Kalça,basen problemi olanlarr..

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.919
1.393
33
Merhaba hanimlar..Benim kalcalarim cok büyük. Ust bedenim large ,alt bedenjm xxl..Kilo problemim var zaten ve pek cogu kalcamda.Boyum 162 ,kilom 80 ve ben zayiflayamiyorum.Istiyorum ama yapamıyorum..Basenlerimden de nefret ediyorum.Cocuklugimdan beri kocaman popom vardi.Cocukken okulda arkadaslarimin kalcalarina ozenirdim.onlarinki kucucuktü ,benkn kalcam etegimi zorlardi.O kadar dert olmus yani.Kilo problemim hep vardi.Ilkokul 1 de öğretmenimiz bizi tartmisti.Herkes 22 civari iken ben 32 kiloydumm..Butunlestim resmen yaaa..Yardim edin lutfennn..i

Biz sana nasıl yardım edelim canım ya. Senin Kendi kendine yapabileceğin bir şey bu iş. Acil spora başlamalısın. Yazıl seni motive edecek bir spor salonuna. O şekilde başlayabilirsin en azından...

Emziren bir anneyim, iki dogum arasi cok kisa . Diger dogumun kilolari ile birlesti tabi, hamilelikte cok almiyorum fakat emzirme döneminde acaip yiyor ve fena kilo aliyorum:emir_bebek:ozellikle tatli kurabiyeler vs. Zaten basen ve kalcalar hamur islerinden aliniyor. Simdi 6 aylik bebegim ve hala emziriyorum. Kucagimda uyuyarak emiyor, emzirme bitene kadar spor yapiyorum. Kalcalarimi sıkıp birakiyorum, otur kalk. Parmak uclarim uzerinde duaracak sekilde bir 10,15 defa yapiyorum. Hafif oturur sekilde bir 15 20 de oyle , sonra bir bacagim onde arka bacagi kalcalari sıkıştırıp birakiyorum one dogru hafif egil kalk. Kisaca bacaklari calistirabilecek her hareketi yapiyorum. Hamur islerini biraktim kahvaltiyi cok az yapiyorum fakat her emzirmede bacak hareketlerini yapiyorum. Bu arada kalcalari duvara vurma işlemide ise yarıyor 🤭🤭🤭 bir iki haftada bayagi farketti tabi bol su. Bacaklari zorlayacak her türlü hareketi yapabilirsin. Plates topuna oturuyorum cocuklari uyuttugumda emzirdigimde hafif hafif pispislar gibi cocuklari oturup kalkiyorum. Bacaklarimi açıyorum ic bacaklar acaip zorlanıyor. Biraz komik bir alatim oldu ama her ani degerlendiriyorum simdi

X