Kalıcı Makyaj Yaptırmak İstiyorum

ben geçen sene yaptrıdım Ankara'da. hem de baya ünlü bir bayana yaptırdım hatta şuan piyasanın en pahalısı diyebilirim... yine ona yaptırırmıısn deseler kesinlikle Hayırrr
Ünlü olmasına bakma, genelde google da facebook da reklam verip ünlü oluyorlar, buarada sakıncası yoksa kime yaptırmıştın

ben geçen sene yaptrıdım Ankara'da. hem de baya ünlü bir bayana yaptırdım hatta şuan piyasanın en pahalısı diyebilirim... yine ona yaptırırmıısn deseler kesinlikle Hayırrr
haklısınız, benim de bir arkadaşım yaptırdı google da reklamını görüp gitti 1200tl de para verdi ama fiyasko, reklamla şişiriyorlar, tecrübesi olmayan, kaş bile almayı bilmeyenler, kursa gidip öğreniyor sonra reklamlarla isim yapıp yüksek ücretlerle insanları kandırıyorlar, referansları görmeden yaptırmamak lazım...

haklısınız, benim de bir arkadaşım yaptırdı google da reklamını görüp gitti 1200tl de para verdi ama fiyasko, reklamla şişiriyorlar, tecrübesi olmayan, kaş bile almayı bilmeyenler, kursa gidip öğreniyor sonra reklamlarla isim yapıp yüksek ücretlerle insanları kandırıyorlar, referansları görmeden yaptırmamak lazım...
kesinlikle haklısınız... bende isim yapmış hatta google reklamlarına bakıp gitmiştim kaşımı mahvetti 1 ayda aktı ve altta kırmız kalıntı bıraktı...ankara tunalı güzellik salonunda songül isimli bir bayan var tanınmış biri değil ben ona kaşımı yaptırdım önce kırmızı kalıntıyı sildi üstüne de çok güzel 3 boyutlu kaş yaptı, çok da memnun kaldım...fiyatı da uygun...tanınmış biri değil ama hem dürüst hem de yetenekli...

Bence çok kötü bir fikir benim de yüzüm bembeyaz hortlak gibiyim makyajsız halimi hiç beğenmiyorum ama ne biliyim gece yatmadan önce yüzümüzü temizliyoruz insan arada kendi yüzünü saf haliyle görmek ister bazen nasıl kötü görünürsem görüneyim biyere giderken doğal halimle gitmek içimden gelir hem eşim de istemez nolursa olsun gerçek yüzümü görnek ister ömür boyu taşımak zorunda kalacdğınız bir makyaj bence berbat bir fikir ayrıca mutlaka sıkılırsınız

Benim Kaş'larım hem çok seyrek hemde kavisli, ben daha düz olmasını istiyorum.
Baya kafaya taktım ve nerdeyse 3 aydır araştırıyorum reklamla ismini duyuran birçok kişinin müşteri yorumları rezalet, ucuza yapanların yaptığı kaş örneği yok, birçoğunda da yaptıkları Kaş'lara baktım çok yapay ve koyu, hatta orantısız, hemen hemen hepsi Kaş'ları yandan çekip asimetrisini gizliyor.
Ancak burda birkaç arkadaş Bianco dan bahsetmiş görünce bende araştırdım Uzmanı Betül Bölükoğlu , Kaş'lar çok doğal geldi bana, hemde yanıltmaca falan yok tam karşıdan çekmiş resimleri, özellikle de Face de foursqare de falan okuduğum yorumlar mükemmeldi neredeyse herkes memnun, ben henüz tam karar vermedim ama kontür yaptırmak istiyorsanız SaloonBianco sayfalarından bi bakın sizde

Kaş konturu dudak konturu ve eyelıner uygulaması yaptırmak istiyorum yaptırmalıyım başarı oranı nedir bilmiyorum banyo havuz denizden çıtıktan sonra yüzümde renk olsun istiyorum ve kaş boyamaktan kurtulmak istiyorum
Bu şirketin bütün illerde ve ilçelerde temsilcilikleri var , uygulama yapan kişiler özel sertifikalı ve uzman kontrol et istersen

Son düzenleyen: Moderatör:
bu şirketin bütün illerde ve ilçelerde kalıcı makyaj temsilcilikleri var , uygulama yapan kişiler özel sertifikalı ve uzman kontrol et istersen

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kil kaş yekniyi ile kaş tasarımı yaptırmak istyorum bır atkadaşım denizzsaral lakabı kaş mimari dge soylenyır tavsye etti acaba bilem yaptıran varmı varsa cevaplarınızı beklyorum teşeklwr

Merhabalar kizlar ben ankaradayim 7 sene once kaslarimin arasini taratmistim tunalida biyere kaslarim cok guzel olmustu cok dogaldi kimse kasimdaki konturu anlamiyodu soyleyince bile inanmiyolardi neyse 6 yil sonra siliklesmeye baslayinca gecen yil tekrar ayni yere gittim sorunumu ne istedigimi anlattim tamam dedi islem bittiginde aynadaki ben degildim kaslarim uzayli gibi olmustu sinir krizleri gecirdim duzeltemedi 1 yil cift kasla gezdim ama yeni bi yer buldum her turlu dovmeyi siliyolar kaslarim normale dondu kampanya yapmislar tavsiye uzerine gittim ve cok memnun kaldim isteyince sildirebilecegimin garantisiinide vardiler gozumle gormesem inanmazdimmm
Merhaba kime yaptırdınız acaba

Benim Batıkentte makyajımı yapan Betül Koçer Bölükoğlu, ben kontür yaptırmadım ama işyerimden arkadaşım yaptırdı ben çok beğendim Bianco yada Betül diye bi aratın derim

Benim Kaş'larım hem çok seyrek hemde kavisli, ben daha düz olmasını istiyorum.
Baya kafaya taktım ve nerdeyse 3 aydır araştırıyorum reklamla ismini duyuran birçok kişinin müşteri yorumları rezalet, ucuza yapanların yaptığı kaş örneği yok, birçoğunda da yaptıkları Kaş'lara baktım çok yapay ve koyu, hatta orantısız, hemen hemen hepsi Kaş'ları yandan çekip asimetrisini gizliyor.
Ancak burda birkaç arkadaş Bianco dan bahsetmiş görünce bende araştırdım Uzmanı Betül Bölükoğlu , Kaş'lar çok doğal geldi bana, hemde yanıltmaca falan yok tam karşıdan çekmiş resimleri, özellikle de Face de foursqare de falan okuduğum yorumlar mükemmeldi neredeyse herkes memnun, ben henüz tam karar vermedim ama kontür yaptırmak istiyorsanız SaloonBianco sayfalarından bi bakın sizde
baktim Betül hanım gerçekten çok iyi birde istanbulda Belkıs hanım var oda çok iyi

Yeni stil nasıl?

Eklentiler

• IMG_5233.JPG
    IMG_5233.JPG
    30 KB · Görüntüleme: 303
Merhaba arkadaslar ben gecen hafta kalıcı makyaj yaptırdım önce çok korkmUSTUM çok araştırdım en son dudak ve eyeliner da karar verip yaptırdım.söylendiği kadar çok acı yok bence.yaptiracaginiz yerin hijyenik olması ve isin ehli birisi olması şart .Ankarada iseniz Tunali Hilmide 8 Mart güzellik salonu Vildan Karasu!!! Tek gecerim okadar ilgili ve sıcak ki salonun dekorasyonu otantik havası sizi büyülüyor adeta .... Çok sıcak bir ortam kalıcı makyaj yaptırmak cesaret ısı fakat sonrasında zahmetsiz güzel günler bizi bekliyor.şiddetle tavsiye ederim ... Yaptıracak arkadaslar yaptırdıktan sonra antibiotikli merhem kullanmayı unutmayın lütfen çok kısa sürede normale dondüm :) evet akmayacak bir makyajım var artık dilediğin kadar denize gir yüzünü yıka fln süper bir şey bence keske önce yaptirsaydim yafffff

Merhaba, bende dudak konturu yaptırmak istiyorum. Bana özelden msj atman mümkün mü acaba? uzun zamandır araştırıyorum ve inan çok merak ediyorum.

kaş kontürü Sinpaş'ta bir rus bayana yaptırdım. O kadar harika oldu ki, çok mutluyum. Önce şekli kararlaştırdık, renk karışımı kendi yaptı benim saç ve ten rengime göre. Aynı boya herkese olmuyormuş , hatta aynı renk farklı ciltlerde çok farklı görünebiliyormuş. Nelerin nasıl olacağinı, herşeyi detay detay anlattı. O kadar özenle yaklaştıktan sonra sonuç da tabi ki harika oldu. Lika Romanova bayanın adı. 0535 381 89 45 onun telefon numarası. tüm kalbimle paylaşıyorum :) . İhtiyacınız varsa arayın görüşün.

X