Kahverengi akıntı ve ara kanama?

Eylulcicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2017
6
2
Bir ay kadar süredir akıntım ve kanamam oluyo idrarda kırmızı pıhtılar da çıkıyor ama pıhtılarım azaldı ayrıyeten agrım olurdu ama agrım artık olmuyor.doktora gittim bende pco var kist yok temiz dendi tahlillerde temiz çıktı enfeksiyonun yok dendi. hormonlarımda gayet normaldi. 6 ay ilaç tedavisine başladım. ayrıyeten akıntım içinde ilaç verdi ve hijyeniktir dikkat et kendine dedi. ama benim ilk defa başıma böyle bişey geliyor bir ay kadar da sürüyo normal mi sizce? Başına gelenler yardım edebilir misiniz yada fikri olanlar :\

Canim bende adetten 1 hafta sonra baskayan kahverengi pihti gibi ara kanamalardan sikayetciydim bugun doktora gittin 2 tane kistimi gozumle gordum sende polikistik ove var dedi adet duzenleyici ilac verdi sakin kilo alma spor yap sekerli seylerden uzak dur dedi umarim tedavi sonuc verir bu nasil bi hastalik bende tam bilmiyorum ama yumurtalama duzenini alt ust ettigi kesin

Soğan suyu için rahmi temizliyor. Ben yaptım ve ertesi ay başka doktora gittim polikistik over görünmüyor dedi. Bütün kistler temizlenmiş. Zaten içtiğim sırada üçüncü gündü sanırım akıntım ve hafif kanamam olmuştu. Öyle anladım temizlendigini

Canim bende adetten 1 hafta sonra baskayan kahverengi pihti gibi ara kanamalardan sikayetciydim bugun doktora gittin 2 tane kistimi gozumle gordum sende polikistik ove var dedi adet duzenleyici ilac verdi sakin kilo alma spor yap sekerli seylerden uzak dur dedi umarim tedavi sonuc verir bu nasil bi hastalik bende tam bilmiyorum ama yumurtalama duzenini alt ust ettigi kesin
Bende de pco var. Bu bir hastalık değil yaşam sartlarimizla tetikledigimiz bir sendrom. Sağlıklı yaşamla bastırmak mümkün. Sigara alkol hazır yiyecekler hareketsiz yaşam ve sonucunda kilo almak bu sendromu besliyor. Bitkisel kürler uygulayarak, spor yaparak ve sağlıklı beslenerek kurtulmak(daha doğrusu baskılamak) mümkün. Ben bu sayede çocuk sahibi oldum. Bir kilo bile çok fark ediyor.

X