Kalçaya Yağ Transferi + Endoskopik Karın Germe + Bacak Estetiği (Ahmet Karacalar)

arkadaşlar ben iki dene önce ameliyat oldum popomda şekil bozukluğu ve sarkma oldu yağlarım erdi Çetin duygudan gende üstelik Buda yetmezmiş gibi ameliyat öncesi ve sonrası resimlerimi istediğimde bana resimlerin onlarda kayıtlı olmadığını silindiğini söylediler daha iki sene olmuş nasıl bilgilerimi yollamazsınız ben kombine ameliyat olmuşum instagramda olanlar var sadece deyip geçiştirdi hemşiresi ben hiç memnun kalmadım sporla düzelme evresindeyim kendimi sonrasında bi ameliyat saha olacağım önceden giydiğim elbiseler göbekten plmuyordu şimdi de bacaklarım uzun gövdem uzun popom sarktı aşağıda duruyor ben hiç memnun kalmadım ayrıca beni son dakika labioplasti dış genital estetik ameliyatı için de ikna ettiler gıdı göbek lipo popoya yağ transfer ve genital estetik oldum göbeğimden aldıkları yağlardan genitalime de koymuşlar klitorisim büyük diyeymiş aşağıya diktin zaten sen onu dudaklarını kesip ben vajinam dıştan küçük gözüksün diye ameliyatı kabul ettim bastıkları yağlardan toparlak bi vajinam oldu üstelik orda da erme oldu ak komşunda çizgiler oldu daha 25 yaşındayım düzeltme ameliyatı düşünüyorum bir doktor en önemlisi ne olursa olsun her zaman hastasının yanında olmalı yüz üst bırakmamalıwbana diyorlar ki kontrole gelin ben kontrole gelsem ne olacak altı ay önce gittim zaten dedim bana biraz kilo al gel biraz daha alalım yağ enjekte edelim dediler zaten benim yağ alınan bölgemde derim sıpsıkıyken yumuşadı göbek tabakam yusyumuşak oldu ben bir daha kilo alıp orayı daha mi beter deforme edeyim bacak lipo filan sakın yaptırmayın bir tarafı daha çok eriyor bir tarafı duruyor belli olmuyor olumlu sonuç alan arkadaşlar olabilir ama benimki olumsuz oldu bu bir risk riske girmeyin eski halinizi mumla ararsınız ve doktor çok önemli sizi yarı yolda bırakmayacak biri olmalı size dürüst olacak her türlü bilgiyi verecek umarım herkes mutlu olduğu görünüme kavuşur arkadaşlar bunları yazmanın sebebi düşünen arkadaşlara tecrübe eden biri olarak bi ses olmak doktor seçiminde dikkatli olun en güzel tekniği uygulayacak bir doktor seçin aceleci olmayın ve size bir garanti verebilecek bir doktora güvenip yaptırın ameliyatlarınızı eğer yaptıracaksanız da

Üzerinden zaman geçti ama aklımda kalan ilk uyandığımda korktuğum kadar ağrı acı olmadığı. 3-5 gün içinde mutfak işlerine yönelmeye başlamıştım. Malum işler bizden sorulur. Ben yapı olarak zor iyileşen bir yapıya sahibim ama sorunsuz iyileştim. İz kremi ve silikon bant kullandım düzenli olarak. İlk bir kaç ayda izler kırmızılaştı ve kaşıntı oldu ama sonra solmaya başladı. Şimdi beyazlaştı. İç çamaşırı basısı gibi bir iz kaldı, oda iç çamaşırının içinde zaten . İz ve ağrı açısından korkacağınız bir şey yok. Ben ameliyattan biraz korkuyordum. İzleye izleye alıştım. Şimdi ameliyat bile yaparım heralde . Kremleri düzenli kullanmak önemli. Arkadaşım önemsemedi kırmızılık çok geç düzeldi.

Daha çok yazmamız lazım buralara, bir yakınıma önerdim Çetin hocayı buradaki bir iki yazıyı okumuş kafası karışmış. Bende anne estetiği oldum. Çok memnunum dümdüz bir iz, ince bel bardak gibi vücut, bomba gibi göğüslerim oldu. Hepsi 4 saat sürdü. Sırf bana verdiği emek ve beğenimden dolayı artık burada yazar olmaya karar verdim. Şaheserler yaratan bir doktor. İşim bitti diye çekilip gitmek istemedim. Sorusu olana özelden veya buradan yazabilirim.

Merhaba Selçuk beye ameliyat oldunuz mu? Bende bu kasım ayında olacağım. Tecrübelerinizi paylaşırmışsınız. Şimdiden teşekkürler

Çok geçmiş olsun canım. Harika bir paylaşım. Mutlu olman çok güzel. Bir şeye takildim. Kulak memesine yağ transferi ne demek anlamadım. Kulak memesine dolgu mu yapıldı?

Takibe almaya çalıştım ama alamadım beni ekler misiniz tşk

Beni de takip eder misiniz

Bende yaptırdım karın germe yağ aldırma.alinan yağlar kalçaya enjekte edildi.13 gün oldu sürekli yüzüstü yatıyorum.popomdan açılan deliğin birinden bir haftadır yağ intihap tarzli kan geliyor sizde böyle bir sorun olduğu.doktora dedim pansuman yap dedi.ayeiyetten çıban gibi sert kırmızı şeyler çıktı böcek ısırır kabarır ya o sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…