Gebeliğe Hazırlık Kalabalık aile seven, çocuğuna kardeş düşünen güzel anneler burada toplanalım🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
N Nazlim0634 karapisso karapisso yavrular napıyosunuz iyi misiniz ?😄
Kız sen nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor.Bizler iyiyiz hamdolsun sen nasılsın.Çocuklar nasıl.Sizlerden haber alamayınca nasıl oluyor biliyormusun ailemden haber alamıyorum sanki.Sizleri seviyorum bacım.❤️Beni habersiz bırakmayın.
Canım telefonum bozuldu demiştim hatırlarsan işte o zaman çoğu kişinin numarası silinmişti senin de silinmiş mesajımı görünce mesaj at da kayıt edeyim canom.😘😘

Aaa maşallah subhanAllah ben mesajını yeni gördüm. Sağlıkla afiyetle kucağımıza alalım inşallah. Gözün aydın canım.
Nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor çocukların iyiler mi? Neden hiç sesiniz çıkmıyor sizi çok merak ediyorum özelden yazmak istiyorum ama rahatsızlık vermek istemiyorum geliyorum buraya bakıyorum kimseden ses seda yok sessizce bende çıkıyorum 🥺🥺
Unuttunuz beni 😔😔

1 ve 5 yaşında erkek çocuğum var kıyafete ihtiyacim var lütfen yardımcı olur musunuz

Sağolun kızlar ben pek iyi değilim sıkıntılı şeyler yaşıyorum eşimin iş yeri küçülme kararı aldı çalışan çıkarmaları başladı valla üst üste bir sürü olumsuzluk banada dua edin nolur 🥲
Oğlan beni hiç bırakmıyor inanın en basit örnek şöyle koltuğa uzanıp ne biliyim elime kumandayı alıp bir iki kanal değiştirmek benim için lüks hoş tv izlemem dizi bilmem çok nadir açılır tv bizde ama misal olarak dedim
Beni hoşgörün kızlar hep aklımdasınız ama 3 numaram baya sağlam inatçı çıktı baya ısrarcı kucak konusunda 🙁
Bende sizi çok seviyorum canlarım benim 🤍

Nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor çocukların iyiler mi? Neden hiç sesiniz çıkmıyor sizi çok merak ediyorum özelden yazmak istiyorum ama rahatsızlık vermek istemiyorum geliyorum buraya bakıyorum kimseden ses seda yok sessizce bende çıkıyorum 🥺🥺
Unuttunuz beni 😔😔

Canım benim iyiyim elhamdülillah çok şükür. Mübarek günler koşuşturmalı geçiyor. RABBİM kabul etsin.
Elime fırsat geçse bile yazasım yok bu aralar.
24 nisanda kontrolum var. Genel olarak iyiyim bir sıkıntı yok. İnşallah sağ salim atlatırız bu geçidi de.
Sen nasılsın görüşmeyeli çocuklar nasıl.

Sağolun kızlar ben pek iyi değilim sıkıntılı şeyler yaşıyorum eşimin iş yeri küçülme kararı aldı çalışan çıkarmaları başladı valla üst üste bir sürü olumsuzluk banada dua edin nolur 🥲
Oğlan beni hiç bırakmıyor inanın en basit örnek şöyle koltuğa uzanıp ne biliyim elime kumandayı alıp bir iki kanal değiştirmek benim için lüks hoş tv izlemem dizi bilmem çok nadir açılır tv bizde ama misal olarak dedim
Beni hoşgörün kızlar hep aklımdasınız ama 3 numaram baya sağlam inatçı çıktı baya ısrarcı kucak konusunda 🙁
Yaa herkes adına zorlu bir süreç. İnşallah herkesin iş kapıları açık olsun.
Rabbim yardımcınız olsun.

Canım benim iyiyim elhamdülillah çok şükür. Mübarek günler koşuşturmalı geçiyor. RABBİM kabul etsin.
Elime fırsat geçse bile yazasım yok bu aralar.
24 nisanda kontrolum var. Genel olarak iyiyim bir sıkıntı yok. İnşallah sağ salim atlatırız bu geçidi de.
Sen nasılsın görüşmeyeli çocuklar nasıl.
Çok şükür iyiyiz canım.
Bayramınız mübarek olsun bacım🥰
Çocukları çok öpüyorum😘
Kontrolden sonra mutlaka yaz herşey yolundadır İnşallah.

Dualarımda olacaksınız canım.Üzülme canını sıkma Rabbim bir kapıyı kaparsa diğerini açar.
Sürekli kucak isteyen bebek olursa diğer işlere kim yetişecek çocuklara kim bakacak herşey bize bakıyor Rabbim bizlere güç kuvvet versin seni çok iyi anlıyorum canomm.
İnanki bende öyleyim hiç ama hiç kendime vakit ayıramıyorum yapanlar nasıl yapıyor anlamıyorum.Bugün belime sırtıma ağrı girdi çok ayakta durmaktan 5 dakika dinleneyim öyle kalkarım dedim senmisin diyen Aras kalk diye ağlamaya başladı sinirlendim bu evde oturmak bana haram zaten dedim.

Dualarımda olacaksınız canım.Üzülme canını sıkma Rabbim bir kapıyı kaparsa diğerini açar.
Sürekli kucak isteyen bebek olursa diğer işlere kim yetişecek çocuklara kim bakacak herşey bize bakıyor Rabbim bizlere güç kuvvet versin seni çok iyi anlıyorum canomm.
İnanki bende öyleyim hiç ama hiç kendime vakit ayıramıyorum yapanlar nasıl yapıyor anlamıyorum.Bugün belime sırtıma ağrı girdi çok ayakta durmaktan 5 dakika dinleneyim öyle kalkarım dedim senmisin diyen Aras kalk diye ağlamaya başladı sinirlendim bu evde oturmak bana haram zaten dedim.
Sağol varol canım benim hakkımızda hayırlısı bakalım ne olacak
Evet ya kucaktan inmeyen çocuk çok zormuş ben ilk defa böylesi bir durum yaşıyorum 🙄
Ayy dimi bende hiç oturmuyorum inan bugün ilk defa eşime dank etti gördü perişan halimi resmen bana üzüldüğünü hissettim
Allah kolaylıklar versin hepimize

Bayramınızı kutlayım bari hazır Fırsat bulmuşken hayırlı bayramlar canlar Allah sağlıklı huzurlu nice ramazanlar bayramlar nasip etsin inşallah öpüyorum sizi ve minnoşlarınızı😘

Amin canlar hepinizin bayramı mübarek olsun
Bizde eksik buruk gergin bir bayramdı, inşallah seneye daha güzel olur hepimiz için.
Yarın kontrolüm var sağlıkla yazarım size inşallah.
N neyb Allahım korusun sağlıklı olsun bu günlerde geçecek. Benim minik öyleydi. Geçen taaa diğer bloktaki komşu diyor ne ağlardı bebekken
Hatta babasına bile gitmezdi. Eşim sinirlenirdi ne dnewnk babasını istemiyor.
Ondan çok çekince eşim istemedi tekrar. Ama duam kabul oldu şükürler olsun. Dilerim sonumuz güzel olur.
Bugün güya 23 Nisan heö çocuk bayramı hem bayram ama gel gör nice babalar anlar evlatsız kaldı. Geldi ağlama....

Evet ya kucaktan inmeyen çocuk çok zormuş ben ilk defa böylesi bir durum yaşıyorum 🙄
Ayy dimi bende hiç oturmuyorum inan bugün ilk defa eşime dank etti gördü perişan halimi resmen bana üzüldüğünü hissettim
Kaç aylık oldu eşin yeni farkına vardım demek. Jetonu kaç köşeymiş acaba 😁

Çok şükür iyiyiz canım.
Bayramınız mübarek olsun bacım🥰
Çocukları çok öpüyorum😘
Kontrolden sonra mutlaka yaz herşey yolundadır İnşallah.
Rabbim iyilikler versin işiniz gücünüz rast gitsin canım benim.
Seninde bayramın mübarek olsun. Bende çok öpüyorum inşallah yarın 3 te kontrol ama en erken 4 te alır herhalde hep öyle oluyor.
Dualarımız bir 🥰

Rabbim iyilikler versin işiniz gücünüz rast gitsin canım benim.
Seninde bayramın mübarek olsun. Bende çok öpüyorum inşallah yarın 3 te kontrol ama en erken 4 te alır herhalde hep öyle oluyor.
Dualarımız bir 🥰
Mutlaka yaz çıkınca tam kaç aylık haftalık oldun?
Son aylar zor geçiyor ama çok heyecan oluyor doğum yaklaştıkça. Sonu güzel olur inşallah sağlıkla kucağına alırsın mis gibi yavrunu🤲 Dualarım seninle hepinizle.
Bana çok dua ettiniz Allah hepinizden razı olsun bana burdan çok destek oldunuz yüreğimde hissettim Vallahi billahi hiçbir şeyi bu kadar hissetmemiştim sizleri seviyorum bacılar ♥️

Ben böyle bebeklere denk geldim. Arkadaşlarımın komşularımın bebeğine.Komşum çıldırmak üzereydi şahit oldum. Benim bu kadar üzerime düşen bebeğim olmadı sürekli kucak isteyen dibimden ayrılmayan.Ama geçiyor geçecek sabırlı ol geçtiğine de şahit oldum.
Kusura bakma akıl vermiş gibi olmayım sen daha iyisini bilirsin ama şu şekilde söyle geçecek bu günler geçecek az kaldı ben çok sabırlıyım sabırlı anneyim de faydasını çok görürsün inşallah.Ben de çok sinirlendiğim zaman sakin ol sakin ol diyorum kendime hallolur herşey diye kendi kendimi teselli ediyorum.
Eşlerimize gelince Allah onlardan razı olsun bugün ders yaptırıyorum 2 çocuğa Aras ağlıyor kalkıyım bakıyım demiyor hiç sesimi çıkarmadım hem Arasla ilgilendim hem çocuklarla her şey yarım yamalak bizim evde 😭😭Bu kadar yorgunluğun üzerine kavga etmeye gücüm yok.

X