Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Kalbi sa tarafta olanlar..Bilgi?

Çok iyi geçti çok şükür oğlumun kalbi sağda değilmiş yanlışlık yapmışlar demekki. Kalbi solda hepbirlikte gördük darısı sizin başınıza inşallah sizinkide böyle bişeyler çıkar

Çok iyi geçti çok şükür oğlumun kalbi sağda değilmiş yanlışlık yapmışlar demekki kalbi solda hepbirlikte gördük darısı sizin başınıza inşallah sizinkide böyle bişeyler
Aaa nasıl böyle bişey yapabilirler?Bu kadar heyecan,üzüntü neyse çok şükür değilmiş.Sevindim sizin adınıza.Darısı başımıza.

Valla dünyam aydınlandı Dr un kalbi sağda ama Bi sıkıntı yok demesini bekliyordum, kalbi sağda değil deyince öyle mutlu oldukki anlatamam. Sizdende iyi haberler bekliyorum

Valla dünyam aydınlandı Dr un kalbi sağda ama Bi sıkıntı yok demesini bekliyordum, kalbi sağda değil deyince öyle mutlu oldukki anlatamam. Sizdende iyi haberler bekliyorum
Grip oldu öksürük falan,ciğerlere inmiş mi diye röntgen çektirdik o zaman öğrendik.

Bizimde öyle olmuştu inşallah sizinkinede yanlış bakılmıştır. Siz hangi hastaneye gideceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…