Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kalıcı doğal göğüs büyütmek

Papatya3003

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2017
4
0
22
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var göğüslerim çok küçük ve moralim bozuluyor. Heryerde araştırdım ve kalıcı olup olmadığından şüphe ediyorum. Lütfen bana kalıcı doğal bir yöntem söylerseniz çok mutlu olurum. :KK43:

Diyetisyen arkadaşımın bana verdiği bir öneri vardı ama buradan bunu nasıl anlatsam bilemiyorum. Üzüm çekirdeği yağı ile memelerinize en baştan ucuna doğru ileri geri hareketlerle ovalayarak masaj yapacaksınız her gün (tam anlatamamış olabilirim). Ben denemedim ama işe yaradığını söylemişti o siz de bir deneyebilirsiniz.

Diyetisyen arkadaşımın bana verdiği bir öneri vardı ama buradan bunu nasıl anlatsam bilemiyorum. Üzüm çekirdeği yağı ile memelerinize en baştan ucuna doğru ileri geri hareketlerle ovalayarak masaj yapacaksınız her gün (tam anlatamamış olabilirim). Ben denemedim ama işe yaradığını söylemişti o siz de bir deneyebilirsiniz.
Göğüslere masajla titreşimle vs. Bu şekilde uyarılar iletildiğinde göğüs kendini bebek söz konusu olmasa bile süte hazırlıyormuş o yüzden geçici bir büyüme söz konusu oluyormuş yani :)

Göğüslere masajla titreşimle vs. Bu şekilde uyarılar iletildiğinde göğüs kendini bebek söz konusu olmasa bile süte hazırlıyormuş o yüzden geçici bir büyüme söz konusu oluyormuş yani :)

Ha geçici olabilir onu bilmiyorum açıkçası. :) Baya olmuştu biz konuşalı bu konuyu.

Daha çocuktuk.
Mahhaledenkız arkadaşım vardı iyi komşuyduk
Evlerine kalmaya gittiğimizde odanın kapısını kapatıp bana ilerde büyük memelerimizin olması için bi yöntem bildiğini söyledi.
Hani bardaklar var ya kupalar, onu memelerimize koyup dua okuduk ahahahhaa
Hala hatırlarım :KK66:
Sonuç olmadı tabiki.
Yok öyle bi yontem tatlım.

Daha çocuktuk.
Mahhaledenkız arkadaşım vardı iyi komşuyduk
Evlerine kalmaya gittiğimizde odanın kapısını kapatıp bana ilerde büyük memelerimizin olması için bi yöntem bildiğini söyledi.
Hani bardaklar var ya kupalar, onu memelerimize koyup dua okuduk ahahahhaa
Hala hatırlarım :KK66:
Sonuç olmadı tabiki.
Yok öyle bi yontem tatlım.
Çok güldum buna :KK66: memeler yenı cikmaya başlarken bardak fincan falan koyarlarmıs oyle bir efsane duymustum ama hikmeti nedir bilemiyorum benim memelerim kilo alinca buyudu ucuncu bebegimi emzirme donemindeyim 1 yas doldu suan hizla sarkmaya ve kuculmeye basladilar :KK43: cerrahi bir mudahele hariç dogal bir cozumu oldugunu sanmiyorum ben

Çok güldum buna :KK66: memeler yenı cikmaya başlarken bardak fincan falan koyarlarmıs oyle bir efsane duymustum ama hikmeti nedir bilemiyorum benim memelerim kilo alinca buyudu ucuncu bebegimi emzirme donemindeyim 1 yas doldu suan hizla sarkmaya ve kuculmeye basladilar :KK43: cerrahi bir mudahele hariç dogal bir cozumu oldugunu sanmiyorum ben
Eheheueu
Çocukluk işte..
Güzel bir anı sadece faydasını göremedim.
Sana gelince canım bende de oldu o.
Memeler ufaktı süt dolunca büyüdü sonra da sarktı.
Şınav çekmeye çalış evde , iyi geliyor.

X