KK200:

yeni gelin evi dedin ama :KK70: ben anlamam :KK70: :KK70::KK70:
bende pembe hiç sevmiyorum :KK70:
Al sana yeni gelin yatak başı :dondurma:
Ne kadarda alerjik rinitli bir gelin, bir de çok okuyoooo bu gelin :KK53:
E4D154D5-F976-43D6-904A-DAA5B5476E55.jpeg

X