Bebek İkinci El kalanlar 9.sayfada İNDİRİMLİ

hepsini 50 tlden veririm,9 parça.toplu alım olduğu için.bedenleri diğer sayfalarda.

Son düzenleme:
Hanimefendi gonderdiginiz makine elime ulasti, kutudan cikardigimda cok temiz gorunuyordu, fise taktim, daha hicbir dugmeye basmadan koku yaymaya basladi, lehim kokusu gibi kötü bir koku. Iki tane dr. Browns biberonu denemek icin koydum, yarim saat surdu, bittiginde biberonlar cok kotu kokuyordu, kac kez yikadim biberonlari kotu koku hala cikmadi. Magduriyetimi nasil gidereceksiniz?

Sadece kıyafetlere ne kadar diyosunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

3 yas pantolon yerine ayakkabı olursa ne kadar olur birde ayakkabı kaç numara aceba

3 yas pantolon yerine ayakkabı olursa ne kadar olur birde ayakkabı kaç numara aceba

3 numara canım mavi ayakkabı,açıkçası ben tek tek fiyat belirlemedim,toplu sorduğun için. önceki fiyatında 7.5 demiştim pantolona ayakkabı da 5 olunca 57.5 oluyor.

50 lira derseniz alabilirim ancak butcem bu kadar musait

canım msj attım ama siz msj atamıyorsunuz,buradan son kararınızı bildirirseniz hafta içi gönderirim kargonuzu.

canım bu takımın tshirtünü bulamıyorum
onun yerine üstteki takımın şortunu ve bu takımlardan birisini göndersem olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…